برگزیده های پرشین تولز

10000 بازدیدکننده رایگان توسط سایت معتبر تبادل ترافیک خارجی/+ روش تبدیل ترافیک به پول

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
اگر دنبال افزایش بازدید سایت خود توسط یک سایت معتبر خارجی هستید و می خواهید وجود آیپی ها مختلف از تمام دنیا رتبه الکسا شما هرچه زودتر به آنچه می خواهید برسد حتما این سایت را انتخاب کنید.اگر دنبال کسب درآمد از ترافیک هستید نیز با استفاده از این سایت می توانید یه یک درآمد مطلوب برسید.

مزایای ویژه:

1: عضویت رایگان

2: قابلیت ارتقاء عضویت

3: 10000 بازدیدکننده رایگان

4: بازدید اتوماتیک و بدون نیاز به صرف وقت

5: کنترل پنل ساده و کاربری
6: بدون نیاز به زمان برای تایید وب سایت شما

7: و ...

در مورد ویژگی منحصر به فرد

10000 بازدید کننده رایگان چیز کمی نیست وب سایت ها ایرانی این تعداد بازدید را با قیمت چیزی در حدود 3 تا 10 دلار محاسبه می کنند و سایت های خارجی قیمتی بین 10 تا 15 دلار برای این تعداد بازدیدکننده می گیرند.
1375355725_esbat.png

اما این وب سایت بعد از عضویت و کسب حدود 900 points که در حدود 2 الی 3 سایت بازدید کسب می شود 10000 بازدید کننده به شما هدیه می دهد.

شما می توانید از اینجا در این وب سایت عضو شوید:

کسب درآمد با ترافیک:

بعد از ثبت نام و کسب 10 هزار بازدید اگر می خواهید ترافیک تبدیل به پول بشود می توانید از وب سایت ها ptp یا همون پرداخت به ازای بازدید کننده مراجعه کنید و بازدید کننده های خودتون را تبدیل به پول کنید.
گزینه های خارجی رو طی همین امشب یا فردا توی سایت خودمون معرفی می کنم.
اما در حال حاضر میترا رنک به نظر من بهتر گرچه من از نمونه ها خارجی دریافت داشتم بابت ptp اما میترا رنک در حال حاضر انتخاب خوبیه.

نکته: همه 10000 بازدید کننده را یکجا در یک سایت اضافه نکنید. ابتدا تست کنید پرداخت به ازای پرداختش چه جوریه بعد اضافه کنید. برای شروع فقط 100 بازدید بدید اگر خوب بود 1000 تا 10000 رو اضافه کنید.

دوستان هم اگر سایت ptp که شناخت دارند و اطلاع دارند که پرداخت داشته معرفی کنند بد نیست

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
تبدیل ترافیک به پول در میترا:
1. عضویت در میترا رنـــــــــــــــــــک
2. ورد به این آدرس: میترا رنک | افزایش بازدید واقعی | افزایش لایک فیس بوک | افزایش رنک الکسا و گوگل | تبلیغات بنری رایگان
3: کپی کردن لینک موجود در صفحه بالا و کسب بازدید برای میترا
4. سایت میترا به ازای هر بازدید از سایش پول یا امتیاز می دهد

نکته : میترا رنک فقط یک پیشنهاد PTP دوستان می توانند از سایت های دیگر هم استفاده کنند.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
2. ورد به این آدرس: میترا رنک | افزایش بازدید واقعی | افزایش لایک فیس بوک | افزایش رنک الکسا و گوگل | تبلیغات بنری رایگان

نکته : میترا رنک فقط یک پیشنهاد PTP دوستان می توانند از سایت های دیگر هم استفاده کنند.

دوست عزیز اینا رو میدونم.
شما اینجا نوشتید و کسب 10 هزار بازدید اگر می خواهید ترافیک تبدیل به پول بشود می توانید از وب سایت ها ptp یا همون پرداخت به ازای بازدید کننده مراجعه کنید و بازدید کننده های خودتون را تبدیل به پول کنید.
من از این جمله شما اینطور استنباط کردم که مثل اینکه میشه بازدیدهایی که از سایت خارج داریم رو میشه باهاش از میترا رنک بازدید بزنیم.

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105
این کار مساویه با بلک لیست شدن در گوگل

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
یعنی چی تبدیل ترافیک به پول؟
من نمیخوام تبلیغ کنم فقط میخوام پول در بیارم تو این سایت میشه؟

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
دوست عزیز اینا رو میدونم.
شما اینجا نوشتید و کسب 10 هزار بازدید اگر می خواهید ترافیک تبدیل به پول بشود می توانید از وب سایت ها ptp یا همون پرداخت به ازای بازدید کننده مراجعه کنید و بازدید کننده های خودتون را تبدیل به پول کنید.
من از این جمله شما اینطور استنباط کردم که مثل اینکه میشه بازدیدهایی که از سایت خارج داریم رو میشه باهاش از میترا رنک بازدید بزنیم.

منظورتون رو نفهمیدم.

این کار مساویه با بلک لیست شدن در گوگل
اگر با جنبه روزی 150 تا 500 بازدید انجام بشه اشکالی نداره .گوگل بیشتر با اسکریپت ها و فریم ها افزایش بازدید گیر میده .

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
یعنی چی تبدیل ترافیک به پول؟
من نمیخوام تبلیغ کنم فقط میخوام پول در بیارم تو این سایت میشه؟
احسنت ما هم فقط روش کسب درآمد معرفی می کنیم وگرنه من هم می دونم این قسمت بخش وبمستر ها نیست. قابل توجه بعضی ها :دی

کار زیادی نداره:
1. عضویت در سایت معرفی شده
2. رسیدن به حد نصاب برای گرفتن 10000 بازدید رایگان
3. قرار دادن یک یا چند سایت PTP

همین....

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037

این هم فکر خوبیه یعنی میگی اول تو سایت خارجی ثبت نام کنید امتیاز جمع کنیم بعدش اسم میترا لینک رو بدیم تا سایت خودکار از اون بازدید کنه.

داره کم کم خوشم میاد ازت فکرای خوبی داری

ولی نه که ما باد سایتی یا صفحه ای گیر بیاریم که آیپی های متعدد براش بفرستیم به حسابمون پول بده. البته خود خارجیا زرنگن ها.مثلاً میتونیم یه صفحه چندتا بنر خارجی بذاریم بازای CPM پول بگیریم اون هم اگر همین سایت ترافیک صفحه سنگین قبول کنه

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
این هم فکر خوبیه یعنی میگی اول تو سایت خارجی ثبت نام کنید امتیاز جمع کنیم بعدش اسم میترا لینک رو بدیم تا سایت خودکار از اون بازدید کنه.

بزن اون لایک رو. آره عزیز

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

داره کم کم خوشم میاد ازت فکرای خوبی داری

منظور بنده هم همین بود.
پس میشه و اون سایت خارجی اجازه میده که آدرس بازدید میترا رنک رو قرار بدیم پس؟

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
عزیز این رو بدونید که میترا رنک شرطش اینکه شما بازدید کننده با آپی منحصر به فرد بازدید بشه.من دقیق تست نکردم چون من از چندین روش از میترا رنک کسب درآمد دارم مشخص نمی کنه که دقیق از کجاست.فقط قبلش تست کنید و 10000 رو هدر ندید

sasha2012

Registered User
لایک‌ها
2
سایتهای افزایش رنک به درد نمیخورن هر چند که این تاپیک قدیمی شده اما به طور اتفاقی من دیدم کسی استفاده نکنه هیچ تاثیری روی سئوی سایت و یا چیزهای دیگر ندارد

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
احسنت ما هم فقط روش کسب درآمد معرفی می کنیم وگرنه من هم می دونم این قسمت بخش وبمستر ها نیست. قابل توجه بعضی ها :دی

کار زیادی نداره:
1. عضویت در سایت معرفی شده
2. رسیدن به حد نصاب برای گرفتن 10000 بازدید رایگان
3. قرار دادن یک یا چند سایت PTP

همین....
الان میگید حد نصاب باید برسیم 10000 بازدید رو بده حد نصابش چیه ؟
چرا تو پست اولتون اشاره نکردید حد نصاب دراه و با عضویت نمیده

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
از الکسای نت شهر استفاده کنید تو گوگل بزنید میاد بقیش وقت تلف کنیه نت شهر صد در صد رو الکسا تاثیر میزاره فوری

بالا