برگزیده های پرشین تولز

2 تا سوال درباره بلاگر؟

tablighatir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
2 تا سوال دارم درباره بلاگر:
1- چطور ميشه كاري كرد كه نظرات داده شده زير مطلب نوشته شده نشان داده نشن و فقط بصورت Popup باز بشه؟ (نميخوام بره توي يك صفحه ديگه، مي خوام كل نظرات داده شده به صورت Popup باز بشه، مثل نظرات بلاگفا فرضا)
2- مي خوام بجاي اينكه آرشيو داشته باشم مطالبم را بصورت دسته بندي نمايش بدم؟ تنظيمي داره براي اين موضوع؟ خوشم نمي ياد توي صفحه پر از عدد و تاريخ باشه مي خوام مطالبم با دسته بندي موضوعي نمايش پيدا كنه تو Category)
:happy:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
از سایت Haloscan استفاده کن !

611

Registered User
لایک‌ها
0
توی تنظیمات خود بلاگر بتا ، این تنظیمات رو میتونی انجام بدی.

برای باز شدن کامنت در pop up باید بری به :

setting=>comment=>Show comments in a popup window گزینه ی yes رو انتخاب کن و سپس save template رو بزن

برای دسته بندی مطالب هم باید از label استفاده کنی.

اول باید label رو از Template =>page Element =>add page element=>label رو به template اضافه کنی بعد save رو بزن.

در قسمت posting پایین هر مطلبت یه مستطیل هست که جلوش نوشته Labels for this post ، اسم دسته ای که مرتبط با موضوع مطلبت هست ،را اونجا بنویس.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آرشیوت رو هم بصورت ماهانه بزن تا پر از تاریخ نشه ! :cool:

tablighatir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين
setting=>comment=>Show comments in a popup window گزینه ی yes رو انتخاب کن و سپس save template رو بزن
كه شما مي فرمايين براي باز شدن صفحه نظرات براي كسي هست كه مي خواد نظر بده، من منظورم نحوه نمايش نظرات داده شده در درون صفحه هست، نمي خوام هر چي نظر داده شده ولو بشه توي صفحه من كه چگالي كلمات كليدي صفحه منو خراب كه! مي خوام كليه نظرات داده شده توي يك صفحه popup شكل نمايش داده بشه، مثلا نظرات بلاگفا چجوريه! همون طور

دوم اينكه lable درست شد دست شما درد نكنه.

611

Registered User
لایک‌ها
0
2 تا راه :

1- از کامنت مدرشن استفاده کنی ، وفقط نظرات مرتبط رو پس از تایید بفرستی

Enable comment moderation?

2- میتونی از هالو اسکن استفاده کنی.

ولی تا اونجایی که من میدونم ، اگر شما یک پست داشته باشی درباره ی "news" در هر 20 کلمه است یک بار بیشتر از کلمه ی "news" استفاده کنی ، تقلب محسوب میشه .

یعنی من اگر بجای شما بودم کامنت مدرشن میزاشتم وهرکسی که دلش میخواد نظر بده ، فقط اول کامنت اون یک جمله که دارای کلمه ی "news " هست رو یهش اضافه میکردم . مثلا :

this user have a new news:

بعد کامنت شخص رو خودم دستی اضافه می کردم.

tablighatir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب حوصله اي دارين شما!
يعني تو بلاگر چنين تنظيمي نيست كه نخوام برم تو هالو!

بالا