برگزیده های پرشین تولز

130 هزار تومان بده 3 روز بیا دوبی

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
22102012015.jpg22102012017.jpgدوستان من یکی از دوستام بارش از هنگ کنک رسیده هر کدوم از دوستام مایلن من 3 روز و 2 شب میبرمشون دوبی 130 هزار میگیرم تو اونجا هم این مدت در اختیار خودتون هستین فقط وقت برگشت از حق بارتون ما استفاده میکنیم به اندازه یه کوله پشتی هم میتونین برا خودتون وسایل یا سوغاتی بیارین

Last edited:

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
واسه کی هست زمان حرکتتون ؟

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
دوستان من یکی از دوستام بارش از هنگ کنک رسیده هر کدوم از دوستام مایلن من 3 روز و 2 شب میبرمشون دوبی 130 هزار میگیرم تو اونجا هم این مدت در اختیار خودتون هستین فقط وقت برگشت از حق بارتون ما استفاده میکنیم به اندازه یه کوله پشتی هم میتونین برا خودتون وسایل یا سوغاتی بیارین

چه مداركي ميخواد

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دوستان من یکی از دوستام بارش از هنگ کنک رسیده هر کدوم از دوستام مایلن من 3 روز و 2 شب میبرمشون دوبی 130 هزار میگیرم تو اونجا هم این مدت در اختیار خودتون هستین فقط وقت برگشت از حق بارتون ما استفاده میکنیم به اندازه یه کوله پشتی هم میتونین برا خودتون وسایل یا سوغاتی بیارین

از تهران حرکته دیگه؟ تاریخ بگو دادا ما بیکاریم و پایه

Sent from my ST25a using Tapatalk 2

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان وقتی نفرات به 15 نفر برسه پاسپورتا با پولا حمع میشه تا نسبت یه صدور ویزا و بلیت اقدام شه حرکت هم از تهرانه منم مغازه موبایل فروشی دارم هر کسی خواست برا اعتماد سازی حضورا میاد مغازم صبحانه و نهار و هتل 3 ستاره با ماست اما گردش و شام با خود دوستان هست

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دوستان وقتی نفرات به 15 نفر برسه پاسپورتا با پولا حمع میشه تا نسبت یه صدور ویزا و بلیت اقدام شه حرکت هم از تهرانه منم مغازه موبایل فروشی دارم هر کسی خواست برا اعتماد سازی حضورا میاد مغازم صبحانه و نهار و هتل 3 ستاره با ماست اما گردش و شام با خود دوستان هست

دادا کی حرکته؟

Sent from my ST25a using Tapatalk 2

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

من خودم میام، با چن تا از فامیلا. الان چن نفر هستین، بگین تا من بقیشو بیارم. تا 20 نفر هم میتونم بیارم. من مشهد هستم و نحوه ی اعتماد سازی رو لطفا برام پی ام کنین. حقیقتا، ما تشنه ی خارج از کشور هستیم، حتی برای 2 روز!

سپاس

mego

Registered User
لایک‌ها
255
سلام من هم هستم.منتها پاسپورت ندارم گرفتن پاسپورت چقدر طول میکشه؟

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
درود،

من خودم میام، با چن تا از فامیلا. الان چن نفر هستین، بگین تا من بقیشو بیارم. تا 20 نفر هم میتونم بیارم. من مشهد هستم و نحوه ی اعتماد سازی رو لطفا برام پی ام کنین. حقیقتا، ما تشنه ی خارج از کشور هستیم، حتی برای 2 روز!

سپاس

من نمیدونم مزاح فرمودین یا دارین جدی میگین اما من بر حسب وظیفه جواب میدم هر باریکه میریم 15 نفر نمیشه بیشتر برد هم کنترل کردن سخت میشه هم اطاقیکه میگیریم بیشتر از این جا نمیدن بهمون با هر کسی هم خواستین میتونین بیایین اگه خانم باشه با شوهرشون یا دوستشون و اگه اقا هم باشه میتونن با همسرشون یا دوستشون بیان اما با توجه به اینکه اطاق ها 3 نفره هست خودتون باید نفر سوم که باهاش راحت هستین پیشتون باشه تا اسباب مزاحمت نشه برا اعتماد سازی هم من تهرانم میتونین کسی از اشناها رو بفرستین هم منزل هم مغازه بنده رو ببینن و از همسایه ها ی منم میتونین اطلاعات بگیرین

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزيز من هستم

پاسمم اوكي
به شرطي كه مكان اقامت اوكي باشه نه

فقط يه سوال توقع نداريد كه اصل پاس بهتون داده بشه ؟
اونم بدون حضور خودمون چون خدايي نكرده پاس ها اتفاقي براشون بيوفته ....

همين الان هستند كساني كه همون دبي هر پاس را تا ١٠ ميليون ميخرند
Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
بنده و ۲تا از دوستام امکان اومدن داریم
فقط مشکل دقیا همین پاس هست
اگر اشتباه نکنم شما میخواید با یه اژانس و با تور ثبت نام کنید
امکان تحویل حضوری مدارک به خود اژانس جهت ثبت نام هست؟
ضمنا شماره تماس رو هم برام پ.خ کنید

Sent from my HTC Sensation Z710e

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
مهدی منم پایم.اگه تو هم باشی خیلی خوش میگذره
coolsmiley02.gif

اينجا هم نشد علي جان من پايه ام قبل اين دو ماه هر جا بگي بريم چرخي بزنيم دور همي . . .
برو دنبال كارهاي پاسپورتت خبرم كن.

بالا