برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی 2تا گلایه......

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
ولي بحث اصلي بحث بازخورد فعاليت تجاريه كه متاسفانه به شدت افت كرده و رغبتي براي فعاليت چه به صورت رايگان و چه در قبال پرداخت اشتراك ها باقي نميمونه
چه خوب و چه بد اكثر كاربران با شكل جديد انجمن و تغييرات ارتباط برقرار نكردند و كابران مهمان هم با توجه به اينكه همه چيز در اينجا متفاوته با ساير انجمنها به سختي ترغيب به انجام فعاليت خواهند شد

دقیقا نکته اصلی همین هست. رغبت برای معاملات رایگان هم از بین رفته چه برسه به ...
مدیران نمیخوان قبول کنن اما در مدت این ۴۰ روز هرچه از زمان تغییرات گذشته فعالیتهای تجاری منفی تر و منفی تر شده تا جایی که به صفر داره میرسه اونوقت دوستان انتظار هزینه بیشتر از جانب فعالان رو دارند

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
با سلام خدمت مدیریت محترم
این قطعی های اخیر پی تی از سیستم جدید هست یا خودتون دارید سرور رو انگولک میکنید ؟
هیچ به الکساتون سر زدید
از اواخر دسامبر که تغییرات شروع شد شیب نمودار سقوط آزاد بوده

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
به نظرم تیمی که داره به احسان مشورت میده دچار ضعف هست و اطلاعات غلط رو به ایشون میرسونند
وگرنه احسان جان از اینکارا نمیکردن

اگر از افراد مجرب و ایده پردازی مثله من که برای ایده هام پول میدن استفاده بشه یقینا مشکلات برطرف خواهد شد
تازه من حاضرم به خاطر پی تی پول نگیرم و رفاقتی کار کنم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
قیمت تبلیغات هم 2 برابر کردن برای بنر های انجمن
کیفیت پایین امکانات کم قیمت 2 برابر
سایت هم که همش دونه

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
من مطالب دوستان را مطالعه کردم و به نظرم رسید که چند نکته ای را نباید از نظر دور کرد:
1. مقابله منفی با هر اتفاق جدیدی روش درستی نیست. به این وضعیت به اصطلاح عامیانه "روزمرگی" گفته میشه یعنی با چیزی خو کنید حالا چه درست یا غلط و دیگه قادر به جدایی از اون نباشید. مدیران فروم با ارزیابی موارد متعددی به این نتیجه رسیدند که تغییراتی باید ایجاد بشه و در بازه زمانی که تا الان سپری کردیم نمیشه به درستی یا نادرستی این تصمیمات پی ببریم. مشکلاتی که در مسیر این تغییر هست از مشکلات فنی تا شیوه های اجرا را نباید به پای نتیجه کار بنویسیم. بله ممکنه در نهایت همه به این نتیجه برسند که این تغییر کار نادرستی بوده و شاید هم عکس اون. برای رسیدن به این نتیجه الان خیلی زوده.
2. یکی از مهمترین تغییرات شیوه بروزرسانی یا همون آپ کردن تاپیک هاست. در طی یکسال گذشته یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما با اون دست و پنجه نرم کردیم همین مسئله آپ کردن تاپیکهاست. هر نوع روش دوستانه و قانونی هم که برای ما مقدور بوده به کار گرفته شد. از تذکر، اطلاعیه، تشدید قوانین تا نهایت بسته شدن دسترسی متخلفین. ولی نتیجه مطلوب حاصل نشد و در این میان ضرر واقعی به کاربرانی می رسید که قانونمند رفتار می کردند. چرا که کاربران متخلف با استفاده از انواع روش ها از یاری دوستان گرفته تا ساختن یوزر یا دادن اطلاعات ناقص در تاپیک های فروش برای آپ شدن بهره می گرفتند. پس ناکارآمدی روش قبلی اثبات شده بود مثال آن تعداد فراوان کاربران بن شده طی این مدت.
بیایید بله قربان.چشم قربان گو نباشیم.
دوست عزیز یعنی چه هرکی هرچی گفت و هرکاری کرد همه باید گوش بدن و اعتراض نکنن و به تغیرات واکنش نشون ندن؟مگه دیکتاتوریه که نظر و عقاید یه عده بر همه تحمیل بشه و کسی حق دم زدن نداشته باشه؟
حال و روز این روزای فروم با حال و روز مملکت کاملا داره مطابقت پیدا میکنه.
کسی حق اعتراض و اظهار نظر نداره نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا به این امر معتقدین رفراندوم و نظر سنجی عمومی بزارید تا آماردست همه بیاد...اگر هم ترس از نتیجه دارین و منافعتون رو در خطر میبینید که به همین روال ادامه بدین.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
بیایید بله قربان.چشم قربان گو نباشیم.
دوست عزیز یعنی چه هرکی هرچی گفت و هرکاری کرد همه باید گوش بدن و اعتراض نکنن و به تغیرات واکنش نشون ندن؟مگه دیکتاتوریه که نظر و عقاید یه عده بر همه تحمیل بشه و کسی حق دم زدن نداشته باشه؟
حال و روز این روزای فروم با حال و روز مملکت کاملا داره مطابقت پیدا میکنه.
کسی حق اعتراض و اظهار نظر نداره نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا به این امر معتقدین رفراندوم و نظر سنجی عمومی بزارید تا آماردست همه بیاد...اگر هم ترس از نتیجه دارین و منافعتون رو در خطر میبینید که به همین روال ادامه بدین.
واقعا شما از نوشته های من برداشت کردید که نباید انتقاد کرد؟ همه انتقادات شما بر مبنای همین پایه استدلالی است که الان شاهدش بودم؟
یکبار دیگه اون نوشته ها را مطالعه کنید و اینقدر شعار زده با مسائل برخورد نداشته باشید.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
دوست عزیز شما چرا از اصل مساله و حرف دوستان منحرف شدین؟؟؟؟
مقابله منفی با هر اتفاق جدیدی روش درستی نیست. به این وضعیت به اصطلاح عامیانه "روزمرگی" گفته میشه یعنی با چیزی خو کنید حالا چه درست یا غلط و دیگه قادر به جدایی از اون نباشید
معنی این جمله دقیقا چیه؟
یعنی هرچیزی چه درست و چه غلط بر مبنای نظر 1 نفر باید به همه دیکته بشه و در صورت غلط بودن نظر شخص عوض نمیشه.بلکه این اعضا هستن که باید خودشون رو با اون دیدگاه همسان کنند و وفق دهند.
متاسفانه و در کمال شرمندگی باید عارض شم خدمتتون که این حرف از ارکان اصلی دیکتاتوری میباشد

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
دوستان در تاپیک زیر شرکت کنید.بدون غرض ورزی و دوستانه نظر بدین.
اگه سیستم بر مبنای کاربر محوری و احترام به نظر جمع باشد.همه موظف به تکریم و اطاعت از نظر جمع هستیم.چه به سودمان و چه به ظررمون باشه.
از عنوان کردن مسایل متفرقه و مشکلات در اون تاپیک جدا اجتناب کنید.

http://forum.persiantools.com/threa...خیر-بازارچه-لطفا-متن-تاپیک-مطالعه-شود.519751/

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دوست عزیز شما چرا از اصل مساله و حرف دوستان منحرف شدین؟؟؟؟

معنی این جمله دقیقا چیه؟
یعنی هرچیزی چه درست و چه غلط بر مبنای نظر 1 نفر باید به همه دیکته بشه و در صورت غلط بودن نظر شخص عوض نمیشه.بلکه این اعضا هستن که باید خودشون رو با اون دیدگاه همسان کنند و وفق دهند.
متاسفانه و در کمال شرمندگی باید عارض شم خدمتتون که این حرف از ارکان اصلی دیکتاتوری میباشد
حتما یکبار دیگر به تعریف دیکتاتوری رجوع کنید. بدترین چیز برای دیکتاتور تغییر است، که من اینجا دعوت کردم که به تغییر نگاه منفی نداشته یاشید حتی نگفتم تغییر را بپذیرید گفتم ایتدا ارزیابی کنید نتایج را ببیتید و بعد قضاوت کنید.
ادامه بحث ما هم، تاپیک شما را از موضوع اصلی منحرف می کند در مورد همان موضوع نظر دهیم بهتر است و دلایل خود را بیان کنیم نه اینکه اعتقادات دیگران را زیر سوال ببریم.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
دوست و عزیز و مهربانم نظرات هر کس محترمه و حتما نظر شما از روی دلسوزی برای فروم بوده اما اون جملتون معنی دیگه ای میده.
با چیزی خو کنید حالا چه درست یا غلط و دیگه قادر به جدایی از اون نباشید
به هر حال ما اینجاییم تا کمکی به اصلاح فروم کنیم.و جر و بحثی نداریم.قضاوت رو به سایر دوستان شنونده و ببیننده میسپاریم.;)

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
تعریف دیکتاتوری:
در مفهوم سیاسی و بنا بر تعریف و ضوابط نوین جوامع انسانی، دیکتاتوری به رژیمی نسبت داده مي‌شود که تمامی قدرت در دست یک نفر یا یک گروه و یا یک حزب متمرکز باشد. این واژه در بسیاری از مواقع با بی‌رحمی و ستم همراه می‌شود

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دوست و عزیز و مهربانم نظرات هر کس محترمه و حتما نظر شما از روی دلسوزی برای فروم بوده اما اون جملتون معنی دیگه ای میده.

به هر حال ما اینجاییم تا کمکی به اصلاح فروم کنیم.و جر و بحثی نداریم.قضاوت رو به سایر دوستان شنونده و ببیننده میسپاریم.;)
اون یک جمله کلی و مرسوم است که دوستان در مورد معنای آن با مطالعه دقیق نوشته ها و در کنار هم گذاردن آن قضاوت خواهند کرد. بحث را در تاپیکهایی که در زمینه سیستم جدید آپ برقرار شده در کنار شما و سایر عزیزان ادامه خواهیم داد.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
اون یک جمله کلی و مرسوم است که دوستان در مورد معنای آن با مطالعه دقیق نوشته ها و در کنار هم گذاردن آن قضاوت خواهند کرد. بحث را در تاپیکهایی که در زمینه سیستم جدید آپ برقرار شده در کنار شما و سایر عزیزان ادامه خواهیم داد.
سعی کنیم گوش شنوا داشته باشیم قبل از اینکه دیر شود....!!!!!
یک رود(اراده جمعی) به مسیر خود ادامه راه میدهد حال هر چه سنگ و مانع بر سر راهش داشته باشد.سنگهای کوچک و کم تحمل به اجبار با رود (جمعیت)به حرکت درمیان و سنگهای بزرگ هرچقدر هم که میخواهند بزرگ باشند رود از کنار اونها عبور میکند....

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سعی کنیم گوش شنوا داشته باشیم قبل از اینکه دیر شود....!!!!!
یک رود(اراده جمعی) به مسیر خود ادامه راه میدهد حال هر چه سنگ و مانع بر سر راهش داشته باشد.سنگهای کوچک و کم تحمل به اجبار با رود (جمعیت)به حرکت درمیان و سنگهای بزرگ هرچقدر هم که میخواهند بزرگ باشند رود از کنار اونها عبور میکند....
دقیقا همین طور است. باید ببینیم این رود به کدام سمت خواهد رفت.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
پیشنهاد میکنم در نرخ خدمات یه تجدید نظری انجام بدید

yaghout

Registered User
لایک‌ها
30
فعلا مدیرا هرچی میگن یه مدیر دیگه میاد و لایک میکنه .با این اوصاف تعداد و آمار رضایت از وضعیت جدید به تعداد مدیران فروم هست
o_O
:D
;)

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
نه دوست من، ما همکارا درواقع بیشتر کاربر هستیم تا مدیر... کاربری که دسترسی های بیشتری داره.
خیلی وقت ها ما هم درخواست هایی داشتیم که بهش عمل نشده.

اما من با نظر دوستم ARR@W موافق هستم.
حرف حساب می زنه. میگه دارید زود قضاوت می کنید... صبر کنید یه مدت بگذره بعد قضاوت کنید.

همون اوایل چه قدر از کاربرا از سیستم جدید بد و بیراه می گفتن... اما الان خیلی از اونا نظر شون عوض شده. بعد از این هم افراد بیشتری نظرشون عوض میشه، هنوز تمام مشکلات حل نشده و مدیران در حال پیگیری هستن.

در مورد سیستم جدید آپ کردن، واقعا از حالت قبلی بهتر هست، البته برای کسی که می خواد قانون مدار باشه. در حالت قبلی در بسیاری اوقات هر تاپیک فقط در روز یک بار می شد بالا بیاد اما الان این تعداد بیشتر شده و قطعا بهتره. (برای کاربران رجیستر شده، 4 بار در روز هست) (البته قبلا یه سری افراد با باندبازی تاپیک شون رو بالا نگه میداشتن که الان دیگه این امکان نیست و عدالت برقرار شده)

(در سیستم قبلی بسیاری از نیروی ما همکارا صرف آگاهی و هدایت کاربرا برای رعایت قانون آپ می شد و فرصت نمی کردیم در موارد مهم تر کار کنیم. اما الان این مشکل حل شده و دیگه امکان تخلف از قانون آپ وجود نداره. بنابراین روی مسائل مهم تر کار می کنیم)

حتی در مورد قیمت ها، به نظرم این قیمت ها بهتر از سیستم قبلی هست. در این سیستم با خرید بسته های مختلف و استفاده از امکان «آپ پیش تنظیم شده» می تونید تا 10 تاپیک رو در کل سال بالا نگه‌دارید و این خیلی بهتر از تاپیک مهم هست چون تاپیک مهم بعد یه مدت برای کاربرا عادی می شه و نمی‌بینشون.

گرچه امکان مهم کردن هم هست...

در کل بهتره یه مقدار منصفانه به قضیه نگاه کنیم و نیم نگاهی هم به این موضوع داشته باشیم که اینجا یه فروم خصوصی هست که مالکش می خواد ازش درآمد کسب کنه و این حقشه. انتظار اینکه تمام امکانات رایگان باشه دور از واقعیت هست...

موفق باشید

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
من به عنوان کاربر از تیم مدیریتی و سایر مدیران و همکاران حمایت میکنم.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
فعلا مدیرا هرچی میگن یه مدیر دیگه میاد و لایک میکنه .با این اوصاف تعداد و آمار رضایت از وضعیت جدید به تعداد مدیران فروم هست
o_O
:D
;)
من به عنوان کاربر از تیم مدیریتی و سایر مدیران و همکاران حمایت میکنم.
من از حسن نظر هر دو دوست تشکر می کنم. ما اگر وارد بحث شدیم قرار نیست یارگیری کنیم بلکه چون بیشتر با تبعات موضوع سر و کار داریم می خواهیم در یافتن پاسخ درست کمک کنیم. آیا تغییرات در نهایت در جهت منافع عموم اعضا(هم صاحبان فروم و هم کاربران) هست یا خیر؟
جواب این سوال با بررسی شرایط فعلی و مقایسه آن با شرایط قبلی با ذکر دلیل و از روش منطقی به دست می آید نه برخورد شعاری و احساسی و از این قبیل. الان نه به طور مطلق می توانیم بگوییم خوب و عالی است و نه بگوییم بد و منفی . صبر کنیم، بررسی کنیم،دلایل یکدیگر را بشنویم تا به جواب نزدیک شویم.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
نه دوست من، ما همکارا درواقع بیشتر کاربر هستیم تا مدیر... کاربری که دسترسی های بیشتری داره.
خیلی وقت ها ما هم درخواست هایی داشتیم که بهش عمل نشده.

اما من با نظر دوستم ARR@W موافق هستم.
حرف حساب می زنه. میگه دارید زود قضاوت می کنید... صبر کنید یه مدت بگذره بعد قضاوت کنید.

همون اوایل چه قدر از کاربرا از سیستم جدید بد و بیراه می گفتن... اما الان خیلی از اونا نظر شون عوض شده. بعد از این هم افراد بیشتری نظرشون عوض میشه، هنوز تمام مشکلات حل نشده و مدیران در حال پیگیری هستن.

در مورد سیستم جدید آپ کردن، واقعا از حالت قبلی بهتر هست، البته برای کسی که می خواد قانون مدار باشه. در حالت قبلی در بسیاری اوقات هر تاپیک فقط در روز یک بار می شد بالا بیاد اما الان این تعداد بیشتر شده و قطعا بهتره. (برای کاربران رجیستر شده، 4 بار در روز هست) (البته قبلا یه سری افراد با باندبازی تاپیک شون رو بالا نگه میداشتن که الان دیگه این امکان نیست و عدالت برقرار شده)

(در سیستم قبلی بسیاری از نیروی ما همکارا صرف آگاهی و هدایت کاربرا برای رعایت قانون آپ می شد و فرصت نمی کردیم در موارد مهم تر کار کنیم. اما الان این مشکل حل شده و دیگه امکان تخلف از قانون آپ وجود نداره. بنابراین روی مسائل مهم تر کار می کنیم)

حتی در مورد قیمت ها، به نظرم این قیمت ها بهتر از سیستم قبلی هست. در این سیستم با خرید بسته های مختلف و استفاده از امکان «آپ پیش تنظیم شده» می تونید تا 10 تاپیک رو در کل سال بالا نگه‌دارید و این خیلی بهتر از تاپیک مهم هست چون تاپیک مهم بعد یه مدت برای کاربرا عادی می شه و نمی‌بینشون.

گرچه امکان مهم کردن هم هست...

در کل بهتره یه مقدار منصفانه به قضیه نگاه کنیم و نیم نگاهی هم به این موضوع داشته باشیم که اینجا یه فروم خصوصی هست که مالکش می خواد ازش درآمد کسب کنه و این حقشه. انتظار اینکه تمام امکانات رایگان باشه دور از واقعیت هست...

موفق باشید

سلام !
در مورد صبر کردن و قضاوت کردن والا از همون موقع مدیران با هر تغییراتی که می دادن میگفتن صبر کنید بعد قضاوت کنید که این همه اعتزاضات به خاطر همین صبر کردن هاست تا حالا کاربران هرچی صبر کردن بیشتر به ضررشون شده !

همین الان هم از سیستم جدید بد و بیراه میگن ! کافیه یک نظر سنجی بزارین بببینی کاربران هنوز با سیستم قبلی موافقن یا جدید؟!
اگه می بینید همون کاربران کمتر دیگه برای تغییرات اصلی گیر میدن میبینن که حرفشون دیگه به جای نمی رسه !

تعریف فروم چیه ؟! فروم خصوصی مگه داریم ؟!!!! اگه فرومی بخواد خصوصی باشه پس چرا اسمش فرومه .... اصلا فلسفه فروم جمع شدن یک عده دور هم و بحث و گفتگو هست ! که حالا توسط بک یا چند نفر اداره میشه ! تا قوانین و انضباط خاصی تو فروم حاکم باشه ! این حق مدیران هست که درآمد کسب کنه و کسی منکر این نیست ! اما گاهی این درآمد ها غیر منطقی هست!

بالا