برگزیده های پرشین تولز

23 کتاب سینمایی قدیمی

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
کتاب های زیر رو خریدارم. ترجیحم اینه که همه رو بخرم. یعنی اگه به فرض فقط یکی دو تاش موجود باشه با توجه به هزینه و رفت و آمدش مناسب نیست. اگرم خودتون ندارین ولی میشناسین جایی رو که داشته باشه معرفی کنین لطفا. سر قیمت راه میایم. تهران هستم و حضوری خرید میکنم.

روایت در فیلم داستانی - دیوید بوردول - فارابی
زیبایی‌شناسی، تاریخ و نظریه‌های تدوین - ضابطی جهرمی - صدا و سیما
نشانه شناسی سینما - کریستین متز - ایثارگران
اومانیسم در نقد فیلم - رابین وود - مرکز
اسطوره جان فورد - مسعود فراستی - چاپ قدیم/نسخه ارزان
درآمدی بر تاریخ سینمای سیاسی ایران - حمیدرضا صدر - نی
سینما به روایت هوارد هاکس - جوزف مک براید - نی
سینما امپراتوری پنهان - پالین کیل - قطره
روانشناسی و زیبایی‌شناسی سینما - ژان میتری - سوره مهر
شناخت سینما - لوئیس جانتی - روزنگار
هنر فیلم - ارنست لیندگرن - فارابی
تئوری فیلم - بلا بالاش - دانشگاه هنر
عناصر ساختاری سینمای هیچکاک - استفان شارپ - فارابی

Last edited:

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
اگر کسی به بازار کتاب های دست دوم آشنا باشه و بتونه اینارو (13 تای اول رو) بگیره، علاوه بر قیمت توافقی خود کتاب ها، مبلغی بیشتر (و راضی کننده) رو هم به عنوان قدردانی میپردازم.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
تاریخ سینمای دیوید کوک به طور مشخص اولویت بیشتری برام داره. اگر دارین، یا میشناسین کسی داشته باشه قیمتش رو بفرستید.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
هرگونه پیشنهاد و قیمتی از سوی فروشندگان، در صورتی که منطقی باشه، پذیرفته میشه.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
تو انقلاب گشتین ؟

به اون شکل نگشتم. مشکل اینجاست که من به بازار کتاب های دست دوم آشنا نیستم. اگه دونه دونه بخوام بگردم خیلی طول میکشه و فروشنده درستش رو نمیتونم پیدا کنم. اینه که تاپیک رو زدم تا اگه کسی آشنا بود کتاب ها رو تهیه کنه و شیرینی خودش رو هم بگیره.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
تاریخ جامع سینمای جهان - دیوید کوک - چشمه رو تا 3 برابر قیمت پشت جلد خریدارم. اگر دارین پیام بدین به توافق میرسیم.

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
کتاب های زیر رو خریدارم. ترجیحم اینه که همه رو بخرم. یعنی اگه به فرض فقط یکی دو تاش موجود باشه با توجه به هزینه و رفت و آمدش مناسب نیست. اگرم خودتون ندارین ولی میشناسین جایی رو که داشته باشه معرفی کنین لطفا. سر قیمت راه میایم. تهران هستم و حضوری خرید میکنم.
سلام. آقا چی شد خریدی یا هنوز دنبالشی؟
من توی کار انواع کتاب و مجله هستم ایرانی و خارجی به انواع زبانها
این هم یکی از تاپیکای منه
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-کتاب-و-مجله-خارجی-کمیک-استریپ-و-کودک.499900/

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
موجوده؟ قیمتشون رو بفرستید.
گفتم خریدی چون چند ماهی رد شده از زدن این تاپیک. نه، موجودی ندارم اما همین الان لیستتو مینویسم و پیگیرش میشم. من زیاد کتاب از زیر دستم رد میشه اتفاقا سینمایی ایرانی هم به تورم خورده اما فکرشو نمیکردم خریدار داشته باشه :) برای همین اصلا سمتش هم نمیرفتم. نمایشنامه زیاد خرید و فروش کردم اما سینمایی ایرانی نه. اما بهت قول پیدا کردن همشونو اونم توی یک نوبت نمیدم.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
گفتم خریدی چون چند ماهی رد شده از زدن این تاپیک. نه، موجودی ندارم اما همین الان لیستتو مینویسم و پیگیرش میشم. من زیاد کتاب از زیر دستم رد میشه اتفاقا سینمایی ایرانی هم به تورم خورده اما فکرشو نمیکردم خریدار داشته باشه :) برای همین اصلا سمتش هم نمیرفتم. نمایشنامه زیاد خرید و فروش کردم اما سینمایی ایرانی نه. اما بهت قول پیدا کردن همشونو اونم توی یک نوبت نمیدم.

اگه کتاب تاریخ جامع سینمای دیوید کوک موجود بود با شرایطی که گفتم خریدارم. با تشکر.

بالا