خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی

??

شروع موضوع توسط easter ‏14 فوریه 2008 در انجمن بایگانی

 1. easter

  easter کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏25 می 2006
  نوشته ها:
  108
  تشکر شده:
  4
  ای آریانا

  من از تو تعجب می کنم که این همه وقت می گذاری و موسیقی های مختلف را معرفی

  می کنی ! این کاملا با روحیه ایرانی ها ناسازگار است چون ایرانی ها عمدتا ( 99.99 درصد ),

  دست بگیر دارند و هرگز خیری از آنها به کسی نخواهد رسید . همین الان من اطمینان دارم که

  صدها نفر به صورت چراغ خاموش مطالب این تاپیک و تاپیکهای مشابه را می خوانند و همه آهنگها

  را دانلود می کنند و در دلشان به کسانی که زحمت کشیده اند می خندند .


  به همین دلیل من هرگز نمی توانم در این دست تاپیکها مشارکت فعال داشته باشم

  چون با روحیه کاسبکارمنشی و حاضری خوری و سودجویی جوانان و میانسالان و سالمندان

  ایران آشنا هستم و اگر زحمت بکشم و چیزی را با دایل آپ آپلود کنم قطعا مضحکه جماعت

  قدر نشناس خواهم شد.
   
 2. Asura

  Asura کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏28 جولای 2006
  نوشته ها:
  124
  تشکر شده:
  3
  البته ما اینجا بیشتر برای دل خودمون و چند تا دوستی که پیدا کردیم و دلیل مهمترش برای افزایش اطلاعات و سواد موسیقی خودمون آهنگ می ذاریم و به همدیگه معرفی می کنیم ، حالا یه چند نفر هم آهنگ ها رو دانلود کنن مشکلی نیس خوشحال هم می شیم. [​IMG]
   
 3. Duke

  Duke مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏11 نوامبر 2006
  نوشته ها:
  1,147
  تشکر شده:
  6
  سلام...

  ابتدا با حرفهای جناب آسورا 100 درصد موافقت می شه. من شخصا در ابتدای فعالیتم در اینجا خیلی خیلی کم می دونستم ، اما الان به لطف کسانی مثل بانو آریانا ، جناب همینه ، احسان عزیز در تاپیک موسیقی کلاسیک ، اولد علی گرامی ، جناب آسورا ، مهران عزیز و همه ی عزیزان فعال در همین بخش تونستم راه طویلی رو در مدتی کوتاه طی کنم. در عین حال این نکته هم مطرح بشه خوبه : خوب اگر واقعا 100 و بل 1000 نفر هم این مطالب را بخوانند مگر چی می شه؟ مگر نه اینه که این پستها اینجا برای همه قرار داده شده؟ ما خوشحال می شیم بتونیم کمکی به عزیزان دیگه هم برسونیم، هرچند نامرئی باشند.

  مورد دوم اینه که شما چه طور در این تاپیک این مساله رو مطرح کردید؟ مگر تاپیک پیشنهادات و انتقادات بخش موسیقی محلی برای این کار نیست؟
   
 4. Arianna

  Arianna مدیر بازنشسته کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏9 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  888
  تشکر شده:
  9
  اي جناب easter عزيز و گرامي! سلام! :)


  جدا بسيار خوشحال شدم حضور دوباره شما را در اين تاپيك ديدم! گمان مي كردم بعد از آن بحث و صحبت درباره نحوه فعاليت در تاپيك شما ديگر ما را فراموش خواهيد كرد اما بسيار خوشحالم كه مي بينم اشتباه تصور مي كردم! :happy : اصلا همين كه مي بينم شما نگران بيخود زحمت كشيدن من هستيد خود بسيار جالب و زيباست! :happy: در صورتي كه مي توانستيد بي تفاوت باشيد و وقت صرف صحبت با من و نصيحت كردنم نكنيد! [​IMG] اوه! بنده اصلا از شما انتظار ندارم كه به خود سختي داده و فايلي را آپلود كنيد! من گرچه خود از دايال آپ استفاده نمي كنم اما خوب مي دانم كه بسيار عذاب اور است براي همين واقعا نمي دانم چطور بايد از اين همه لطف و محبت دوستاني همچون جناب Pandemonium كه لطفشان شامل بنده و شما و مطمئنا تعداد ديگري نيز شده سپاسگزاري كنم! [​IMG]

  بله مي دانم كه همين الان تعدادي اين تاپيك را با چراغ خاموش مشاهده مي كنند و بنده مساله اي با اين قضيه ندارم چرا كه اگر مساله اي داشتم اصلا در اين فورم فعاليت نمي كردم. البته من نسبت به اين قضيه اصلا بدبين نيستم چون حتي اگر چنين فردي اين آهنگها را دانلود كند و پس از گوش سپردن به آنها به تلاش و فعاليت بنده و ديگران بخندد (كه مي دانم در 99/99% موارد اينگونه نيست) خوشحال خواهم بود كه باعث شده ام چنين فردي در اين دنياي غم انگيز چند لحظه بخندد. از بنده كه چيزي كم نمي شود چرا كه پروردگار جهانيان را هزار مرتبه شكر كه نه تنها مشكل مالي ندارم بلكه در رفاه مالي مطلوب مورد نظرم هم به سر مي برم.

  در مورد نظرتان درباره جناب hamedy82 اصلا با شما موافق نيستم. ايشان بنده خدا كه مدت زيادي از حضورشان در اين تاپيك نمي گذرد. از كجا مي دانيد كه ايشان ، كه مي دانم از اطلاعات خوبي هم در زمينه موسيقي برخوردارند، در آينده ما را از حضورشان بهره مند نخواهند كرد؟ جالب اينجاست كه چند وقت پيش يكي از دوستان همين عبارت "حاضری خور" را در يكي پيام خصوصي به من درباره شما به كار برده بود و گفته بود كه "شما واقعا چه اعصابي دارين كه به درخواستاي اين easter حاضري خور جواب مي دين! باور كنين همين جواب دادناي شماست كه اونو پر رو كرده! ادب هم كه شكر خدا نداره! فقط مياد درخواست ميده ، بعد مياد آهنگرو دانلود مي كنه ميره زورش هم ميشه يه تشكري بكنه! اگه جاي شما بودم ديگه بهش محل نمي ذاشتم تا ........ ......... كنه و ديگه اين طرفا پيداش نشه درخواست بده! "

  شرمنده كه اين جمله ها را اينجا نوشتم به هر حال احساس كردم كه شايد اگر بدانيد بهتر باشد. براي همين هم از شما خواستم كه شما هم فعاليت داشته باشيد تا بعضي از دوستان اين قدر ناراحت نباشند.


  روزي كه بنده براي اولين بار وارد بخش موسيقي شدم مثل هزاران نفر ديگر درخواستي داشتم كه سالهاي متعدد فكر مرا به خود مشغول كرده بود. اصلا هم خوشبين نبودم كه آن را بتوانم اينجا بيابم اما يافتم! آن تنها درخواست من نبود چرا كه تا انجا كه به خاطر دارم تا اين لحظه بنده به 8 موردي كه درخواست كرده بودم دست يافته ام. البته كساني كه اين لطف را در حق بنده كرده اند هيچ نيازي به من نداشتند. احساس كردم بايد جبران كنم. بسيار تحت تاثير اين روحيه جوانمردي قرار گرفته بودم. نمي دانم براي شما قابل تصور است كه زماني كه به شخصي كمك مي كنيد و او را حتي براي يك لحظه شاد كرده و از غم زندگي فارغ مي كنيد چه احساس دلنشيني سراسر وجودتان را مي گيرد؟ اگر نمي توانيد اين مورد را تصور كنيد به آن لحظه اي فكر كنيد كه جناب Pandemonium عزيز موسيقي تيتراژ برنامه شاهد عيني را براي شما قرار دادند. آيا همان لحظه آنقدر خوشحال نشديد كه دوست داشته باشيد باعث و باني چنين ميزان شادي و خوشحالي براي يك فرد ديگر باشيد؟ ممكن است بگوييد كه در مورد شما اينطور نبوده اما به هر حال در مورد بنده بوده است. به هر حال هم ايشان و هم من گويا ايراني هستيم. :happy:


  شايد برايتان عجيب باشد اما بنده چندان به اين زندگي و دنياي حقيقي اطرافم علاقه ندارم. وقتم را تا كنون به بطالت نگذرانده ام و در تحصيل و كار به درصد بالايي از آن مواردي كه همواره بخشي از هدفم در زندگي بوده رسيده ام. براي رسيدن به قسمت باقيمانده هم تلاش مي كنم و خواهم كرد اما براي رسيدن به آن ارامش روحي كه به آن شديدا نياز دارم بايد تا لحظه اي كه هستم و نفس مي كشم آن حس آرامش و شادي را در ديگران ايجاد كنم. اگر دوست داشته باشيد مي توانيد مرا ديوانه تصور كنيد. من با ديوانه قلمداد شدن از سوي ديگران مشكلي ندارم چون به هر حال همين ديوانه قلمداد شدن هم برايم اهميتي ندارد. اين دنياي فاني واقعا ان قدر برايم ارزش ندارد كه بخواهم لجظه اي براي اين مواردي كه حتي يك اپسيلون از فضاي هستي را نيز اشغال نمي كند ناراحت باشم.


  اين صفتهايي كه نام برديد تا آنجا كه مي دانم در مورد تعداد زيادي از كاربران فعال بخش موسيقي اصلا صدق نمي كند. حتي اگر فرض را بر درست بودن برداشت شما از روحيه و منش اكثر ايرانيان درست بدانيم ،فعلا براي شروع همين تعداد ايراني مثبت داشتن هم بسيار خوب است! :happy: من تاكنون از كمك به ديگران ، چه در دنياي مجازي و چه در دنياي واقعي ،نا راضي نبوده ام چرا كه خودم هم بارها به طرزي عجيب و باور نكردني مورد لطف و محبت افراد متفاوتي كه هيچ نيازي به من نداشته اند قرار گرفته ام. نمي خواهم در اين زنجير عشق آخرين حلقه زنجير باشم!

  پي نوشت ( پس از ديدن دوباره پست) : [​IMG] اي آريانا! چقدر حرف زدي!!! [​IMG] اولين بار بود كه اين قدر حرف مي زدم!!! [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
avanakbron talent عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش