برگزیده های پرشین تولز

___|||||...:::فروشـــــ انواع پوشاکــــ و کفشــــ تــــــــاناکـــــــورا(ح

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
HOT HOT HOT HOT HOT

سلام خدمت بروبچ
:thumbsup:
دوستان جدیدا یه مغازه تاناکورا تمامیه موجودیشو گذاشته برا حراجـــــــــــ :guitar:(من خودم شهرستان بوکـــــــــــان هستم)

دوستام در مورد یه مغازه حرف میزدن که میگفتن پیرهن درجه 1 که هیچ جا 40 تومن نمیدن اونجا 7 تومن میفروشه:eek: که خودمو زود رسوندم و دیدم به به چه چیزایی داره!!!!!!:stun:

خدایی کت چرم خالص داشت (شــــــــــــیک) که فکر کنم هیچ جایه ایران 150 تومن به کسی بدا--!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگفت 15 تومن:hair:
پیرهن (سوشرت - تی شرت - بلوز.....)داشت که بعضیاشون نو بودن و هنوز کسی تنشون نکرده بود میگفت کلااااا 7 تومـــــــــــن(خودم از یه مدل 4 تا گرفتم):D
حتی کفش بچگونه داشت نو نو از اونایی که پاشونو بزارن زمین چراغ زیرش روشن میشه میگفت 3 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه همه چیز داشت غیر کفش بزرگسال - باهاش که حرف میزدم میگفت قراره پارچه فروشی بزارم کلا میخوام رد کنم برن پول بیاد دستمو ... برای مشتری عمده که تخفیف خیلیییی خوب میده(فقط حضوری)
**گفت احتمالا تا شنبه اینا باز باشه بعدش کلا میفرستم تاناکورا اصلی شهر به غرفه دارایه اونجا میدم.**

هرکدوم از دوستان که مشتری هستش بگه در حدوحدود اون اندازه براش ارسال میکنم اما زیر 20 تومن اصلا جواب هم نمیدم پس درخواست نکنید.

خودم عکس خریدهایی که داشتمو فردا میزارم ببینید حال کنید:
4 پیرهن اسپورت + 2تیشرت + 1کت خلبانی+1کت چرم بوفالو= کلا30 تومن:weird:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(پول یه پیرهن اسپورت)

همه اندازه ای از وسایلش داره فقط :Dشلوار:D هاش اندازه 53 اینا به بالا تموم شده.

فکر نکنم شنبه بتونم برم خریدکنم برای دوستان هر درخواستی هست همین جمعه بگید رو چشم میزارم.(شنبه صبح ارسال)

توصیه منم اینه برا همه افراد خانواده بگیریید که موقعیت اینجوری اصلا پیش نمیاد. هر کدوم از دوستان از جنسا ناراضی بود من پای اعتباری که تا الان تو سایت پیدا کردم ازش پس میگیرم!!!!!!!!!!!!!!

دوستان لباس نوزاد حتی زیرشلواری :دی| گرم کن هرچی به مغزت میرسه داره غیر مانتو و کفش!!!

آخر سرم باید بگم چشم بسته خرید میکنید عصاتون منم :دی اما نترسید حالا اگه اونی که فرستاده شده اندازه نبود میتونی راحت چند برابر به دوستات بفروشی :blink: دی یا بدی مامانت ببره برا آشناهاش-اما مطمئنن مثلا شما 10 پیرهن بخری 3 تا کم کمش اندازس که کلا با این 10 تا هم پوله یکیشونو دادی_شدیدا توصیه میشه برا خانواده های پرجمعیت:D
اگرم خیلی دنبال کفش مارک دار هستید(فقط اسپورت)آشنا دارم سایز و مارکشو بگید براتون میگیرم(پورسانت خودم 20 تومن میگیرم) اسپورت خیلی عالی اینجا نهایتش 60 تومنه
اینم شمارم 09148003323 و خواهشا برای خرید بالا 200 تومن زنگ بزنید:blush:(جواب اس اصلا نمیدم) وگرنه یا تو پ.خ یا همین جا سفارشتونو اعلام کنید.
پورسانت خودمم 2تومن بزارید رو7تومنیا
3 تومن برای 15 به بالا و 1تومنم برای زیر 7 تومن پول ارسالشم که معلومه با خودتونه.یا حق

اینم از عکس براتون زیپ کردم:
http://tradew.persiangig.com/image/ali.zip

عزیزان خیلی پ.خ اومده فکر نکنم تا صبح بتونم جواب سوال بدم اینجوری خواستید سوال کنید بیاید یاهو اینم ایدیمه:09148003323

Last edited:

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
اخه دادا عکسی چیزی..رو هوا که نمیشه خرید.

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
اخه دادا عکسی چیزی..رو هوا که نمیشه خرید.
دادا بالایه چند صدتاس دوست داشتی تشریف بیار بوکان ببرمت اونجا

برادر قیمتش چون پایین شما یه توضیح به من بدی چه چیزی میخوای کفایته 10تا برات پیرهن بفرستم میشه پوله یه تیشرت تو شهرتون!!!!

برا نمونم از اونایی که خودم گرفتم عکس میزارم کیفیت و حال کنی-حیف که یکم :Dگودزیلام وگرنه خیلی چیز باحال تر داشتش

soheyl_ppc

Registered User
لایک‌ها
255
مجید جان دلبندم اون شلواره نه شروال ! :lol:

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
مجید جان دلبندم اون شلواره نه شروال ! :lol:
اه ببین الان آب روغنم قاطی کردم از دیروز که نخوابیدم الانم ساعت 7 صبحه:D
حالا شما خوبه فقط فارسی رو حرف میزنی تموم من بدبخت باید تو تایپ هم اصلاح لهجه کنم:(:lol:

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
علی اقا پخ دادم .تب گفتی یکی شنبه میفرسته منظورت کیه؟

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
جنسهای تاناکورا که هرکی خریده میدونه چیه نیاز به تعریف نداره ...جنس عالی دارن اکثرشون ..و هزار بار شرف دارن به جنسهای نو بنجل تو بازار .علی اقا هم که نیاز به تعریف نیست و دوستان میشناسن...

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
جنسهای تاناکورا که هرکی خریده میدونه چیه نیاز به تعریف نداره ...جنس عالی دارن اکثرشون ..و هزار بار شرف دارن به جنسهای نو بنجل تو بازار .علی اقا هم که نیاز به تعریف نیست و دوستان میشناسن...
سلام همشهری
دقیقا(ن)همین طوریه که میفرمایید

soheyl_ppc

Registered User
لایک‌ها
255
مجید جان دلبندم نوزاده هنوز زیر شروالی :D پوشیده تن اون هم زیرشلواری کن !:lol:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
شرمنده دوست عزیز /// ولی یا اینکه جنس ها ی طرف دزدی هست یا ...
بعد اعتماد سازی به چه صورت هست؟
چون خیلی جالبه قیمت ها...
بعد عکس از جنس ها لطفا ///

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
شرمنده دوست عزیز /// ولی یا اینکه جنس ها ی طرف دزدی هست یا ...
بعد اعتماد سازی به چه صورت هست؟
چون خیلی جالبه قیمت ها...
بعد عکس از جنس ها لطفا ///
خوابم میاد حوصله کل ندارم اما حرفت خیلی زشت بود خجالت بکش.مگه هرچی ارزون بود دزدی هست!!!شاید بنده خدا مشکلی داره به ماچه من خواستم دوستان از این موهبت الهی بهرمند شن:D---طرز فکر آدم نشانه شخصیتشه همینو بس

الانم عکس میگیرم اپ میکنم بعد میگیرم میخوابم تا ساعت 4وپنج بعد میرم خرید دوستان تو پ.خ سایز کمر و شونه هاشونو بگن با مدلی که میخوان قراره یکی از دوستان تبریزیم بیاد بوکان آدرس مغازه رو دادم بهش
نام کاربریش اینه faridcboy در مورد جنسا بعدا ازش بپرسید!!

سهیل:
من اوزوم تورکم لهجه اینن یازاسان شالوار اولار بو شروالی بیلمیرم هاردان گتیمیسن ؟
:lol:

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
دادا عکس از تیشرت و پیراهن بزارید من خریدارم 100 %

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
داداش بی عکس که نمیشه؟
کفش مرل چیزی داره؟؟؟؟
سایز 42.5 تا 43؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت+ عکس
من میخوام

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
خوابم میاد حوصله کل ندارم اما حرفت خیلی زشت بود خجالت بکش.مگه هرچی ارزون بود دزدی هست!!!شاید بنده خدا مشکلی داره به ماچه من خواستم دوستان از این موهبت الهی بهرمند شن:D---طرز فکر آدم نشانه شخصیتشه همینو بس

الانم عکس میگیرم اپ میکنم بعد میگیرم میخوابم تا ساعت 4وپنج بعد میرم خرید دوستان تو پ.خ سایز کمر و شونه هاشونو بگن با مدلی که میخوان قراره یکی از دوستان تبریزیم بیاد بوکان آدرس مغازه رو دادم بهش
نام کاربریش اینه faridcboy در مورد جنسا بعدا ازش بپرسید!!

سهیل:
من اوزوم تورکم لهجه اینن یازاسان شالوار اولار بو شروالی بیلمیرم هاردان گتیمیسن ؟
:lol:

دوست عزیز اول اینکه چه ربطی به کل کل داره؟دوم اینکه من محترمانه صحبت کردم و فکر نکنم مخاطب حرف هام با شما بوده...{منظورم اینکه با فروشنده بودم نه شما}
سوم کسی که مشکل هم داشته باشه مغز ... نخورده که بیاد جنس هاش رو به این قیمت بده ///الان یه ادامس معمولی قیمتش شده 2 تومن بعد شما میگید...
چهارم اعتماد سازی :این دوست عزیزتون کی میخواد بیاد بوکان؟
و در اخر منتظر عکس ها هستیم...

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
سلام براتون اپ کردم
داداش بی عکس که نمیشه؟
کفش مرل چیزی داره؟؟؟؟
سایز 42.5 تا 43؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت+ عکس
من میخوام
کفش فعلا نمیرسم اونو هر وقت بخوایید هست امروز رو فقط گذاشتم برا مغازه حراجیه فردا بهم پ.خ بده همشو برات توضیح بدم

دوست عزیز اول اینکه چه ربطی به کل کل داره؟دوم اینکه من محترمانه صحبت کردم و فکر نکنم مخاطب حرف هام با شما بوده...{منظورم اینکه با فروشنده بودم نه شما}
سوم کسی که مشکل هم داشته باشه مغز ... نخورده که بیاد جنس هاش رو به این قیمت بده ///الان یه ادامس معمولی قیمتش شده 2 تومن بعد شما میگید...

ممنون برای اپ.......
این عکسم فقط برای شما اپ کردم که از کوچکترین جزئیات باخبرشی خدای نکرده فکر بد نکنی :دی

----------------------
دوستان قبلنم گفتم که من هیکل دارم:D برای دوستانی که اندامشون متوسط هست واقعا جنس عالی هست

Last edited:

poyantbr

Registered User
لایک‌ها
609
کاربر گرامی :
به شما فرصت داده میشه عکسهای پست اول خودتون رو مطابق قوانین اصلاح کنید . در غیر این صورت و پس از این 24 ساعت تاپیک شما بسته خواهد شد
کاربران در خصوص نحوه عکس گذاشتن از محصول می توانند از تاپیک زیر استفاده نمایند
http://forum.persiantools.com/t213773.html
(در ضمن پست اول تاپیکتونو بصورت مفیدی ویرایش کنید کلمات فینگیلیش رو هم حذف کنید )
پاینده باشید

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

نه بابا دزدی کجا بوده-
-نمیدونم اونورا رفتی یا نه ولی ولی مهاباد اگه بری دنیای تاناکوراس و باید با جیب پر پول بری و زیادم بری چون چیزای خوبی گاهن به پستت میخوره--

Last edited:

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
یه کاپشن واسه 176 قد دور اویز ببینم پیدا میکنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا