برگزیده های پرشین تولز

250 هزار دلار برنده شدم !؟!؟!؟!؟ كمك

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اينجور ايميلها براي همه مياد مهم اينه كه اصلا جوابشون را ندي
هدف اين ايميلها دو چيزه يكي بدست آوردن آي دي شخص چون معمولا براي اينكه به قول خودشون بخوان پول را براي شما ارسال كنند شما بايد كل اطلاعات شخصيتون را براشون بفرستيد به علاوه تصوير كارت شناسايي بين المللي كه مربوط به آمريكايي هاست يا تصوير گواهينامه رانندگي خب وقتي يك نفر اين اطلاعات را داشته باشه به راحتي ميتونه هويت شما را جعل كنه!
هدف دوم براي اينكه پول را براي شما واريز كنند شما را به نماينده يا وكيلي -به قول خودشان- معرفي ميكنند و اون رابط يا دلال از شما درخواست پول ميكنه تا مثلا يك سري اسناد را در غياب شما امضا كنه پول دادن شما همونو ....

پس هيچوقت گول همچين ايميلهايي را نخوريد و به عنوان اسپم گزارششون كنيد.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه اینجوری ها هم که شما می گید نیست

من یکبار یه 2 میلیون دلار برنده شدم و ازشونم هم گرفتم مشکل زیادی هم باهاشون نداشتم
127fs4988752.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هدف اين ايميلها دو چيزه يكي بدست آوردن آي دي شخص چون معمولا براي اينكه به قول خودشون بخوان پول را براي شما ارسال كنند شما بايد كل اطلاعات شخصيتون را براشون بفرستيد به علاوه تصوير كارت شناسايي بين المللي كه مربوط به آمريكايي هاست يا تصوير گواهينامه رانندگي خب وقتي يك نفر اين اطلاعات را داشته باشه به راحتي ميتونه هويت شما را جعل كنه!
هدف دوم براي اينكه پول را براي شما واريز كنند شما را به نماينده يا وكيلي -به قول خودشان- معرفي ميكنند و اون رابط يا دلال از شما درخواست پول ميكنه تا مثلا يك سري اسناد را در غياب شما امضا كنه پول دادن شما همونو ....

خب ما که آمریکایی نیستیم.

اون دوستانی که فکر میکنن واقعاً پول میدن. میتونن اطلاعات جعلی بفرستن. بعد ببینن که اونا در نهایت چی میگن ( پول وده!!)

البته من که خودم میدونم همش خالی بندیه. یه میل باکس دارم ماله 6 سال پیشه. دیگه همه اسپمرا آدرسشو دارن. هربار توش میرم میبینم 700-800 تا روزی اسپم اومده. پره ازین چیزا. از iPod و PlayStation3 بگیر تا عروس پستی و پنت هاوس تو فلان برجای فلان جا!

اینهمه پولو جمع بکنید میبینید که اصلاً همچین مقدار پولی تو جهان وجود نداره!

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ تو اين چند ساعت چقدر پست زدين از همتون ممنونم كه راهنماييم كردين منم 99.99 درصد احتمال ميدادم كه دروغ و كلاهبرداري بيش نيست. خوب ميتونين ديگه بي خيال جواب دادن بشين در ضمن عيدتونم مبارك باشه اميدوارم عيد آخرتون باشه و اصلا صبح رو نبينيد! شوخي كردم ببخشين موفق باشين .

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ تو اين چند ساعت چقدر پست زدين از همتون ممنونم كه راهنماييم كردين منم 99.99 درصد احتمال ميدادم كه دروغ و كلاهبرداري بيش نيست. خوب ميتونين ديگه بي خيال جواب دادن بشين در ضمن عيدتونم مبارك باشه اميدوارم عيد آخرتون باشه و اصلا صبح رو نبينيد! شوخي كردم ببخشين موفق باشين .

127fs4988752.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
من یادمه یکبار موقعی که برای دانلود وارد سایت jetaudio شده بودم . یه صفحه ای جلوم باز شد که گفت نمیدونم تو چندمین بازدید کننده ای و 100000 دلار برنده شدی!
100.gif

چند تا کشور هم داده بود که اگر توی اونجایی شماره حسابتو بده . کشورهایی مثل پاکستان و امارات هم جزئشون بودند. ولی من بیخیالش شدم گفتم لابد کلاه برداریه ..
ببینم اشتباه کردم؟

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من روزی 3 تا 4 تا از این ایمیل ها می گیرم که می گه بیا واسطه ما بشو!
تازه نمی دونم کدوم بی کاری بود اومد برام میل زد بعدشم تو چت منو اد کرد!!!!
یک چت هم با هم داشتیم و مودبانه گفتم که من روزی 5 تا ایمیل مثل پیشنهادتون دریافت می کنم!!!
اونم بنده خدا قبول کرد و رفت!

بالا