برگزیده های پرشین تولز

1 ماه سرور WOW فان برای خنده !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب امروز یک VPS برای تست این موضوع به مدت 1 ماه گرفتم !
برای اینکه بیکار هم نباشه یک سرور WOW روش راه انداختم
هر کی می خواد بگه براش اکانت باز کنم ( توو سایتم شاید امکان باز کردن اکانت رو بزارم اما چون فعلا بیشتر از 1 ماه نمی خوامش نزاشتم هنوز ) شاید lvl80 رو همینطوری بدم فقط دور هم بریم باس زدن و گردش !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
هر کی اکانت می خواد بگه براش باز کنم و realmd رو بدم

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
واسه من سیبیلو جان میسازی ؟ :D

یه پیشنهاد . عزیز پاور هیرو ها رو ببر بالا + آیتم هم همه رو باز کن . لول 80 هم بدی خوبه

یه سرور بود میرفتم با یه اتک همه باس ها میفتادن :D:D:D

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستش برای تست VPS رفتم 1 ماهه یک VPSی خریدم ! کارهامو رووش کردم، تموم شد، دیدم بیکار نباشه بهتره ! همینطوری سرور WOW ریختم رووش !
به 2 تا از دوستامم دادم، یعنی کلا الان 3 نفریم ( دیشب ساعت 10.5 که تمام ت االان ) که با شما میشیم 4 تا !
اولا که سرور چون ایران نیست، لتنسی زیر 300 نمیاد ! فوقش 290 میشه اون هم چند لحظه، اما حوالی 600 زیاد میره !
دوما نمی دونم چقدر استقبال میشه.
من تو ویکی 2 تا سرور با اسم AZMAYESHI ادمین بودم. اما از این کار کلا متنفرم !!!!!! این 1 ماه رو که سرور پا برجاست ( الان چیزی که نصبه حتی restart کننده خودکارم نداره ! یعنی سرور دان شه فعلا خودم باید بیام دستی راهش بندازم تا برسیم جمعه اینها سرم خلوت شه آنتتی چیت و اینها رو هم براش کامپایل کنم ) فعلا Scriptdev رو هم کامپایل نکردم، اینه که زیاد به باس هاش امید نداشته باشین، دیتابیس هم هنوز UDB هست که زیاد دستکاریش نکردم فان شه . ولی هم خودم می تونم کمی فانش کنم هم می تونم دیتابیس های فان بریزم.
این 2-3 هفته رو تستی می زارم همینطوری بمونه ( یکی 2 گذینه واجب رو اضافه می کنم ) اگر استقبال شد توو سایتم براش اکانت باز کن می زارم ( 5 دقیقه کاره !! ) بعد فانی که گفتین می کنم (شاید مجبور شم VPS رو عوض کنم ! )
اینها رو گفتم نرین سرور بیاین بگین هیچی نداشت :p 4 نفر آنلاین شن ، همه چیز اضافه کنم !

الان اکانت باز می کنم پ.خ می کنم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستی من مپ سفارشی کانتر هم می سازم ! می خواستم رووش سرور کانتر هم راه بندازم شبها مپ داشته باشیم، ولی فعلا پینگش زیر 300 نمیاد ! اینه که کانتر با 300:wacko: ولی اگر استقبال ببینم، می تونم نقشه های توووپ کانتر رو با نظر بچه ها طراحی کنم، سرور رو کمی گرونتر بخرم ، اما توو ایران باشه و پینگ خوب و ...

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
برای این VPS های گیم چه هزینه و چه مشخصاتی پیشنهاد میکنید ؟!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
WOW اصولا هر 50-60 نفر رم 512 مگ می خوان، فکر کنم رم 1 گیگ دار بگیرین بهتر باشه.
سرعت اینترنت VPS خیلی مهمه، مثلا اینی که من دارم اینترنتش share هست، سرور بقلی می زاره دانلود لتنسی سرور من میشه 800 ! سعی کنین به این مورد دقت کنین
VPS ویندوز بگیرین، بقیه اش حل میشه ;)
برای سرور کانتر ، حتما اولا سروری که میگیرن رو پینگ کنین، اگر خوب بود اون که دیگه کاری نداره !

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
راه اندازیش چطوره ؟! واسه شهر میخوام راه بندازم .. قبلا یک ISP میداد که اون هم دیگه نمیده .. اگه بدم طرفدار زیاد داره ..

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
برای کدوم شهر می خوای ؟
گرفتی remote بده ببینم چیکار می کنم، 6-7 ماهی میشد getmangos نرفته بودم، لینک آنتی چیتها اینها رو طول کشید پیدا کنم توو GIT ، اون موقع SVN می داد.
الان زیاد طرفدار نداره، اونی که اهلشه میره پول میده بلیزارد، بقیه هم نمیان ! منم این VPS رو گرفتم، 1 ماه دستمه ، فعلا این رو الکی راه انداختم، نمی دونم تا کی نگهش دارم، تا الان 6-7 نفری شدیم، فعلا VPS دان شده ایمیل و PM هام به نتیجه نرسیده :lol:

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
بلیزارد پینگ هاش چطوره و از کجا میشه خرید ؟! :-؟
Burning بازی میکنند و یا Lich king ?

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بلیزارد سرور اصلیه که 2 ماه اکانت بازی 35 تومن به بالاست و خرید خود اکانت با BC و LK حدود 70-80 تومن میشه که 30 روز رووش داره !
سرور اصلیه و بسته به پولی که میدی می تونی استفاده کنی !
سرور اصلی با این شبیه سازها فرق می کنه، با وجودی که چینک بالای 200-300 هست اما حتی توو 80 اون هم چون بین سرور و بازیگر ارتباط هست، مشکلی نمیبینین

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
متوجه ی هیچی نشدم از پست اخر ... ببخشید ...

BC و LK منظورتون پک گیم هاست ؟! خود همین گیم ها نمیشه بازی کرد باهاشون ؟!

بالا