برگزیده های پرشین تولز

10 دلار جايزه تا اول مهرماه !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

goldenpeers

Guest
لایک‌ها
0
بالاخره پس از مدتها جستجو ديگه فكر كنم پيدا كردم اوني كه ميخواستم ... سيستم كسب در آمدي كه با ايگولد كار كنه و بيمه معتبري هم داشته باشه كه بشه با اطمينان 99.99 % روش قسم خورد كه كلاهبردار از آب در نمياد ... بخاطر بيمه اين سايت به نظر من اطمينان به آن و فعاليت در اين سيستم از كليه سايتهاي ديگر كسب درآمد ارزشمندتر مي باشد.
امپاوريسم سيستم كسب درآمدي است كه بر اساس نتورك ماركتينگ (بازاريابي شبكه اي) بنا نهاده شده و مهمترين برگ برنده اين سيستم نسبت بقيه نتوركها در اين است كه يك لينك رفرال در اختيار شما قرار مي دهد كه به وسيله آن مي توانيد در وبلاگ يا وبسايت خود به جذب ورودي جديد اقدام نماييد.
سايت Empowerism دارای سيستم امنيتی SSL 128bit مي باشد و شرکت ارائه دهنده آن ( Geo Trust ) سرمايه کليه اعضاء را در مقابل حمله هکرها و مسائل مشابه تضمين کرده و با قراردادن اين سيستم امنيتی ، اطمينان خاطر همه اعضاء را فراهم آورده است.

به دوستاني كه تا اول مهر ماه از طريق من عضو Empowerism شوند 10 دلار جايزه داده مي شود !
- حق عضويت در سايت : 24 دلار و 95 سنت ( تقريباً 25 دلار ) اين مبلغ در هنگام ثبت نام شما دريافت ميگردد .و يك حق شارژ ماهيانه به مبلغ 20 دلار
2 - پورسانت هريک از زير مجموعه های مستقيم : 20 دلار برای عضويت هر زيرمجموعه مستقيم (در اين سايت محدوديتی در معرفی زير مجموعه مستقيم نمی باشد و شما هر تعدادی که معرفی کنيد به ازاء هر نفر آن 20 دلار مي گيريد و زير مجموعه مستقيم شما محسوب ميشود )
3 - پورسانت آخر ماه ( ماهيانه ) : اين پورسانت در آخر هر ماه ميلادی علاوه بر پورسانت های فوق هر ماهه پرداخت مي گردد . مبلغ پورسانت 7 دلار به ازاء هر زير مجموعه مستقيم و 1 دلار به ازاء هر زيرمجموعه غيرمستقيم بصورت دائمی مي باشد !
توجه : در اين سايت هيچگونه تعادلی برای زيرمجموعه ها و احتساب پورسانت مطرح نمی باشد .
توضيحات بيشتر ....

به دوستاني كه تا اول مهر ماه از طريق من عضو Empowerism شوند 10 دلار جايزه داده مي شود !
در واقع هزينه ثبت نام شما از 25 دلار به 15 دلار كاهش پيدا مي كند ... اولين زير مجموعه كه جذب كنيد 20 دلار خواهيد گرفت !!!!
توضيحات بيشتر ....
:eek:

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از goldenpeers :
بالاخره پس از مدتها جستجو ديگه فكر كنم پيدا كردم اوني كه ميخواستم ... سيستم كسب در آمدي كه با ايگولد كار كنه و بيمه معتبري هم داشته باشه كه بشه با اطمينان 99.99 % روش قسم خورد كه كلاهبردار از آب در نمياد ... بخاطر بيمه اين سايت به نظر من اطمينان به آن و فعاليت در اين سيستم از كليه سايتهاي ديگر كسب درآمد ارزشمندتر مي باشد.
امپاوريسم سيستم كسب درآمدي است كه بر اساس نتورك ماركتينگ (بازاريابي شبكه اي) بنا نهاده شده و مهمترين برگ برنده اين سيستم نسبت بقيه نتوركها در اين است كه يك لينك رفرال در اختيار شما قرار مي دهد كه به وسيله آن مي توانيد در وبلاگ يا وبسايت خود به جذب ورودي جديد اقدام نماييد.

:eek:

سلام صبح خیر
دیشب خوابهای خوش دیدی
میشه بگی کدوم سایت نتورک هست که لینک رفرال در اختیارت قرار نده بری تبلیغ کنی

اقاجون شما که میخواستی لینکتو تبلیغ کنی میومدی مثل من یه تاپیک می زدی میگفتی بیایید عضو شید
من یه تاپیک زدم گفتم بیایید با پرنس کین پول دار شیم 100 درصد مطمئن بدون نیاز به شارژ سالیانه و غیره
پرداخت کاملا اتوماتیک
خواستی این لینکو مطالعه کن http://princekin.iriforum.com

تاپيكيو كه گفتم قفل شده اگه تاپيكهاي تا 100 روز پيشو نگاه كني مي بينيش

goldenpeers

Guest
لایک‌ها
0
آقا منظورم گلد كوئست و گلدماين و ... بود كه لينك رفرال ندارن !!!!!!!! :wacko:
تازه من كلي جون كندم تا اين نتوركي كه با ايگولد كار كنه و يه مادر مرده اي هم بيمه كندش رو پيدا كردم ... حاصل 4 روز ملق زدن تو فروم هاي خارجي و داخلي بوده !!!!!
بعدشم پرينس كين خودم عضو هستم ....
راستي اگه دوست داشتي امپاوريسمو بيا با هم باشيم .... :blush:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از goldenpeers :
تازه من كلي جون كندم تا اين نتوركي كه با ايگولد كار كنه و يه مادر مرده اي هم بيمه كندش رو پيدا كردم ... حاصل 4 روز ملق زدن تو فروم هاي خارجي و داخلي بوده !!!!!
و البته تا 9 Level بیشتر پورسانت نمیده.
اینو فکر کنم یادت رفت بگی!! ;)
باید بگم این سیستم فقط وقتی بدرد میخوره که هر کسی حداکثر تا یک ماه بتونه 3 نفر خودش رو پیدا کنه. اگه این بشه خیلی عالیه و اگه نشه و بیشتر از یه ماه طول بکشه خوب نیست.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از goldenpeers :

پي ام بزن

وبلاگتو ديدم قشنگ بود

همانطور كه مصطفي گفت اين سيستم يه خورده مشكل داره بيا رو بقيش كاركنيم

goldenpeers

Guest
لایک‌ها
0
سلام ... به هر حال هر سيستمي يك مزايا داره و يك معايب ....
مهم اينه كه مزاياش به معايبش بچربه !!!!!
به نظر من همين كه بيمه داره يعني زندگي ... از كليك كردن رو سايتهايي كه ايميل تبليغاتي ميفرستن ... يا نتوركهاي 3 دلاري كه 1000000 دلار پورسانت ميدن!!!!!!!!! و امثالهم كه نه خبري از اس اس ال هست و نه بيمه يك شركت معتبر .... كه خيلي بهتره .
تازه هر ورودي مستقيم 20 دلار پورسانت ميده !!!!! :blink:
كلي هم كاتالوگ رنگي با سي دي آموزشي داره كلا يك نتورك ديگه مثل گلد كوئست يا گلدماين با اين تفاوت كه با ايگولد كار مي كنه و لينك رفرال براي جذب زيرمجموعه ميده !!! ;)

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

از اينكه ميبينم دوستان خوبم در empowerism در اينجا هم فعاليت مي كنند خوشحالم.بايد عرض كنم برخلاف نظر اون دوستمون كه شارژ را از معايب اين سيستم بيان كرده اند بايد گفت كه اين از مزيت هاي اين سيتم مي باشد كه باعث مي شود همه دوستان در اين سيستم داراي درآمد ماهيانه شوند در حالي كه سيستم هايي چون كويست شما به ازاي ثبت نام يك فرد يك بار درآمد داشتيدو فقط در level نهم شما 19523 نفر هستند بازم ميخواهيد مزيت بگم(البته نمي خواهم بقيه نتورك ها را بكوبم ولي من به عنوان كسي كه level دوم ايران است و تعداد زيادي زير مجموعه دارد و در سيستم هايي مثل كويست و مستر كارت و گلد ماين و ebl كار كرده اين سيستم را پيشنهاد ميكنم)

موفق باشيد

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آقا با سبكي كه شما تبليغ ميكنيد من به شخصه با اين نتورك مخالف شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا