برگزیده های پرشین تولز

فروش 2 عدد پرینتر 1410 اپسون ( Epson 1410 )

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
با سلام و خسته نباشید:android21:
چند سالی هست که کانون تبلیغاتی داشتم و توی این مدت وسایل زیادی رو خریداری کردم:android10: و تا همین چند ماه پیش هم برای تجهیز دفتر تلاش زیادی کردم:angrybirds2: خوشبختانه یا متاسفانه کلا مسیر کاری و زندگی من به سمت دیگه رفت و کلا از این کار اومدم بیرون:rolleyes: و الان بعد از چند ماه که دفترم کاملا غیرفعال بود و کاری نمیکردیم الان تصمیم گرفتم که همه وسایل دفتر رو بذارم واسه فروش :general705: یه سری وسایل رو که دوستان نزدیک خودم بردن از جمله تلویزیون ولب تاپ و... :cool:، دوتا از سیستم ها رو هم توی همین پرشین تولز فروختم :general703: قصد دارم بقیه وسایل رو هم بذارم واسه فروش ، وسایل رو هم اینجا اگهی میکنم و هم اینکه توی گروه تلگرامی که با همکاران اهوازی داریم share میکنم:D تا هر کس هرچیزی که نیاز داشت بگه و بخره

اولویتم واسه خرید و فروش حضوری هست تا اقلام و اجناس رومشتری از نزدیک ببینه و بخره :general406:
ولی دیگه اگه کسی از دوستان خواست از راه دور هم خرید کنه مشکلی نیست و واسش پست میکنم ( هزینه پست با خریدار هست) :general703:
برای خریدار هایی که از راه دور اقدام به خرید میکنن من اینجا تست هایی که باید انجام بدم و انجام میدم و نشونشون میدم اما بعد از خرید (وسیله توی هر شهری به دست خریدار رسید) دیگه من مسئولیتی قبول نمیکنم

1.پرینتر Epson 1410 (برای چاپ سابلیمیشن)
فروخته شد

2.پرینتر Epson 1410 (معمولی برای چاپ عکس)
پرینتر مخزن دار شده(6 رنگ) ، لوله اضافات رنگ(برای دفع رنگ) بهش اضافه شده ، دقیقا مراحل کاری که با سابلیمیشن کردم واسه این پرینتر هم انجام دادم ( با اینکه رنگ های این پرینتر رنگهای غلیظی نیستن)
و امروز و فردا کارهای تست و تست پرینتش رو انجام میدم و همین جا این پست رو آپدیت میکنم با عکسهاش و تست پرینت هاش

قیمت : 4,000,000 تومان

فایل های ضمیمه

• 5PSub-1.jpg
    5PSub-1.jpg
    266.7 KB · نمایش ها: 18
  • 5PSub-2.JPG
    5PSub-2.JPG
    147.9 KB · نمایش ها: 16
  • 5PSub-3.jpg
    5PSub-3.jpg
    302.2 KB · نمایش ها: 17
  • 5PSub-4.jpg