برگزیده های پرشین تولز

فروش 3 عدد Rx580 آکبند {کاهش قیمت} هر یک 2 میلیون و 390 هزار تومان زیر قیمت دیجی کالا!! + اشانتیون

ehsan3d

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام،
کارت گرافیک ایسوس DUAL-RX580-O4G (گارانتی اصلی 3 سال ( تابا - سازگار - حامی))

از برند «ایسوس» دارای 4 گیگابایت حافظه از نوع DDR5 و با پشتیبانی از رزولوشن 4320×7680 پیکسل، DirectX 12 و OpenGL 4.5.
دارای دو درگاه HDMI و یک DVI-D در کنار DisplayPort. ( اطلاعات تکمیلی در دیجی کالا موجوده.)

کارت ها همگی آکبند بوده و تا نیمه سال 2021 گارانتی دارند. از لیون کامپیوتر 4 تا خریده بودم که از یکیش دارم استفاده میکنم و میخواستم سیستم ماین ببندم که بیخیال شدم، و بیشتر برای گیم توصیه میکنم تا ماین، هر چند که خود لیون گفته بین 27 تا 29 باید هش بده، ولی من با کارتی که برای خودم برداشتم، 23 و خورده ای گرفتم، البته اصلا اعتقاد به فشار آوردن به کارت ندارم و اصلا به بایوسش دست نزدم. (پرسیدم میگن که کارتای AMD نیاز به تغییر بایوس دارن و با تغییرش درست میشه. ولی من چون بلد نبودم و ترسیدم به کارت آسیب بزنم، انجام ندادم.)
خلاصه این سه تا گرافیک دیگه پلمپ و باز نشده باقی مونده.

قیمت فروش 3 تا با هم، هر کدام 2900 هزار تومان. (به عبارتی 2 میلیون و 390 هزار تومان زیر قیمت دیجی کالا - به ازای هر یک)
فروش تکی هم برای عزیزان داریم با قیمت 2950 هزار تومان.
(البته اولویت با فروش 3 تا با هم می باشد.)

به ازای هر کدوم از گرافیک ها هم به عنوان اشانتیون یک رایزر سری 8 هم به صورت رایگان تقدیم خریدار میشود.

خرید در مشهد به صورت حضوری و برای بقیه شهر ها به صورت تیپاکس و با هزینه و مسئولیت خریدار انجام میشه.

لینک محصول در دیجی کالا که داره به 5290!!! به فروش میرسه: digikala.com/product/dkp-272776

فروشنده حق متنفی کردن فروش را در هر مرحله ای قبل از تایید نهایی و واریز را برای خود محفوظ میداند.

خیلی ممنون که برای مطالعه آگهی بنده وقت گذاشتین.
IMG_20180914_214619.jpg

ehsan3d

Registered User
لایک‌ها
15
سلام، ببخشید بابت تاخیر در پاسخ
امشب هر 3 تقدیم کاربر عزیز @koroshmn شد، ان شاء الله که مبارکشون باشه.

بالا