برگزیده های پرشین تولز

<<20 هزار تومان برای کسی که نسخه الکترونیک این کتاب رو پیدا کنه!>>

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
کتابی هست بنام "The Arithmetic of Infinitesimals" (حساب بینهایت کوچکها) که خیلی بهش نیاز پیدا کردم و متاسفانه قیمت چاپ جدیدش بسیار بالاست!:eek: ( اولین چاپ این کتاب در سال 1656 بوده) البته کتابهای زیادی از این دست رو تونستم در کتابخانه های الکترونیکی مختلف پیدا کنم ولی این یکی رو هنوز نتونستم!:( شاید من خوب بلد نیستم سرچ کنم!
اگه کسی لطف کنه و نسخه الکترونیکی این کتاب رو پیدا کنه به پاس همکاریش این مبلغ ناچیز(20 هزار تومان) رو بهش تقدیم میکنم!
منتظر یاری سبزتان هستم ...

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
ارزونترشو براتون پیدا کردم به شرطی که وقتی خریدید یک اسکن شده صفحاتشو بزارید رو وب :)

اینجا

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
ارزونترشو براتون پیدا کردم به شرطی که وقتی خریدید یک اسکن شده صفحاتشو بزارید رو وب :)

اینجا
خیلی ممنون از شما دوست عزیز! ولی من میخواستم در وهله اول نسخه الکترونیکشو(رایگان:p) به کمک شما دوستان پیدا کنم و اگه مطمئن شدیم که وجود نداره اونوقت بریم سراغ خرید از چنین سایتهایی! امیدوارم که نخوام متوسل به این روش دوم بشم: lol:

از شما دوست گرامی هم متشکرم! این موردی که پیدا کردین "limited view" ( نمایش محدود) هست و از هر بخش کتاب فقط چند صفحه رو برای نمایش گذاشته و باز برای خریدش به سایتهایی مثل آمازون لینک داده!
sad.gif

69_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من خریدمش پخ بده

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
موضوع کتاب چیه؟

درباره چیه؟

سرچ با نام جواب نمیده باید موضوعی جستجو.......

PM بزن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
منم یه سرچکی کردم اتفاقا همین لیمیت شده رو پیدا کردم. و دیگه اینجا مطرح نکردم.

بالا