برگزیده های پرشین تولز

1693اشکال خواندن دو وی دی رایتر لایتون

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

بعد از مدتها جستجو از انواع سایتها و خواندن انواع مباحث و بررسی بنچ مارکها و 000 بالاخره یک دی وی دی رایتر لایتون 1693 خریدم تا بحال مشکلی با رایت آن نداشتم و انصافا در سرعت و کیفیت خیلی خوب است اما در خواندن بعضی از دی ویدی ها (بدون خش) مشکلی بصورت زیر دارد:

تا زمانی که فیلم به صورت یکسر پخش می شود مشکلی نیست اما وقتی می خواهم مثلا یکجا 40 دقیقه در زمان به جلو حرکت کنم دیکر نمی تواند ادامه فیلم را نشان دهد این مشکل در انتخاب بعضی چپتر هایی هم که در پخش یکسره مشکل ندارد بوجود می آید. (این مشکل بیشتر در دی وی دی های پرینکو برایم پیش آمده).
گفتنی است این مشکل در دی وی دی های اوژینال و مارکهایی مثل ملودی و دیتا لایف وجود نداشته.
منتظر راهنمایی اساتید محترم هستم .

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
اگر اين مشكل فقط با DVDهاي پرينكو هست كه مشكل از dvd هست نه از dvd writer.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdixp :
اگر اين مشكل فقط با DVDهاي پرينكو هست كه مشكل از dvd هست نه از dvd writer.
البته بعضی مارکهای غیر متداول مثل هیوندای هم همین مشکلو داشتم بنظرم می رسه که با یکسری از دی وی دی ها مشکل داره می خواستم ببینم این مشکل برای فرد دیگری هم به وجود آمده یا نه؟ آیا با آپدیت کردم فریم وار مشکل حل میشه؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزيز فر يم ور جديد ديويدي رايتر رو از سايت لايتون دانلود كن.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amd>intel :
دوست عزيز فر يم ور جديد ديويدي رايتر رو از سايت لايتون دانلود كن.
فریم وارم رو به ورژن زیر آپدیت کردم اماتغییری نکرد.
KS0B
لازم به ذکر مال خودش مدل زیر بود
KS09
ببخشید من با تایپ همزمان لاتین و فارسی مشکل دارم پس و پیش میشن:(
شما فریم وارهای پچ شده رو پیشنهاد میکنین؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ببين ميتوني امتحان كني ولي يه نمه ريسك داره جون در بعضي از مواقع ويندوز بالا نمياد.به نظر من با اين مشكل كنار بيا ئي بهتره يا صبر كني فريم ور جديدتر بياد

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amd>intel :
ببين ميتوني امتحان كني ولي يه نمه ريسك داره جون در بعضي از مواقع ويندوز بالا نمياد.به نظر من با اين مشكل كنار بيا ئي بهتره يا صبر كني فريم ور جديدتر بياد
آقا من بعد از خیلی پرس و جو و گشت و گذار توی اینترنت متوجه شدم کلا باید بی خیال پرینکو شد چون معمولا بعد از یکی دو ماه بعد از رایت مشکل پیدا میکنه بیشتر ورباتیوم که همون دیتالایف خودمونه را پیشنهاد میکنن
من یکی از این دی وی دی ها رو باسرعت پایین به هارد کپی کردم و بعد زدم روی دیتا لایف ؛ مشکل بکلی برطرف شد.
بنظرم نباید بخاطر تفاوت کم قیمت از پینکو استفاده کرد
امتحان کیفیت اون هم مجانیه با دی وی وی اسپید می تونید کیفیت اونو امتحان کنید و خودتون ببینید

بالا