برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی 2تا گلایه......

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
مخاطب این پست کاربران معترض این تاپیک نیست چرا که عقیده ای دارند و برای اثبات آن تلاش می کنند و گذر زمان پاسخ مناسبی برای ایشان خواهد داشت. برای سایر عزیزانی است که مطالب این دوستان در خصوص اعتراض به تغییر vb4 به انجمن ساز جدید را می بینند و شاید پرسش هایی در ذهن داشته باشند. همانطور که پیش از این گفتم همواره در برابر تغییر مقاومتهایی هست که دلایل موجه یا ناموجهی دارد، اصل تغییر چیز بدی نیست و اگر در اجرا خوب پیش رود فواید آن به همه خواهد رسید. به نظر من قابلیت های به دست آمده از این انجمن ساز آنقدر ارزشمند هست که مدتی برای تثبیت آن و برطرف شدن مشکلات آن حوصله داشته باشیم. بد نیست پاره ای نظرات کاربران را چند سال پیش هنگام ارتقا به همین نسخه vb4 که دوستان از ترک آن ناراحت و مکدر هستند ابراز شده ببینید:

شکل اصلی اینه که هیچ کس با ویبی 4 حال نمی کنه !
من یکی از انجمن هام رو واسه تست تغییر دادم هر کی 4 تا فوش داد دیگه نیومد انجمن !!! lol !
خیلی خشک و بیخود طراحیش کردن..

جان من عوض نکن موزمار !
موزمار من و دوست داره به خاطر همین جمله هم که شده عوض نمیکنه حالا ببینید !
ما خودمون اونور 4 کردیم پشیمون شدیم خیلی کاربرا اصلا نمیتونن بفهمن چیه ؟ ولی اگه همه راه بیفتن بازم قالبش مثله این حالت نوستالژیک نداره

خوشملی پی تی به همین قالب و زبانش هست :happy:
به نظر من هم ورژن 4 خیلی سرد و بی روح هست :دی

سلام....
آقا همين خوبه! ... خدا خير تون بده.... :)
فكر می كنم با اضافه شدن دكمه تشكر و يا فارسي سازی ساير عبارات و دست كاری پوسته و.... ظاهری بچه گانه به فروم دست بده.
ارتقا هم خواستيد بديد ....حداقل ظاهر فعلی سايت حفظ بشه....
راستی یادم رفت بگم ، ادمین محترم در مورد امکانات وی بی 4 گفتین ، اما خدا وکیلی هیچ امکان خاص اضافه ای رو نداره ، یه CMS داره که اگر کمی قدرت برنامه نویسی HTML و PHP داشته باشید خیلی عالی تر و بهترش رو میتونید از vbadvanced در بیارین (از نسخه مجانیش)
بقیه مواردش هم که 90% تغییر نکرده ، فقط بحث استایلش افتضاح شده که شما دیگه نمیتونید CSS ها رو به راحتی vb3 ادیت کنید و باید از بخش Stylevar ادیت کنید که یعنی بیچاره میشید تا بخواهید مثلا فونت ها رو Tahoma کنید.

تنها و تنها موردی که به نظر من vb4 از ورژن 3 بهتر هستش ، سیستم Jquery هستش که روی Quick Reply و دکمه های ویبی کار کرده که اون هم میتونید با وقت گذاشتن برای ویبی 3 در بیارین .

و موارد بسیار دیگری که با جستجو در فروم مشاهده خواهید کرد.

Last edited:

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
کسی مشکلی با عوض شدن انجمن ساز از وی بی به زن نداره.خیلی خوبه این شکل جدید.از اول هم همین ما بودیم که حمایت کردیم و به بچه ها دلگرمی دادیم که صبر کنن.
اما سیاستهای غلت و تغیر در المانهای اصلی فروم از جمله زمان آپ کردن نه قانون آپ تاپیک و خیلی مشکلات ریز و درشت دیگه و روند کند و لاکپشتی رفع ایرادات و باگهای انجمن اکثر قریب به اتفاق رو به صدا دراورده دوست عزیز

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دلگرمی دادن به کاربران کار خوبیست و امیدوارم این دلگرمی ها به جا باشد. در این تاپیک و تاپیک دیگری که شما دارید دوستانی به تغییر انجمن ساز گله مند بودند که شما هم گله ایشان را تا این لحظه رد نکرده بودید تا مشخص شود با نظر آنها موافق نیستید.
تغییر سیستم آپ بحث امروز و این چند روز نیست و از ماهها قبل به تغییری اساسی در این سیستم احساس نیاز می شد. در فرایند این تغییر دو مورد اساسی برای بررسی وجود دارد:
1- تغییر هزینه و شیوه و تعداد تاپیک های مهم که در این مورد جناب احسان در همین تاپیک توضیح دادند که دوستان را به همان توضیحات ارجاع می دهم تنها یک مورد است و آن تکرار تاپیک های مهم در تمام صفحات که امیدوارم مشکل فنی آن حل شود.
2- تغییرات سیستم بروزرسانی، تفاوت امکانات کاربران و اعداد مشخص کننده این تغییرات و تفاوتها
قبل از این تغییرات دو بسته کاربری "فروشنده معتبر" و امکانات ویژه(برنزی) با همین هزینه های فعلی موجود بود و تعداد زیادی از کاربران هم از آن استفاده می کردند و در حال استفاده هستند. به امکانات این بسته ها، بروزرسانی موضوعات افزوده شده است. پس بجز سه بسته اخر، تغییری در هزینه ها نداشتیم فقط بحث اعداد است که آیا اعداد ذکر شده درست و متناسب با نیاز کاربرانی که قصد هزینه برای بروزکردن تاپیک را ندارند هست یا خیر؟ کاربر جدید و کاربر معمولی کاربرانی هستند که به دید تجاری به بازارچه نگاه نمی کنند.(با این پیش فرض که کاربری که قصد انتفاع تجاری از بازارچه را دارد هزینه سالی 20 هزار تومان یا 50 هزار تومان که در واقع روزی 54 یا 136 تومان را مانعی در مسیر کاری خود نمی بیند) گاها مشتری این بخش هستند و به نظر من اعداد در نظر گرفته شده کاملن متناسب با نیاز آنهاست. این کاربران تا 4 بار در یک روز امکان بروزرسانی موضوع خود را دارند در حالیکه در سیستم قبلی ممکن بود هر 24 ساعت یکبار موفق به اینکار شوند. فروشندگان معتبر با هزینه بسیار ناچیز سالی 20 هزار تومان و دارندگان امکانات برنزی با هزینه اندک سالی 50 هزار تومان توانایی بروزرسانی تاپیکهای خود را در اعداد بیشتر که باز هم متناسب با سطح فعالیت آنهاست پیدا می کنند.به نظر شما یک فعال عادی بازارچه نیاز به بیشتر 10 بار آپ با فاصله حدود 30 دقیقه برای دیده شدن تاپیک خود دارد؟
اگر جواب شما به سوال بالا مثبت است یا فکر می کنید کاربران جدید و کاربران عادی هم باید امکان بیشتری برای آپ داشته باشند با ذکر دلیل پیشنهاد خود را مطرح کنید.
در مورد سه بسته بعدی و مزایا و معایب آنها در مقلیسه با موضوعات مهم(استیکی) در پست دیگری خواهم نوشت.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
عجب خنده بازاری شده تو بخش ها
اون گوشه زده آخرین نوشته توسط آقای ایکس در مثلا 16 دقیقه پیش
بعد تاپیکم مثلا 50تا پست داره
نگاه که میکنی میبینی ای بابا نوشته جدیدی که نیست نوشته آخر مال 5روز پیشه
خلاصه این سیستم جدید آپ هم واسه خنده بد نیست:D

yaghout

Registered User
لایک‌ها
30
عجب خنده بازاری شده تو بخش ها
اون گوشه زده آخرین نوشته توسط آقای ایکس در مثلا 16 دقیقه پیش
بعد تاپیکم مثلا 50تا پست داره
نگاه که میکنی میبینی ای بابا نوشته جدیدی که نیست نوشته آخر مال 5روز پیشه
خلاصه این سیستم جدید آپ هم واسه خنده بد نیست:D
اوخ اوخ امضای شما با این گــــَل و گــــُشادیش که تمام قوانین رو یکجا نقض کرده :eek:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اوخ اوخ امضای شما با این گــــَل و گــــُشادیش که تمام قوانین رو یکجا نقض کرده :eek:
اوایل خاستیم ویرایشش کنیم نشد
گفتیم بی خیال همین بمونه خوبه

بالا