برگزیده های پرشین تولز

1000 عدد بک لینک 10 $

amk

Registered User
لایک‌ها
9
یکی از دوستان در این باره تاپیک زد.

این بک لینکها اولا کیفیت ندارن و اگه رنک گوگل را کاهش ندن افزایش نمیدن و دما اینها همه جزو لینکهای اسپم شناسایی میشن توسط گوگل سوما اگر هم همه ی اینا درست باشن بعد از مدتی ( یک ماه یا یک سال ) این لینکها حذف میشن که موجب سقوط آزاد پیج رنک شما میشه.

aimtracersonlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستان در این باره تاپیک زد.

این بک لینکها اولا کیفیت ندارن و اگه رنک گوگل را کاهش ندن افزایش نمیدن و دما اینها همه جزو لینکهای اسپم شناسایی میشن توسط گوگل سوما اگر هم همه ی اینا درست باشن بعد از مدتی ( یک ماه یا یک سال ) این لینکها حذف میشن که موجب سقوط آزاد پیج رنک شما میشه.

عزیز خوب هیچ بک لینکی که تا ابد باقی نمیمونه ;) منظور شما از کیفیت چیه ؟
کی کجا تاپیک زده ؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
کی کجا تاپیک زده ؟
اره نمیمونه ولی یکی 2 تا اضافه میشه 1 کی کم میشه مثلا
اینجا یکباره 1000 تا کم میشه به این میگن سقوط ازاد

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
بايد به PR سايت هاي بك لينك هم توجه كرد ... من الان چهار هزار و خورده اي بك لينك دارم كه بيشترشون رنك صفرن كه فايده زيادي واسم ندارن ! :cool:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
کی کجا تاپیک زده ؟

توجه کنید هر بک لینکی ارزش نداره. بک لینکها درجه بندی میشن . اگر شما یه سایت سرویس ایمیل داشته باشید و یه لینک تو صفحه ی جیمیل به شما بدن بهتر از اینه که تو صفحه اصلی msn لینک بگیرید. البته این یه مثال کلان بود. منظور اینه که درجه ی کیفیت بک لینکها به عوامل زیادی بستگی داره. الان حسش نیست همه رو بنویسم ولی بزودی یه مقاله میکنمش ;)
محض اطلاع بیشتر اینجا رو ببینید:
[ame="http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&q=what+is+quality+backlink&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai="]403 Forbidden[/ame]

aimtracersonlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توجه کنید هر بک لینکی ارزش نداره. بک لینکها درجه بندی میشن . اگر شما یه سایت سرویس ایمیل داشته باشید و یه لینک تو صفحه ی جیمیل به شما بدن بهتر از اینه که تو صفحه اصلی msn لینک بگیرید. البته این یه مثال کلان بود. منظور اینه که درجه ی کیفیت بک لینکها به عوامل زیادی بستگی داره. الان حسش نیست همه رو بنویسم ولی بزودی یه مقاله میکنمش ;)
محض اطلاع بیشتر اینجا رو ببینید:
403 Forbidden

تشکر داداش

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یکی نیست بگه آخه این سایت که خودش یه دونه بک لینک هم واسه خودش نداره چطور میخواد به دیگران بک لینک بده؟!یا واسشون بگیره؟!!!
اگه میتونست 10 دلار واسه خودش هزینه میکرد 1000 تا بک لینک میگرفت
چقدر این سایتها مردم رو خر فرض کردن!!!!
http://www.google.com/#num=100&hl=e...rs.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1&cad=b

Last edited:

best20

Registered User
لایک‌ها
0
یکی نیست بگه آخه این سایت که خودش یه دونه بک لینک هم واسه خودش نداره چطور میخواد به دیگران بک لینک بده؟!یا واسشون بگیره؟!!!
http://www.google.com/#num=100&hl=e...rs.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1&cad=b

Creation date: 29 Apr 2010 12:01:00

سايت دو ماهه كه تاسيس شده انتظار داشيد 2 ميليون بك لينك داشته باشه ؟ :happy:

amk

Registered User
لایک‌ها
9

Creation date: 29 Apr 2010 12:01:00

سايت دو ماهه كه تاسيس شده انتظار داشيد 2 ميليون بك لينك داشته باشه ؟ :happy:

البته فراموش نکنید اینا درآمد خوبی دارن :happy:
تو هر سایتی که برید یه بنر گنده زیدن که هزارتا بک لینک 10 دلار و این قیمت هم خیلی خیلی وسوسه کنندس. ;)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام
فکر میکنم این سایت ، سایتی به منظور فروش بک لینک های یک سایت دیگه باشه دوست عزیز ;)
موفق باشید ، به هر حال این بک لینک ها زیاد راهگشا نیستن

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
بك لينك نمي شه نون و آب واسه سايت ها...
فقط بازديد مي تونه كمك واقعي به يك سايت كنه!
اونم بازديد هاي الكي نه.. كه تازه تازه تو اين سايت هاي ايراني هم راه افتاده...!
وقتي كاربر اومد تو سايتتون و حال كرد با سايتتون ... اون موقع مطمئن باشيد بازم بهتون سر ميزنه و دفعه بعد چهار نفر رو دعوت ميكنه.
براي اينكه رنكتون تو گوگل بالا بره به غير از اين موارد كه هست و مي دونيد به اين هم توجه كنيد كه اگه هر چقدر سايت سبك تر باشه و زودتر بالا بياد بهتر رنك گوگل مي گيريد!

best20

Registered User
لایک‌ها
0
بك لينك نمي شه نون و آب واسه سايت ها...
فقط بازديد مي تونه كمك واقعي به يك سايت كنه!
اونم بازديد هاي الكي نه.. كه تازه تازه تو اين سايت هاي ايراني هم راه افتاده...!
وقتي كاربر اومد تو سايتتون و حال كرد با سايتتون ... اون موقع مطمئن باشيد بازم بهتون سر ميزنه و دفعه بعد چهار نفر رو دعوت ميكنه.
براي اينكه رنكتون تو گوگل بالا بره به غير از اين موارد كه هست و مي دونيد به اين هم توجه كنيد كه اگه هر چقدر سايت سبك تر باشه و زودتر بالا بياد بهتر رنك گوگل مي گيريد!

از بك لينك به رنك مي رسيد - از رنك به بازديد - از بازديد به پول - با پول هم تو انتخابات رياست جمهوري شركت مي كنيد

پس با بك لينك مي توني رئيس جمهور بشي

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
تقریبا یک ماه نمیشه که 10$ را دادم و یک لیست از سایت هایی که توش لینک را گذاشته بودن فرستادن :) یه فایل اکسل بود ، رندوم چک کردم و لینک داخل سایت ها ثبت شده ولی تا الان یکدونه از اون لینک ها رو هم گوگل تو نتیجه link: نیورده :) حالا صبر می کنم کمی بگذره شاید این لینک ها بدردی خوردن ... قیمتش که چیزی نبود ...

البته تو ایندکس کردن تاثیر داشت چون هنوز یکماه نشده گوگل بیشتراز 40 هزار صفحه را ایندکس کرد در صورتیکه دو هفته قبل از اینکه لینک ها رو سفارش بدم هیچ کاری با سایت نداشت ...

best20

Registered User
لایک‌ها
0
تقریبا یک ماه نمیشه که 10$ را دادم و یک لیست از سایت هایی که توش لینک را گذاشته بودن فرستادن :) یه فایل اکسل بود ، رندوم چک کردم و لینک داخل سایت ها ثبت شده ولی تا الان یکدونه از اون لینک ها رو هم گوگل تو نتیجه link: نیورده :) حالا صبر می کنم کمی بگذره شاید این لینک ها بدردی خوردن ... قیمتش که چیزی نبود ...

البته تو ایندکس کردن تاثیر داشت چون هنوز یکماه نشده گوگل بیشتراز 40 هزار صفحه را ایندکس کرد در صورتیکه دو هفته قبل از اینکه لینک ها رو سفارش بدم هیچ کاری با سایت نداشت ...

نتايج link: زمان آپديت رنك مشخص مي شه بايد 2-3 ماهي صبر كني ;)

چند نمونه از سايت هايي كه لينك شما رو در اونا قرار دادن ؟؟ رنك چند دارن ؟

aimtracersonlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عزیز به کدوم سایت سفارش دادید ؟
من هم میخوام امتحان کنم :f34r:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
اگه بك‌لينك‌هاي يه سايت رو ميخوايد چك كنيد بهتره كه اگه به گوگل وبمسترش دسترسي داريد از اون طريق اقدام كنيد، در غير اين صورت از طريق ياهو http://siteexplorer.search.yahoo.co...om&bwm=i&bwmf=u&bwms=p&fr=moz35&fr2=seo-rd-se
چون گوگل دير به دير آپديت ميكنه و نتايج كامل رو هم به دلايلي (پرايويسي و ...) نمايش نميده.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
از بك لينك به رنك مي رسيد - از رنك به بازديد - از بازديد به پول - با پول هم تو انتخابات رياست جمهوري شركت مي كنيد

پس با بك لينك مي توني رئيس جمهور بشي

سلام
لطفاً از زدن پست های اهانت آمیز پرهیز کنید و هر چیزی رو به دوستان نسبت ندید.
با تشکر :rolleyes:

best20

Registered User
لایک‌ها
0
اگه بك‌لينك‌هاي يه سايت رو ميخوايد چك كنيد بهتره كه اگه به گوگل وبمسترش دسترسي داريد از اون طريق اقدام كنيد، در غير اين صورت از طريق ياهو http://siteexplorer.search.yahoo.co...om&bwm=i&bwmf=u&bwms=p&fr=moz35&fr2=seo-rd-se
چون گوگل دير به دير آپديت ميكنه و نتايج كامل رو هم به دلايلي (پرايويسي و ...) نمايش نميده.

يه چيزي گفتي واسه خودت :D

بك لينك هايي كه سايت ياهو نشون مي ده با بك لينك هاي گوگل فرق داره

مثلا سايت من 5 هزار تا بك لينك تو ياهو داره ولي تو گوگل كمتر از 20 تا

ياهو تو هر صفحه اي لينك شما رو مي بينه اونو بك لينك به حساب مياره ;)

بالا