برگزیده های پرشین تولز

2تا گوشی با لوازم کامل بیا تو شاید بدردت بخوره

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
مزایده مزایده
فقط دونه ای 20تومن!!!!!!!!!! (تقریبا پول لوازمشون)
باسلام
اول از همه بگم عکس داخل فایل rar کنارش نام کاربری و نام فروم و تاریخ داره
---------------------------------------------------------------------
1- این گوشی چینی هست و 2سیمکارت همزمان
مشکلات: شارژرش نمیدونم چرا خوب شارژ نمیکنه!!! بعضی مواقع خوبه! بعضی وقت ها هم وسط شارژ ایست میکنه (بخاطر همین رفتم شارژر همه کاره خریدم)=این وسیله همه جور باطری از همه مدل گوشی رو شارژ میکنه-فقط کافیه باطری رو به شیارهای برق این دستگاه وصل کنید
عکس از شارژر همه کاره: (سال 88 خریدم 5تومن- بهار 91 قیمت داشتم 8تومن! الان نمیدونم چقدره!!!) --- کاملا سالم
مشاهده پیوست 268322
مشکل بعدی که داره یه طرف از خارهای قاب پشتش شکسته و کامل فیکس نمیشه (ولی شل هم نیست که بیافته) با همون یه طرف هم خودشو نگه میداره
دلیلش هم این بوده که باطری متورم شده این بلا سرش اومده
2عدد باطری داره که جفتشون اینجوری شدن و فقط چند ساعت شارژ نگه میدارن (نیازمند باتری جدید هست که حداکثر 5تومن قیمتشه)-made in chin
کابل USB داره که به کامپیوتر وصل میشه - رم micro SD هم میخوره --- (تو این مدت بعنوان رم ریدر ازش استفاده میکردم)
شارژرش توسط همین کابل شارژ میشه که آداپتورش هم موجوده (منظور همون شارژر usb الان 5تومن قیمتشه)
فنی گوشی کاملا سالم - آنتن دهی عالی - بدون تعمیر - با صدایی خیلی!!! قوی - کارتن و متعلقات موجود - بلوتوث هم داره - دوربین VGA
حدود 2سال شخصا ازش استفاده میکردم (88تا90)
اولین قیمتی که دوستان بگن میشه پایه و ادامه داستان...
عکس: دانلود 546126576 rar
546126576.rar - 601 KB
---------------------------------------------------------------------
2- این گوشی NEC هست تاچ لمسی عالی با کیفیت تصویر فوقولاده عالی - روش ویندوز موبایل 6.1 هست - سال 2008
مشکلات این گوشی: 2عدد باطری داره که جفتش تعطیل شدن و فقط چند ساعت شارژ نگه میدارن - باطری ها چراغ چک کردن پول داره!!! (یعنی اسکناس یا چک پول بزاری زیرش نشون میده اصله یا تقلبی)
باطری از نوع به درب چسبیده هست و امکان تعویض نیست (باید بگردین ببینین باطریش پیدا میشه یا خیر) بنده اصلا دنبالش نرفتم
((((باطری با درب))) تنها مشکلش همینه
سال 86 خریدم و تا 88 استفاده میکردم شخصا
خیلی دوستش داشتم! تو زمان خودش خیلی باحال بود
رم micro SD میخوره - بلوتوث - صدای 7.1 فوقولاده شفاف و قوی - تاچ عالی (قلمش هم هست) - 2سیمکارت (ولی همزمان نیست! میتونید روی اونیکی دایورت کنید- سوئیچ هم داره برای تعویض سیمکارت بصورت 5ثانیه ای عوض میکنه سیم ها رو)
یه لنز 100x داره که روی دوربین گوشی نصب میشه و زوم میکنه تا ......... (چیز جالبیه)
هندزفری داره سالم - شارژر با کابل usb (این شارژر قابلیت این رو داره که باطری این گوشی بصورت جداگانه روش نصب و شارژ بشه) یکی از پایه هاش شل شده تو استفاده باید باهاش مراعات کنین)
بسیار بسیار بسیار صفحه لمسی اش رو تمیز نگهداری کردم (چون اون زه محافظش رو ازش جدا نکردم-دقت کنین روی زه پر از خط و خش هست)
فاکتور خریدش هم هست اون زمان 170تومن خریداری شده (سال 86) - فقط 2سال استفاده شده! تا سال 88
هم لمسی هم دکمه داره (هم کیبرد لمسی داره هم شماره گیر لمسی) چیدمان کیبردش دقیقا کپی کیبرد pc هست!!!
روش پسورد گذاشته بودم که متاسفانه هرچی فکر میکنم یادم نمیاد چی بوده!!!!!!! (همچنان در تلاشم یادم بیاد)
تنها ضعف این گوشی اینه که باطریش خراب شده - یه باطری پیدا کنین چیز جالبیه
گیره ی درب باطریش هم فنرش در رفته که توش چوب فرو کردم بصورت آماتور درست شده و کاملا عمل میکنه - کارتن و متعلقات موجود
عکس: دانلود njfdjnfh rar
njfdjnfh.rar - 748 KB
اولین قیمتی که دوستان بگن میشه پایه و ادامه داستان...
---------------------------------------------------------------
فروش بصورت مزایده و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه

ممکنه به اولین پیشنهاد فروخته بشه! ممکن هم هست 24ساعت تا پیشنهاد بعدی صبر کنم (برای خرید منتظر نباشید! چون ممکنه 1دقیقه بعد اعلام بشه فروخته شد!!!)

ارسال از طریق پست پیشتاز یا سفارشی انجام میشه(هرکدوم که خریدار محترم درخواست کنه): مبلغ 5تومن اضافه بر مبلغ خرید واریز میکنید. بعد از ارسال اگر هزینه پستی کمتر شد یا بیشتر شد با خرید کارت شارژ برای یکدیگر تصفیه حساب میکنیم.
هزینه ارسال هم طبق عرف بازار به عهده خریدار محترم هست. (اگر خریدار علاقه منده به نحوی دیگر ارسال صورت بگیره بنده در خدمت هستم)
تک فروشی هم داریم
با آرزوی موفقیت و شادی

Last edited:

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
پ.خ شد
دوستان لطف کنید قیمت های منطقی خودتونو با توجه به شرایط گوشی ها خودتون پیشنهاد بدید
بنده قیمت ندارم

Nima.s

Registered User
لایک‌ها
273
قیمت گوشی چینی رو برام پ.خ کن

blake

Registered User
لایک‌ها
531
دومی رو یه قیمت بده.
فروشنده شمایی.

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
ای خدااااااااااااااا
وقتی میگم قیمت پایه با خودتون چرا کسی درک نمیکنه من چی میگم!!!

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
فقط دونه ای 20تومن
آقا فقط 20تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پست سفارشی هم حدودا 4تومن میشه (بین 3 تا 4)
بیایید ببرید --- حراج واقعی.... فقط 20تومن

sasan18s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
گوشی دومی هم 20 تومن ؟!!!!
خب اگه اره خبرم کنید ... لطفا پ.خ بدید ... ممنون میشم ....

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
گوشی دومی هم 20 تومن ؟!!!!
خب اگه اره خبرم کنید ... لطفا پ.خ بدید ... ممنون میشم ....

آره آقا 20تومن
دیگه خسته شدم! خیلی وقته دارم داد میزنم قیمت پایه با خودتون
هیشکی روش نمیشه یه قیمت بده
آره آقا پایه 20تومن
کسی بالاتر میخواد بسم الله
نمیخواد بیا 20تومن بردار ببر عزیز

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
مورد اولی هم شارژر USB داره --- هم شارژر کلیپسی (همه کاره)
قیمت این 2تا رو حساب کنید بعد ببینید با گوشی ای که فقط باطری میخواد 20تومن میارزه یا نه!!!!!!!!

p00ya

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت مناسبه خوب برفوشی . . .

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
بالا