برگزیده های پرشین تولز

200 میلیون سرمایه دارم، باهاش چه کاری شروع کنم؟؟!!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خب چه بانکی از این بیشتر میده؟

اما کلا گفتم
یعنی میشه کارهایی کرد که سودش حتی با 1/20 سرمایه شما بیشتر از این هست اما خب کارشم جوری
نیست که هر کسی بتونه انجام بده
گمونم گردشگری 22 درصد میده

yahya24

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز
سال نو مبارک ؛ ان شاءالله سال خوب و پربرکتی داشته باشید.
لطفا این تاپیک را هم یک نگاه بندازید و اگر تمایل داشتید در خدمتم و توضیحات تکمیلی را براتون ارسال می کنم.
فرصت خوبی هست که علاوه بر سرمایه گذاری مادی ، سرمایه گذاری معنوی هم انجام داده باشید.
forum.persiantools.com/threads/539526

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
دوستآن عزیز
ما در اصفهان یک زمین کشاورزی بدون آب( آب خیلی کم در صورتی که جمع شود) داریم.حدود 70000 متر است و دارای برق سه فاز و سند شش دانگ است که میتوان در آن صنایع تبدیلی کشاورزی اجرا کرد مثلا سردخانه...گاوداری...مرغ داری...کشتارگاه..کارخانه رب سازی و اژ این قبیل کارها...
در 30 کیلومتری شهر اصفهان هست...
در صورتی که ایده ای دارید و قصد مشارکت دارید در خدمتم...
در ضمن جهاد کشاورزی چون سند شش دنگ داره وام خوبی هم بآ توجه بة طرح توجیهی میده...
مشارکت هم پذیرفته میشه..
سوالی بود بپرسید...

Sent from my ST23i using Tapatalk

DLRelease.com

Registered User
لایک‌ها
111
دوستآن عزیز
ما در اصفهان یک زمین کشاورزی بدون آب( آب خیلی کم در صورتی که جمع شود) داریم.حدود 70000 متر است و دارای برق سه فاز و سند شش دانگ است که میتوان در آن صنایع تبدیلی کشاورزی اجرا کرد مثلا سردخانه...گاوداری...مرغ داری...کشتارگاه..کارخانه رب سازی و اژ این قبیل کارها...
در ضمن جهاد کشاورزی چون سند شش دنگ داره وام خوبی هم بآ توجه بة طرح توجیهی میده...
مشارکت هم پذیرفته میشه..
سوالی بود بپرسید...

سلام . دقیقا در کدام سمت اصفهان قرار داره... جاده فرودگاه؟ قصد فروش هم دارید یا نه؟

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
سلام . دقیقا در کدام سمت اصفهان قرار داره... جاده فرودگاه؟ قصد فروش هم دارید یا نه؟
افرین...نزدیک جاده فرودگاه است....بله اگه قیمت خوبی پیشنهاد بشه میفروشم....معاوضه هم میشه...

DLRelease.com

Registered User
لایک‌ها
111
دوستآن عزیز
مشارکت هم پذیرفته میشه..
سوالی بود بپرسید...

قیمت حدودا جریبی چنده؟ می خوام بدونم اورده خودت را چقدر حساب می کنی؟(جهت مشارکت) .....با خط اصلی گاز چقدر فاصله دارید؟ آب که فرمودید کم داره یعنی چاه داره یا سهمیه آب .

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
قیمت حدودا جریبی چنده؟ می خوام بدونم اورده خودت را چقدر حساب می کنی؟(جهت مشارکت) .....با خط اصلی گاز چقدر فاصله دارید؟ آب که فرمودید کم داره یعنی چاه داره یا سهمیه آب .
داداش اواسط سال 91 قیمت جریبی 15 ملیون پیشنهاد شد که نفروختیم....
من هم زمین و هم وام جهاد کشاورزی را میارم تو کار...
دوتا چاه برقی داره ولی آب مداوم نداره و کم هست...یه استخر خاکی داره که آب را جمع میکردیم و ابیاری میکردیم که صرفه نداشت و ولش کردیم...
خط گاز را نمیدونم داداش( و چرا میپرسید?!)
شما اگه ایده مناسب دارید و قصد همکاری یا شراکت دارید توافق میکنیم و کنار میایم....

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
سلام مجدد
یه فکری به ذهنم رسیده که گفتم مطرح کنم...
هرکسی هر کار کشاورزی یا دامداری میخواد کنه من مکانش را تجهیز میکنم و اب و برقش را هم فراهم میکنم و اون فرد میاد کار میکنه و سود را کاملا برا خودش بر میداره و من هم وامش را بر میدارم...
در هر زمینه ای کسی تجربه داره و میخواد کار کنه بسم الله...
مثلا شترمرغ اگه کسی تجربه داره و میخواد کار کند:
من مکان را تجهیز میکنم و ساخت های مورد نظر را میسازم و اب و برقش را فراهم میکنم و فرد مورد نظر خوراک و جوجه و بقیه چیز هایی که مربوط به تولید میشه را فراهم میکنه و مشغول به کار میشه و 100 درصد سود مال خودش میشه...من هم وام را بخشی را صرف محوطه سازی و فراهم کردن برق و اب میکنم و بقیه را بر میدارم برا خودم و میرم دنبال کار خودم....
فکر کنم پیشنهاد خیلی خوبیه...اگه کسی نظر دیگه و پیشنهاد دیگه ای هم داره با هم مذاکره میکنیم و انشالله به توافق میرسیم...
منتظر نظر دوستان هستم...
موید باشید

erfan0000

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
با ۵ میلیون هزینه در وبسایت میتونین موفق باشین
ماهیانه یک تا دو میلیون درامد
بنده خودم طراح وب سایت
برنامه نویس
و سعوکار هستم
با خیلی مبلغ محدود تر میتونین درامد و یه تفریحی هم در اینترنت داشته باشین

pouyajabbarisani

Registered User
لایک‌ها
58
سرمایم حدود 200 تومنه

به نظر شما باهاش چیکار کنم؟!

نظر خودم اینکه با این سرمایه توی پایین شهر شروع کنم به مشارکت در ساخت! یعنی زمین از مالک، ساخت از من

شرایطم بد نیست، مهندس ناظرش پدرم هست
پول شهرداری هم که تقریبا 20-30 تومن هست میتونم قسطی کنم
آهن هم میتونم اخر کار پولشو بدم چون اهن فروش آشنا هست
به نظر شما همین کارو شروع کنم یا بندازم توی کار دیگه؟

بزن تو کار گوشی ماهی 50 تومن بردار.

بالا