برگزیده های پرشین تولز

ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺮﯾﺪ ﻓﻠﺶ usbﺑﺮﺍﯼ ﺿﺒﻂ ﺧﺎﻧﮕﯽ

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺿﺒﻂ ﻫﺎﯼ ﻓﺎﯼ ﺧﺎﻧﮕﯽ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﻻ ﻥ ﻫﻢ ﻓﻠﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻠﻮ ﺑﺮﺩﻥ ﺗﺮﺍﮐﻬﺎﯼ ﻣﻮﺯﯾﮑﻢ ﻋﺎﺟﺰﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺧﯿﻠﯽ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﺎ ﺑﺮﻩ ﺭﻭ ﻣﻮﺯﯾﮏ ﺑﻌﺪﯼ ..ﻣﺜﻼ ﺍﺯ ﺍﻫﻨﮓ ﯾﮏ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺮﻡ ﺭﻭ ﺍﻫﻨﮓ ﻫﻔﺖ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺰﻧﻢ ﺑﺮﻩ ﺗﺎ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﻣﻮﺯﯾﮏ ﻫﻔﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﺯ ﺿﺒﻂ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﻓﻠﺶ .ﺣﺎﻻ ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﻧﻈﺮﯼ ﺩﺍﺭﯾﻦ ﺍﺯ ﻓﻠﺶ ﻫﺴﺖ ? ﭼﻪ ﻓﻠﺶ ﺧﻮﺑﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺑﺎﺷﻪ ? ﻟﻄﻔﺎ ﻣﺎﺭﮎ ﻭ ﻣﺪﻝ ﺭﻭ ﺫﮐﺮ ﮐﻨﯿﺪ 8 ﮔﯿﮓ ﺑﺎﺷﻪ

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
خداييش من فلشايي جز Emtec كار نكردم ولي خودم نمايندگي پخش اين فلش هارو دارم و به جرات ميگم فلشي هست كه نمونه نداره . سرعتش 15 مگابايت بر ثانيه ( بيشتر فلشا 10 مگ هستن ) ساخت تايوان ( تحت ليسانس فرانسه ) گارانتي مادام العمر ( تا به حال بيشنر از 1000 تا ازش فروختم فقط 1دونه بر گشت خورده كه عوضش كردم . 8 گيگ رو ما به همكارا 14000 ميديم ( الان تموم شده ) . واسه ديد مدل هم يه سر به وبلاگم بزن

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
کسی دیگه نظری نداره برای بهترین مارک فلش مموری تو بازار

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
معروف بخوای Patriot و Kingston هستند.باقی هم معمولی به حساب میان.Adata PQI Sony Silicon Power .....

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز... والا امروز رفتم potriot 8 گیگ 2 بود که سرعت رایتش 25 بود و فروشنده گفت این خیلی عالیه ولی خوب من دو دل بودم گفتم با دوستان این فروم مشورت کنم و بعد برم بگیرم ..والا خدمتتون که عرض کنم همین مارک 3 هم داشت و من گیر کرده بودم کدومو بخرم .آخه من usb flash color turn و a-data هم داشتم و روی ضبطم جواب نداد یعنی خیلی خیلی سرعتش پایین بود وقتی آهنگ شماره 2 رو داشتم گوش میدادم میخواستم بزنم شماره مثلا 7 خیلی خیلی خیلی طول میکشید و اصلا سرعتش خیلی پایین بود نمیدونم اشکال از کجا هست ..من ضبطم فلش میخوره و مارکش هم سونی هست یک مدل پایینتر از اون سریهایی که مانیتور دارن ...حالا نمیدونم چکار کنم

sensation xe

Registered User
لایک‌ها
53
سیلکون پاور خوبه بنظر بنده ..ولی دوستان هم نظر بدن

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
دوستان نظری ندارن

aria442

Registered User
لایک‌ها
4
A DATA مزخرفترین فلش موجود در بازار است که کلی آبروی منو پیش دوستان برده.سرعت در حد صفر.هر کس بخره کلاه گشادی سرش رفته ها از ما گفتن. حتی مدل USB3 آن را هزار تومان بدن من دیگه نمیخرم

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
اگه فلش با کیفیت و با سرعت و مقرون به صرفه میخای patriot xporter xtboost

بالا