برگزیده های پرشین تولز

200 میلیون سرمایه دارم، باهاش چه کاری شروع کنم؟؟!!

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اقا دستگاه گرانول خارجی بگیر (من ایرانی شو گرفتم 40 تومان که متاسفانه دستگاه کپی خارجی بود ولی جواب نداد و نتونست یک کیلو بار بده و مرجوع کردیم)
ساعتی 200 کیلو(ظرفیت اسمی 250 کیلو)(ایرانی حداکثر 80 کیلو)
قیمت حداکثر خرید جنس 1400(توی این قیمت هر چقدر بار بخای هست ولی بگردی ارزونتر میشه یافت)
فروش حداقل 2100(این قیمت دلال های تهران نقد می خرن ولی به مصرف کننده و تولید کنندگان لوله پلی اتیلن بدین گرونتر میدین)
افت 100 تومان(حداکثر)
هزینه کارگر 50 تومان(حداکثر) (سه نفر کارکر با کار راحت در هر شیفت که بیشتر برای بارگیری استفاده میشن و دستگاه اتوماتیکه)
حمل و نقل 100 تومان(حداکثر)
هزینه برق و گاز و ... هر کیلو 30 تومان
اجاره 20 تومان
واقعا سود اوره
فقط سرمایه اونهمه نداشتم
و ایرانی ها هم جواب این کاری که من میخام رو نمیدن
گرچه دستگاه گرانول تو بازار ریخته ولی دستگاه باید:
1- زنده خور باشه و نیازیی به سنگین کن نباشه
2- کله جکی باشه
3-عدسی باشه
4- گازگیر خلا داشته باشه
5 - 200 کیلو ساعتی تولید کنه
هر کدوم نباشه به مشکل می خوری

ahmad1992

Registered User
لایک‌ها
39
اقا دستگاه گرانول خارجی بگیر (من ایرانی شو گرفتم 40 تومان که متاسفانه دستگاه کپی خارجی بود ولی جواب نداد و نتونست یک کیلو بار بده و مرجوع کردیم)
ساعتی 200 کیلو(ظرفیت اسمی 250 کیلو)(ایرانی حداکثر 80 کیلو)
قیمت حداکثر خرید جنس 1400(توی این قیمت هر چقدر بار بخای هست ولی بگردی ارزونتر میشه یافت)
فروش حداقل 2100(این قیمت دلال های تهران نقد می خرن ولی به مصرف کننده و تولید کنندگان لوله پلی اتیلن بدین گرونتر میدین)
افت 100 تومان(حداکثر)
هزینه کارگر 50 تومان(حداکثر) (سه نفر کارکر با کار راحت در هر شیفت که بیشتر برای بارگیری استفاده میشن و دستگاه اتوماتیکه)
حمل و نقل 100 تومان(حداکثر)
هزینه برق و گاز و ... هر کیلو 30 تومان
اجاره 20 تومان
واقعا سود اوره
فقط سرمایه اونهمه نداشتم
و ایرانی ها هم جواب این کاری که من میخام رو نمیدن
گرچه دستگاه گرانول تو بازار ریخته ولی دستگاه باید:
1- زنده خور باشه و نیازیی به سنگین کن نباشه
2- کله جکی باشه
3-عدسی باشه
4- گازگیر خلا داشته باشه
5 - 200 کیلو ساعتی تولید کنه
هر کدوم نباشه به مشکل می خوری
ها اینکه اینجا نوشتی یعنی چه؟:D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

a162

Registered User
لایک‌ها
291
یه دستگاهی که ساعتی 80 هزار تومان سود خالص میدهد
قیمت دستگاه 70 هزار دلار
خرید و فروش جنس راحت و نقده
هزینه نگهداری هم کمه

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
یه دستگاهی که ساعتی 80 هزار تومان سود خالص میدهد
قیمت دستگاه 70 هزار دلار
خرید و فروش جنس راحت و نقده
هزینه نگهداری هم کمه
داداش درباره کار بیشتر توضیح میدی

www.ChargeFa.Net
امضای تپاتالک

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
داداش بساز بفروشی خوب داره .. دردسرش هم زیاده.. به نظر من خونه پیش فروشی بخر هم سودش خوبه هم اینکه پولت بی ارزش نمیشه.. با بقیه پولت هم بزن تو کار لبنیاتی در کنارش هم خشکبار بیار واقعا سودش عالیه
اگه بدونی کجا بزنی ماهی 10 تومان هم سود داره شیرین
نمونش سر کوچه خودمون لبنیاتی پگاه هست تو یه مغازی خیلی کوچیک 4.5 نفر هستن میتونم با اطمینان بگم 10 تومان در ماه راحت در میارن.. تازه همچی میفروشه اسمش لبنیاتیه
ساخت ساز تجربیه باید اول کنار دسته کسی باشی وگرنه سود خوبی نمیبری..
من باشم.. با 200 میلیون هم خونهای پیش فروش خرید میکنم تو کرج.. هم لبنیاتی میزنم میدم کسی توش وایسه خودم در حد یه سر زدن در روز میرم.. یه سرمایه گذاریه اینترنتی هم انجام میدم مثل سایت هایی که بعدا سفارش اگهی میدن بزاری بنرشون رو تو سایتت .. در اصل سایت بده دست کسی واست بیاره بالا.. خودت هم که تو کاره خودت میمونی.. ! تازه یه ماشینم قسطی بر میدارم میدم کسی کار کنه هم قسطش در میاد هم یه چیزی دسته خودت رو میگیره.. هم بعدش ماله خودت میشه !
در کل من با 200 میلیون راحت ماهی 20 میلیون در میارم ! زرنگ باید باشی داداش

با قسمت اول نظر دوستمون کاملا موافقم پیش فروش خیلی خوبه البته باید دانسته کار رو انجام داد و خرید و سود هم توش خیلی خوبه خیلیا هستند تو این کارن پیش فروش می کنند آدم های شناخته شده تو هر محله ای هستند ما هم دوسال پیش همین جوری جایی 170 میلیون پیش خرید کردیم امسال فروختیمش 450 تومن البته می دونم رشدی که تو این مدت مسکن کرده دیگه شاید مدت ها نکنه ولی به نظرم زمین و خونه همیشه پوله و همیشه سود داره

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
پولتو بردار ببر تو دره دهاتا مدرسه بساز بفرس برای یونیسف .... میخوایی چیکار همون مغازه که داری کفافه یه زندگی رو که میده حداقل . چی میشه مگه مثه ماها زندگی کنی . فقط فرقت با ما این خواهد بود که تو یه سود کلانی بدست میاری که یه جایی که بیشتر از همه بهش نیاز داری به کارت میاد ولی ما نه :) مثه سگ اینجا جون میکنیم بعدش هم میمیریم اون دنیامونم پرت میشه ... :) ... خودتو گرفتار فشار هایی که قراره به دنباله این سرمایه جمع کردن بیاد به سراغت نکن داداش. باور کن خیلی تو شرایط بدتر هم زندگی میکنن و با هرسختی به هر حال زندگی میکنن . پیش میرن . زندگی شما که خداروشکر خوبه ... میدونی بترس از زمانی که این همه فشار رو تحمل میکنی این همه استرس رو تحمل میکنی کلی رویا پردازی میکنی بعدش یهو کله سرمایت با ایده ای که زده بود به سرت ایکی ثانیه میره به باد اون موقع نا امیدی و ورشکستی بدجور از پا درت خواهد اورد تا اینکه زندگی رو همینجوری با یه مغازه بگذرونی و خوش باشی و به تفریحات برسی... گرچه کلا تفریح تو اینجا زیاد معنی نداره :) مثلا عاقبت بابک زنجانی و جزایری چی شد ؟ جدای از کلاهبرداریهاشون بالاخره ایده ای داشتن دیگه .. تو هم وقتی بری تو قسمت سرمایه گذاری ناخود آگاه تنت آلوده میشه .. دسته خودتم نیس. این به این معنی نیست که همه ی سرمایه دارا آلوده هستند. ولی من تا الان سالمشو ندیدم :| تجارت خوبه ولی وقتی تجارت کالا باشه نه تجارت شرف. این موعظه هارو پدربزرگتم نمیتونس بکنه ها :) بالاخره هرکسی نظری داره و منم نمیتونم کاملا مدعی بشم که اخرته نظریه هستش. ولی شاید این نظریه بدرد کسی خورد و مانع از این شد که تو اشتباهی فرو بره و همین برا من کافیه. البته قبول دارم که این نظر من منشائش قشر متوسط بودنه خودمه مثلا اگه من هم سرمایه ای کلان میداشتم شاید الان همین تاپیک رو میزدم :) ولی یه موقع ادم از بالا به پایین نگاه میکنه یه موقغ هم باید از پایین به بالا نگاه کنه ... برات ارزوی موفقیت و خیر و خوشی دارم چونکه حداقل ، مشورت رو خوب به جا اوردی .... با تشکر ، کسی که خودش از همه بیشتر خطا کرده .

دوست عزیز حرفات خیلی قشنگه و البته درست و من تا حدودی باهاش موافقم
ولی من نظرم تا حدودی باهات فرق می کنه من هم خانواده ثروتمندی ندارم ( البته از نظر پول ) ولی کلا دید ما ایرانیا خیلی فرق می کنه درسته شما در جایی گفتی که همه سرمایه دارا آلوده نیستن دقیقا همینه من اتفاقا اطرافم زیاد دیدم سرمایه دارایی که به فکر کارآفرینی بودن دست خیلیا رو گرفتن و الان هم در حال پیشرفت هستند درسته شاید درصد بالایی از یه نظر هایی کارشون درست نباشه ولی خوب کسانی هم هستند زندگی های خوبی دارند با شرف زندگی می کنند و لذتش رو می برند و البته سالم هم هستند من باهاشون زندگی کردم و می کنم می بینم و هر روز ثروتمندتر می شن خیرشون می رسه
اتفاقا چرا ایشون برای زندگیش سعی و تلاش نکنه من خودم دیدم اینه که تمام تلاشم رو می کنم از راه درست و حلال که ثروتمند بشم هرچقدر که طول بکشه ولی می شه و بعد از اون سودی که به دست میارم کار آفرینی بکنم دو نفر آدم رو استخدام بکنم از کنارم نون بخورن و از سودش کمک کنم دست کسی رو بگیرم
و از این طرف هم نگاه بکن من پدرم کارمند بود خیلی سختی کشید خدا رو شکر زندگی خوبی داریم ولی همیشه افسوس جوونیش رو می خوره که چرا ریسک نکرد که اگه ریسک می کرد خیلی بیشتر از اینا موفق می شد فکرهایی که اون موقع داشت الان تو همون محل ها انجام شده و کارشون گرفته
اینکه همیشه به این فکر کنیم که اگه خطر بکنیم سرمایه گذاری کنیم می بازیم و اینکه فکرمون این باشه فقط تو ایران کلاه برداری جواب می ده و پارتی بازی هیچ وقت به هیچ جا که نمی رسیم هیچ به کسی هم نمی تونیم کمک کنیم
البته این نظر شخصی من هستش و اطرافیانم که دیدم من همه رو جمع نمی بندم

shamim98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
چه جالب من نمیدونستم شما همونی که بین دوستت و من گیر کرده بودی ... عجب روزگاریه ها ... امان از کارای خدا . :) نشد که ما با شما معامله کنیم به هرحال. خوشا به سعادت دوستتون .

ahmad1992

Registered User
لایک‌ها
39
چه جالب من نمیدونستم شما همونی که بین دوستت و من گیر کرده بودی ... عجب روزگاریه ها ... امان از کارای خدا . :) نشد که ما با شما معامله کنیم به هرحال. خوشا به سعادت دوستتون .
سلام داداش
بخدا شرمندم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
بیزنیس که زیاده باید با متخصص و کاربلدش کارکنی
شریکی از این مورد من بعضی موارد دیدم سرمایه از یکی بوده کار و آشنا و تخصص از کسی دیگه

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
داداش شما کارت چیه؟
اگه آزاده که خب بزن توی همون کار خودت راحت

sent from my iphone

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اصل کار فروششه و اینکه نقد میخرن ؟
چون گرانول تولید می کنی و مواد اولیه محسوب میشه بله نقده و بازار خوبی برای فروش داره
مخصوصا دستگاه خارجی که مواد با کیفیت تولید می کنه حتی می تونی سرباره پتروشیمی بگیری و موادی تولید کنی که 100 تومان زیر قیمت پتروشیمی بفروشی

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
آقا اگه هنوز کاری شروع نکردی برو سهام پدیده شاندیز بخر.یک ساله حداقل پولت دو برابر میشه.بعد سرمایت که زیاد شد برو تو کار ساخت و ساز با 200 تومن بعید میدونم بتونی4واحد آپارتمان بسازی
شما خودت سهامداری؟ میتونی یه سری اطلاعات جامعتری بدی؟
هم در مورد پروژه هم سهامش

در آخر هم به دوست عزیزمون پیشنهاد میکنم فقط و فقط کاری رو که بلده وارد بشه ایشون پدرشم بساز بفروشه به هر حال هیچ کاری نمیتونه لذت سود کاریو که بهش علاقه داری و بلدی رو داشته باشه حتی اگر سودش (موقتاً) بالاتر هم باشه
چون شما توی این تاپیک میبینی هر کسی از دید خودش و اینکه اگر یک روزی اینقدر پول داشت چیکار میکرد رو توصیه میکنه
این نسخه مربوط به خود اون شخصه نه شما و شما هم باید فقط با نیت ساخت خونه و فروشش به کسایی که نیاز دارن بری جلو
کار و عملت خوب باشه خدا زیادترشم میکنه

پس به نظر من بیشتر به فکر کمیت کارت نباش اینکه چه کاری پرسودتره! اگه بانک 20 درصد میده اما خونرو 15% سود بفروشی مطمئن باش برکتش بیشتره و کلی چیز هم یاد میگیری

این روزا کار کردن با سرمایه به جز بانک جیگر میخواد

Last edited:

shahinshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما خودت سهامداری؟ میتونی یه سری اطلاعات جامعتری بدی؟
هم در مورد پروژه هم سهامش
متاسفانه من سرمایه ای ندارم که سهامدار باشم ولی مادرم سهامداره و میبینم هر روز داره چقدر سود میکنه.آبان 88 بود که شروع کردن به فروش سهام پدیده که اونموقع هر سهم200تومان بود.امروز قیمت هر سهم 3920 تومانه.که فکر کنم حداقل سهمی که میشه خرید 500تاست.این پروژه فعلا تو تهران،کیش و شاندیز مشهد در حال احداثه و پروژه اصلی تو مشهده که شامل هتل،واحدهای اقامتی،مرکز سرگرمی،خرید،پارک آبی،باغ گل و... میشه.بعد از اتمام هم قراره تو شهرای دیگه ادامه بدن.این سایت شرکته http://www.padide.com و این هم فرومی که میتونین اطلاعات خوبی توش بدست بیارینhttp://boursebazan.ir/showthread.php?t=259 .اینم بگم که طی همین روزا قراره هایپرمارکت پروژه افتتاح بشه و وقتی هم افتتاح بشه قیمت سهام مقدار زیادی تغییر میکنه،پس اگه خواستین بخرین عجله کنین :)

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
متاسفانه من سرمایه ای ندارم که سهامدار باشم ولی مادرم سهامداره و میبینم هر روز داره چقدر سود میکنه.آبان 88 بود که شروع کردن به فروش سهام پدیده که اونموقع هر سهم200تومان بود.امروز قیمت هر سهم 3920 تومانه.که فکر کنم حداقل سهمی که میشه خرید 500تاست.این پروژه فعلا تو تهران،کیش و شاندیز مشهد در حال احداثه و پروژه اصلی تو مشهده که شامل هتل،واحدهای اقامتی،مرکز سرگرمی،خرید،پارک آبی،باغ گل و... میشه.بعد از اتمام هم قراره تو شهرای دیگه ادامه بدن.این سایت شرکته http://www.padide.com و این هم فرومی که میتونین اطلاعات خوبی توش بدست بیارینhttp://boursebazan.ir/showthread.php?t=259 .اینم بگم که طی همین روزا قراره هایپرمارکت پروژه افتتاح بشه و وقتی هم افتتاح بشه قیمت سهام مقدار زیادی تغییر میکنه،پس اگه خواستین بخرین عجله کنین :)
تشکر ولی باز هم آدم نمیدونه واقعاً چقدر سرمایه گذاری کنه چقدر سود میکنه و با 1001 اصطلاحات بازخرید اصلی و انتقالی و ... در کل من خودم تا یه کتاب راجع به بورس تموم نکنم حتی راجع به سرمایه گذاری توی بورس و خرید سهام شرکت نمیکنم دوست دارم دونسته بیوفتم توی چاه تا ندونسته رشد کنم ولی اطلاعاتی که دادین برای خیلیا فکر کنم بدرد بخوره
بالا