• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

17 نکته بسیار مهم در بازاریابی پیامکی [اینفوگرافیک]

aftabgardun_erfan

Registered User
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2012
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
28
محل سکونت
تهران
برای شروع هر کاری، مقدماتی لازم است. بازاریابی پیامکی نیز جزو آندسته از کارهاییست که قبل از شروع آن، نیاز به دانش کافی برای موفقیت دارد. شما برای داشتن تبلیغاتی موثر، میتوانید از بازاریابی پیامکی به عنوان روشی کاملاً سودمند و کارآمد استفاده کنید؛ اما توصیه میکنیم قبل از شروع این کمپین طولانی مدت، بیشتر درباره آن بدانید.

بازاریابی پیامکی به صورت خلاصه، به تبلیغات از طریق اس ام اس اطلاق می شود. این نوع بازاریابی که در چند ساله اخیر به شدت در بین عموم کسب و کارها گسترش پیدا کرده، تنها به یک خط اختصاصی، پنل اس ام اس و اینترنت نیاز دارد. شما با ترکیب این سه مورد میتوانید یک یا چندین پیام را در مدت زمانی بسیار کوتاه تر از سایر روش های تبلیغات، به عموم مخاطبان برسانید. همراه ما باشید تا در یک اینفوگرافیک کامل و جامع، نکاتی حیاتی که قبل از شروع بازاریابی پیامکی باید بدانید را مطالعه کنید.

به یاد داشته باشید که افراد عموماً تلفن همراه خود را همیشه و همه جا در اختیار دارند و تمامی تلفن های همراه اعم از هوشمند و غیر هوشمند، قابلیت دریافت پیامک را دارند. و این مزیتی بزرگ برای یک تبلیغ محسوب می شود. چرا که شما به تعداد زیادی از مخاطبان دسترسی دارید. در اینفوگرافیک زیر، به 17 نکته مهمی که قبل از شروع بازاریابی پیامکی باید بدانید، اشاره شده است.

17-tips-sms-marketing.jpg

منبع : smsacc.com
 
بالا