برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی 2تا گلایه......

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
سلام خدمت تیم مدیریت و دوستان عزیز
بعد از انتقال انجمن از وی بی سعی کردیم کنار بیایم و تحمل کنیم و گلایه نکنیم تا فروم دوباره مثل قبل به روزای اوجش برگرده
اما متاسفانه روند تکامل خیلی کند و بد پیش میره و به تازگی از یکی از مدیرا شنیدم خیلی امکانات فقط برای کاربرای ویژه فعاله و کسایی که پول میدن فقط میتونن از امکانات خاص انجمن استفاده کنن.
مساله اول اینه اگه قرار بود به خاطر مسایل مالی این انجمن به این روز بیوفته خوب تو همون ورژن قبلی بیان میکردین و کسب درامد میکردین.
نیاز نبود اینجور با اعصاب و وقت بچه ها بازی بشه
مساله دوم کم کار شدن و توجه نکردن همکاران بازارچه هست.این روزا تو هر بخشی میری n تا تاپیک بدون عکس و خلاف مقررات وجود داره.کجان اون مدیرایی که سر دیقه نمیشد تاپیک مارو حذف میکردن و نمیزاشتن 1 ساعت بمونه تا عکس تهیه کنیم؟
این موضوعو من چند دفعه بیان کردم.جواب مدیریت چی بوده؟ اینه: تاپیکهارو گزارش بدین تا ما بررسی کنیم.پس وظیفه شما که شدین مدیر چیه؟
ترافیکتون حروم میشه؟وقتتون گرفته میشه تو تاپیکها بچرخین؟ حتما ما باید گزارش بدیم؟
خوب اگه نمیتونید و نمیرسید کنار بکشید.افراد با سابقه و دلسوز کم نیست که بدون هیچ چشم داشتی بیان و این کارارو انجام بدن.
متاسفانه وضعیت فروم مناسب نیست.
با اینکه چند ساله فعالیت میکنم اینجا و مثل خونه خودم میمونه اما اگه فرومی با این حجم یوزر و این تبادل اطلاعات و حجم معاملات پیدا بشه بر خلاف میل باطنی کوچ میکنم.
میدونم این حرفا شاید برای خیلیا تلخ باشه و بگن برات نامه فدایت شوم ننوشته بودن اما باید بدونید که اگه پی تی الان شده این به خاطر کاربراش هست و یه فروم بدون کاربر مثل یک خرابه متروکه هست.
اینم میدونم که کسی گوشش به این حرفا بده کار نیست و ارزشی برای کسی نداره اما حرف دل بنده و بعضی از کاربرا هست.
به امید توجه بیشتر تیم مدیریت و و روزای خوش پی تی
یا علی

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
من حاضرم همکاری کنم
کارها و وعده های من:

-حذف و قلع و قمع تاپیکهای مذکور
-حذف اسپمرها از صحنه پی تی
-قفل و زنجیر تاپیکهای بی محتوا
-حذف اسپمهای ناهوشمندانه و نا هدفمند
-جلوگیری از رابطه بازی ، رانت خواری و گاوبندی
-نصب ماژولی که خودم نوشتم بر روی فروم که به طور اتوماتیک میزنه کلاهبردارن و هر یوزر جدیدی که بسازن رو بن میکنه
-برگزاری دوره آموزشی " روش نوین مدیریت کاربر با ضمیر ناخوداگاه " در بخش مخصوص مدیران و همکاران
-دادن ایده های نو و دگرگون کننده در بخش مخصوص مدیران و همکاران

در کل ورژن اصلاح شده موزمار هستم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
با استارتر موافقم 100 درصد ! مخصوصا در مورد تغییرات و درآمد ! روزهای اول تغییرات هرچی میگفتیم مدیران میگفتن درست میشه به نفعتونه و .... ولی الان که میبینم تغییرات اصلا به نفعمون نبود حتی یه جا گفتم این سیستم جدید آپ برای پول گرفتنه که مدیران پاسخ دادن زود قضاوت نکن ... ولی حالا می بینیم که تمام این تغییرات به خاطر درآمد بیشتر انجمن بوده !
مخصوصا از وقتی اینو دیدم ! :eek:
upthreads-gif.531837

این درست نیست که انجمنی که با کمک کاربراش به اینجا رسیده اینطوری بشه ! اصلا اینجا رونق قبل از تغییرات رو نداره . خلوت و سوت وکور شده !

Last edited:

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
منم دقیق حرف استارتر عزیز رو دارم
ولی کو گوش شنوا
ولی خیلی بنده بیشتر از این حرکت پولکی بازی ناراحت شدم
بسته الماسی
بسته طلایی
واقعا مدیران عزیز
با خودتون چی فکر کردین؟
الان ملت توی خرج خرد و خوراک خودشون موندن حالا بیان ۲۰۰ هزار تومان سالانه بدن واسه این که مدت آپ زیادتری داشته باشن یا غیره..
واقعا چی بگم...

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
با استارتر موافقم 100 درصد 1 مخصوصا در مورد تغییرات و درآمد ! روزهای اول تغییرات هرچی میگفتیم مدیران میگفتن درست میشه به نفعتونه و .... ولی الان که میبینم تغییرات اصلا به نفعمون نبود حتی یه جا گفتم این سیستم جدید آپ برای پول گرفتنه که مدیران پاسخ دادن زود قضاوت نکن ... ولی حالا می بینیم که تمام این تغییرات به خاطر درآمد بیشتر انجمن بوده !
upthreads-gif.531837

این درست نیست که انجمنی که با کمک کاربراش به اینجا رسیده اینطوری بشه ! اصلا اینجا رونق قبل از تغییرات رو نداره . خلوت و سوت وکور شده !
دیگه واقعن این مسخره ترین کاری بود که میشد کرد.
من نظرم اینه که یه کمپین واسه یا حذف این هزینه های بیخودی راه بندازیم یا واسه خداحافظی با این انجمن.

@ تمام دست اندرکاران این فروم:
یعنی با یه تغییر فروم از وی بی به زن فرو این همه به هزینه های جاری این سایت اضافه شده که میخواین اینطوری جبران کنید؟؟؟ خوب اگه خیلی واستون هزینه برداره خوب تمام کاربرا که از خداشونه برگردین به همون وی بی!
من نمیتونم قبول کنم که هزینه مهم کردن تاپیک یک شبه 2 برابر بشه!!!!!!!!
اگه قرار باشه هر کاربر بخواد این همه هزینه کنه تا بتونه کالاش رو بفروشه، به نظرتون میاد این همه هزینه کنه تا کالاش رو به قیمت خوب بفروشه؟ خوب نه و مطمعنن قیمت کالاش رو میبره بالا تا هم سودی بکنه و هم بتونه جنسش رو بفروشه و البته هزینه اضافی که داده رو جبران کنه.
اینجاست که باید هیچ تفاوتی بین سایتهای دیگه و این فروم پیدا نکرد!
در هر صورت من و خیلی های دیگه مطمعنن از طریق پیام خصوصی یه کمپین راه میندازیم :)

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بارها گفتم فروم رو به تجاری شدن سیر میکنه اینو از همون زمانی که گفتگوی ازاد رو پاک کردن میشد حدس زد این که پی تی از یه فروم اجتماعی و عامه پسند داره کوچ میکنه به تجاری شدن کاملا محسوسه اما مطمئنا خیلی از کاربراشو از دست میده مخصوصا اونایی که کمتر با بازارچه سر وکار دارن
و احتمالا حجم زیادی از موضوع ها و تاپیکها هم در اینده حذف میشه فقط ترسم از اینه که در اینده نه چندان دور از این فروم دوست داشتنی چیزی باقی نمونه بجز بازارچه

Last edited:

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
خوبه والله دیگه چرا تبدیل به xenforo کردید یه دفعه یه اسکریپت مثل ایسام می آوردید بالا .------>
آهان راستی چه کاریه اونجوری می افتید تو زحمت باید نقش واسط رو بازی کنید اینجوری بهتره پارو انداختید رو پا طرح اعتبار سنجی فروشنده معتبرتون که به درد نمیخوره هرکی از راه می رسه میتونه پول مردومو بخوره بخش شکایت هم که جمع کردید فقط سالی 200 تومن بگیرید 4 تا آپ تحویل بدید جالبه واقعا اعصابمونو خورد کردید خدائی
کسی نمیگه پول در نیارید ولی این راهش نیست / توی هر بخش میری اصلا معلوم نیست برای کدوم تاپیک پست جدید زدن(تا وقتی استارتر اون دکمه up مسخره رو نزه)

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
زمانی امکانات پولی معنا میده که شما یه امکانات اضافه ای بخای بدی بعد پولشو بگیر
نه اینکه امکانات رایگان رو از کاربر بگیری بعد همونو با پول برگردونی !!
مثلا مثل مسخره بازی های لینک های امضا و.......

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
با استارتر موافقم 100 درصد ! مخصوصا در مورد تغییرات و درآمد ! روزهای اول تغییرات هرچی میگفتیم مدیران میگفتن درست میشه به نفعتونه و .... ولی الان که میبینم تغییرات اصلا به نفعمون نبود حتی یه جا گفتم این سیستم جدید آپ برای پول گرفتنه که مدیران پاسخ دادن زود قضاوت نکن ... ولی حالا می بینیم که تمام این تغییرات به خاطر درآمد بیشتر انجمن بوده !
upthreads-gif.531837

قضیه عکس چیه ماله کجاس؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
حکایت انسان و پول، دو قطب مثبت آهنرباست... هرچی تلاش کنی به سمتش بری، بیشتر ازت دور میشه.
بعضی ها تلاش میکنند به هر قیمتی پول در بیارند، اطلاع ندارند که هرچیزی "ارزش" و "قیمتی" داره که کاربر حاضر نیست بیش از حد معقول و عرف، پرداختش کنه.
تجاری کردن یک محیط /forum/ ای و نگاه اسکناسی به کاربران دوام نمیاره و به مرور با شکست مواجه خواهد شد.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
زمانی امکانات پولی معنا میده که شما یه امکانات اضافه ای بخای بدی بعد پولشو بگیر
نه اینکه امکانات رایگان رو از کاربر بگیری بعد همونو با پول برگردونی !!
مثلا مثل مسخره بازی های لینک های امضا و.......
دقیقا همینه دوستان.
کسی نمیگه پول نگیرید.بلاخره سایت یه هزینه هایی داره وباید یه جوری تامین بشه.
اگه کسی بیاد و بگه که مدیریت باید پول از جیبش بزاره باید خیلی بی انصاف و نامرد باشه.
اما راههای بهتری هست.مثلا میتونید برای کسایی که در بازارچه ماهی n تا معامله دارن و امتیاز دریافت میکنن یا میدن ماهانه یه مبلغ ناچیز بگیرین مثلا ماهی 10 تومن.مطمینا همه میدن.چون هم مبلغ کمه هم اون چند تا امتیاز بازارچه که تو 1 ماه میگیره طرف براش اندازه10 تومن ارزش داره

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دقیقا همینه دوستان.
کسی نمیگه پول نگیرید.بلاخره سایت یه هزینه هایی داره وباید یه جوری تامین بشه.
اگه کسی بیاد و بگه که مدیریت باید پول از جیبش بزاره باید خیلی بی انصاف و نامرد باشه.
اما راههای بهتری هست.مثلا میتونید برای کسایی که در بازارچه ماهی n تا معامله دارن و امتیاز دریافت میکنن یا میدن ماهانه یه مبلغ ناچیز بگیرین مثلا ماهی 10 تومن.مطمینا همه میدن.چون هم مبلغ کمه هم اون چند تا امتیاز بازارچه که تو 1 ماه میگیره طرف براش اندازه10 تومن ارزش داره
حالا یهو دیدی به عکس بالا همین هم اضافه شد :rolleyes:
طرح برنزی: هر 0 امتیاز 40 تومن!
طرح نقره ای: هر 1 امتیاز 30 تومن
طرح طلایی: هر 2 امتیاز 20 تومن
طرح الماسی: هر 3 امتیاز 15 تومن!

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
زنوفور گذاشتن که هزینه ها بیاد پایین :eek:
خب چشم ، الان از vb اومدید به این هزینه ها کاهش پیدا کرد ?
پس چرا اگر هزینه هاتون اومده پایین اینقدر برای امکانات مسخره هزینه می گیرید ??
حتی انجمن یه ادیتور درست حسابی برای پست ها نداره !

برای آپ کردن تاپیک باید پول بدیم ?!

بین هر آپ کردن 120 دقیقه باید فاصله باشه ?

من اگر بخوام 4 تا تاپیک آپ کنم که نصف عمرم بر فناست !!

بعد میشه بفرمایید چطوری باید با تپاتاک تاپیک ها رو آپ کنیم ?!!!!

تو این 12 سال فروم هرچی که داشته از کاربرانش بوده ولی شما با این تصمیم هاتون دارید نهایت بی احترامی رو به اون ها می کنید !

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
بنده شرمنده شدم اون جدول رو دیدم !
واقعا زشته برای آپ کردن تاپیک بخوابد پول بگیرید.
امکان آپ کردن تاپیک با تاپاتاک هم که از بین رفته.خیلی نکته ی منفیه
تغییرات رو بدید وگرنه با تعدادی از کاربران با سابقه به ناچار،مجبور به کوچ از پی تی هستیم

مدیرای عزیز.بدونید و مطمین باشید.پی تی و اعتبارش به خاطر ما کاربران درست کاره.نه چیز دیگه
اگه ما نباشیم.اینجاهم نیست

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
اگه انجمن مال من بود عضویت و پست دادن و تشکر کردن و آواتار و امضا رو هم پولی میکردم اینا که چیزی نیست!! والا :eek:

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
تا حالا کسی اینجا این بسته های برنزی و طلایی و الماسی و نقره ای رو خریده؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
تاسف باره. من خیلی شاکی نیستم ولی اینو میدونم که قبلا روزی 4 یا 5 بار سر میزدم و تاپیک ها میخوندم و کمش 2 ساعتی رو اینجا بودم ولی الان 2 یا 3 بار میام و هر بار کمتر از یه ربع میمونم.

فروم ملک شخصی صاحبش هست و هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه. اینو یادتون نره.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
و یک گلایه دیگه هم اضافه کنید که سرور جدید آپ تایم بسیار بدی داره
در طول روز حداقل 1 ساعت فروم از دسترس خارج هست...
قبلا اصلا اینطور نبود...

بالا