برگزیده های پرشین تولز

3D MAX

tt-graphic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی ...

جای انجمن 3D خیلی خالیه !!
این تاپیک و به این موضوع اختصاص بدیم ...

اینم چندتا از کارام واسه شروع .

بسم الله ...

2nrpopf.jpg

xeix01.jpg

http://i20.tinypic.com/nldcwm.jpg

مدت طراحی حدود 50 ساعت
Vray 1.5
مدت رندر حدود 50 دقیقه
روش مدلینگ Polygon

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقا اي والله به شما. واقعاً جاي انجمن سه بعدي خاليه. اون هم حالا كه همه چيز سه بعدي شده و بحث بعد چهارم هم مطرح هست. تازه به نظر من بخش مالتي مديا و گرافيك كلاً جاي بدي گذاشته شده.

من سوالات زيادي از 3dmax دارم. اميدوارم دوستان حرفه ايبتونند كمكم كنند. اما فعلاً مهمترين سوال اينه:

چطوري جنس يه شيء رو تغيير بدم. ميخوام يه حلقه از جنس استيل درست كنم. حلقه رو مي كشم اما بلد نيستم جنس اون رو تغيير بدم. لطفاً راهنمايي كنيد.

با تشكر

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یادم رفته خیلی قدیم کار می کردم

فکر کنم دکمه M را که بزنی پنجره متریال باز می شه
بعد رو یکی از اون کره ها که می خوای متریال بسازی باید چیز کنی دیگه از منو های پاینش تو قسمت لایبرری
بری رو بیت مپ بعد چیز کنی بگردی به دنبال جنس آهن که metal میشه یا gold از این چیزها
فکر کنم cherome بود

سایت مجیدآنلاین www.majidonline.com مخصوص 3d max هست تو قسمت فرومش

tt-graphic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یادم رفته خیلی قدیم کار می کردم

فکر کنم دکمه M را که بزنی پنجره متریال باز می شه
بعد رو یکی از اون کره ها که می خوای متریال بسازی باید چیز کنی دیگه از منو های پاینش تو قسمت لایبرری
بری رو بیت مپ بعد چیز کنی بگردی به دنبال جنس آهن که metal میشه یا gold از این چیزها
فکر کنم cherome بود

سایت مجیدآنلاین www.majidonline.com مخصوص 3d max هست تو قسمت فرومش

ایول باب . درست گفتی ...

m بزنید . رو یکی از مربع ها کلیک کنید .روی Standard کلیک کنید . در گزینه به دنبا Chroma بگردید و ok کنید . حالا متریال و بردارید و روی object که میخاید استیل شه بندازیدش یا اون آبجکت رو انتخاب کنید و Assign Material to sellection رو بزنید .

یا یه کاره دیگه ...

نوار Maps رو باز میکنید و رو Reflection کلیک میکنید و Raytrace رو انتخاب میکنید و باقی قضایا ...

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقا اين راه حل هايي كه گفتيد جواب نداد كه. من حلقه رو مي كشم. بعد m رو مي زنم. بعد در حالي كه همون كره اولي (Default 1) فعال هست روي Standard‌كليك مي كنم. گزينه اي به نام Chroma نداره. RayTrace رو انتخاب كرده و OK مي كنم. بعد هم كره رو روي حلقه مي كشم و رها مي كنم اما هيچ شباهتي به استيل پيدا نمي كنه.

از منو های پاینش تو قسمت لایبرری
بری رو بیت مپ بعد چیز کنی

من پايينش Library نديدم كه.
من فكر مي كردم توي مكس يه قسمتي داريم كه خيلي راحت روي گزينه Still كليك مي كنم و جنس اون حلقه تبديل به استيل ميشه ولي به نظر مي رسه اين امكانات رو نداره. اگه براي اين كار نرم افزار بهتري نسبت به مكس سراغ داريد لطفاً بگيد. اگر بهتر از مكس سراغ نداريد، پس بگيد چطوري اين حلقه رو تبديل به استيل كنم؟

با تشكر

tt-graphic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اين راه حل هايي كه گفتيد جواب نداد كه. من حلقه رو مي كشم. بعد m رو مي زنم. بعد در حالي كه همون كره اولي (Default 1) فعال هست روي Standard‌كليك مي كنم. گزينه اي به نام Chroma نداره. RayTrace رو انتخاب كرده و OK مي كنم. بعد هم كره رو روي حلقه مي كشم و رها مي كنم اما هيچ شباهتي به استيل پيدا نمي كنه.

من پايينش Library نديدم كه.
من فكر مي كردم توي مكس يه قسمتي داريم كه خيلي راحت روي گزينه Still كليك مي كنم و جنس اون حلقه تبديل به استيل ميشه ولي به نظر مي رسه اين امكانات رو نداره. اگه براي اين كار نرم افزار بهتري نسبت به مكس سراغ داريد لطفاً بگيد. اگر بهتر از مكس سراغ نداريد، پس بگيد چطوري اين حلقه رو تبديل به استيل كنم؟

با تشكر

سلام آقا ...

من اینجا کم آفتابی میشم . ظاهرا این سایت 3D کار خیلی نداره !!

پیشنهاد میکنم بیا p30world.com عضو شو که انجمنی به نام ( گرافیک سه بعدی و انیمیشن ) داره !!

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام آقا ...

من اینجا کم آفتابی میشم . ظاهرا این سایت 3D کار خیلی نداره !!

پیشنهاد میکنم بیا p30world.com عضو شو که انجمنی به نام ( گرافیک سه بعدی و انیمیشن ) داره !!
خيلي ممنون از پيشنهادت.
اونجا كاربر فعال هستم (javad2625). اما اين سوال در اون انجمن كلاً بي جواب مونده!

falatooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک سوال دارم. چند سال قبل CD آموزشی 3DS MAX به دستم رسید که در آن به آموزش این نرم افزار به زبان انگلیسی می‌پرداخت. در آن CD چند تا از نمونه کارهای ساخته شده با این نرم افزار هم بود. از جمله آن‌ها انیمیشنی بود با نام Migration که در آن مردی (به صورت مجسمه) که دو بال داشت به یک ستون بلند چسبانده شده بود و آن مرد بعد از دیدن پرنده‌هایی که در حال مهاجرت بودند تصمیم گرفت خودش را از آن ستون بکند و در نهایت هم قطعه ای از آن ستون بلند که گویا نماد استبداد بود بر روی سرش افتاد و مرد، تکه تکه شد.
آیا کسی می‌داند این انیمیشن را از کجا می‌شود دانلود کرد؟
خیلی متشکرم
توضیح کوچک: کلمه Migration به معنای مهاجرت است

بالا