برگزیده های پرشین تولز

3GS 32 ***مشکی آنلاک فکتوری****

king_v

Registered User
لایک‌ها
0
داش سیروس گرون میدی الان تو تهران 16 گیگشو قیمت دارم 715 تومن آنلاک به شرط تازه از بدو ورود آیفون جدید این دیگه خیلی میخوره تو سرش قیمت آخرتو بزار برنامه هاتو هم برای یه آدم آماتور بزار چون کسی که حرفه ای نباشه به مشکل بر میخوره کارت درسته ولی قیمت یه توصیه برادرانه هم بکنم اونم اینه که یا نگهش دار یا بفروش چون با ورود آیفون جدید پشیمون میشیها

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
داش سیروس گرون میدی الان تو تهران 16 گیگشو قیمت دارم 715 تومن آنلاک به شرط تازه از بدو ورود آیفون جدید این دیگه خیلی میخوره تو سرش قیمت آخرتو بزار برنامه هاتو هم برای یه آدم آماتور بزار چون کسی که حرفه ای نباشه به مشکل بر میخوره کارت درسته ولی قیمت یه توصیه برادرانه هم بکنم اونم اینه که یا نگهش دار یا بفروش چون با ورود آیفون جدید پشیمون میشیها

شما اگه خریداری قیمت بده اگه هم نیستی اسپم نده
گرون نیست در حد آکه
یه تابی بزن تو بازارچه ببین 3g16 پر از خط خش رو چند فروختند
گوشی در حد آک باید یه فرقی داشته باشه با گئوشی پر از خط خش 1 سال کارکرده
این حتی اسکرین پروتکتشم عوض نشده

این که کی 4g بیاد و چه شود معلوم نیست 2 ماه دیگه 3 ماهه دیگه
قیمتش چقدره 1300 یا 1400 امکاناتش چیه ؟!!!

طراحی 4g رو اگر طبق اخبار باشه 90% دوست ندارند همینطوری که الان 2g رو هنوز خیلی ها خرید میکنند فقط واسه طراحیش تا 380 هم خرید فروش میشه

در مورد OS هم نسخه 4 الان برای 3gs هم بتاش هست و کاملش ریلز میشه

این گوشی دست خودم بوده 2 ماه کارکرده و 100 سالم و بدون خش

اون برنامه و بازی و.... خودم براش وقا گذاشتم دانلود کردم قسمتیش رو هم خریدم 1 مگ 2 مگ نیست که بگی مجانی سر کوچه برات میریزند

الان اسپلینتر سل امده با یه نکبتی دارم دانلودش میکنم از تورنت 1 سی دیه جایی سراغ داری 1000 تومن بده من بخرم اینقدر وقت نگذارم ؟؟؟؟

ولی در کل این جریان برنامه بازی و حتی رایت فریم ور ها و برنامه هارو که بهخریدار میدم یه امتیازه اگه پست های قبلی رو هم خومده باشی بدون این ها هم قیمتم همینه

در نهایت کسی دستگاه رو بدون هندزفری بخواد (هندزفری معمولیش 15 تومه یکی از بچه ها هم توی تالار میفروشه )

نهایت با هزینه پست 720 میدم

نه عشق 4g نه پول لازم
فقط چون HD2 و نکسوس دارم و نمی تونم 3 تا گوشی سنگین حمل کنم و برای کارم مجبورم ویندوز موبایل برای همیشه و آندروئید تا چند ماهه دیگه داشته باشم نمی تونم اون هارو بفروشم والا نکسوس رو میفروختم این رو نگه میداشتم

در نتیجه پیش خودتون نگید میشه مفت خرید

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
شما اگه خریداری قیمت بده اگه هم نیستی اسپم نده
گرون نیست در حد آکه
یه تابی بزن تو بازارچه ببین 3g16 پر از خط خش رو چند فروختند
گوشی در حد آک باید یه فرقی داشته باشه با گئوشی پر از خط خش 1 سال کارکرده
این حتی اسکرین پروتکتشم عوض نشده

این که کی 4g بیاد و چه شود معلوم نیست 2 ماه دیگه 3 ماهه دیگه
قیمتش چقدره 1300 یا 1400 امکاناتش چیه ؟!!!

طراحی 4g رو اگر طبق اخبار باشه 90% دوست ندارند همینطوری که الان 2g رو هنوز خیلی ها خرید میکنند فقط واسه طراحیش تا 380 هم خرید فروش میشه

در مورد OS هم نسخه 4 الان برای 3gs هم بتاش هست و کاملش ریلز میشه

این گوشی دست خودم بوده 2 ماه کارکرده و 100 سالم و بدون خش

اون برنامه و بازی و.... خودم براش وقا گذاشتم دانلود کردم قسمتیش رو هم خریدم 1 مگ 2 مگ نیست که بگی مجانی سر کوچه برات میریزند

الان اسپلینتر سل امده با یه نکبتی دارم دانلودش میکنم از تورنت 1 سی دیه جایی سراغ داری 1000 تومن بده من بخرم اینقدر وقت نگذارم ؟؟؟؟

ولی در کل این جریان برنامه بازی و حتی رایت فریم ور ها و برنامه هارو که بهخریدار میدم یه امتیازه اگه پست های قبلی رو هم خومده باشی بدون این ها هم قیمتم همینه

در نهایت کسی دستگاه رو بدون هندزفری بخواد (هندزفری معمولیش 15 تومه یکی از بچه ها هم توی تالار میفروشه )

نهایت با هزینه پست 720 میدم

نه عشق 4g نه پول لازم
فقط چون HD2 و نکسوس دارم و نمی تونم 3 تا گوشی سنگین حمل کنم و برای کارم مجبورم ویندوز موبایل برای همیشه و آندروئید تا چند ماهه دیگه داشته باشم نمی تونم اون هارو بفروشم والا نکسوس رو میفروختم این رو نگه میداشتم

در نتیجه پیش خودتون نگید میشه مفت خرید

تایید میشه. مثل اینکه بعضی از دوستان از بازار وقیمت هاش خبر ندارن اینجا نظر میدن. شرط میبندم همونایی که حرفهای بی ربط میزنن تو عمرشون یه بار هم یه گوشی آیفون رو از نزدیک باهاش کار نکردن. آقایون قیمت منصفانه اس. سیروس نه پسر خاله منه نه چیزه دیگه. من خودم الان 3gs 16 گیگ دارم که اگه همونو نداشتم مطمئنا از سیروس میخریدمش. البته دوست دارم با ایشون معاوضه کنم ولی چون میخواد بفروشه پس گوشی من هم به درد ایشون نمیخوره.
خدمت دوستان هم عرض کنم که نرم افزارهای سیروس رو من ازشون یه نسخه خریداری کردم واقعا گلچین فوق العاده ایی بوده. حالا با تمام این صحبت ها میخواد 720 بده واقعا قیمت مناسبی هستش. گوشی هم که دست سیروس باشه مطمئنا گوشیی که ارزش خریدن داره. کسایی که با ایشون معامله کردن میتونن بیان اینجا و در این مورد صحبت کنن. خلاصه اینکه هر کی بخره برد کرده مخصوصا اینکه گوشیه ایشون آنلاکه آنلاکه با پارت نامبر mc133ab/a آنلاک امارات یا عربستان باید باشه.
موفق باشید

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
تایید میشه. مثل اینکه بعضی از دوستان از بازار وقیمت هاش خبر ندارن اینجا نظر میدن. شرط میبندم همونایی که حرفهای بی ربط میزنن تو عمرشون یه بار هم یه گوشی آیفون رو از نزدیک باهاش کار نکردن. آقایون قیمت منصفانه اس. سیروس نه پسر خاله منه نه چیزه دیگه. من خودم الان 3gs 16 گیگ دارم که اگه همونو نداشتم مطمئنا از سیروس میخریدمش. البته دوست دارم با ایشون معاوضه کنم ولی چون میخواد بفروشه پس گوشی من هم به درد ایشون نمیخوره.
خدمت دوستان هم عرض کنم که نرم افزارهای سیروس رو من ازشون یه نسخه خریداری کردم واقعا گلچین فوق العاده ایی بوده. حالا با تمام این صحبت ها میخواد 720 بده واقعا قیمت مناسبی هستش. گوشی هم که دست سیروس باشه مطمئنا گوشیی که ارزش خریدن داره. کسایی که با ایشون معامله کردن میتونن بیان اینجا و در این مورد صحبت کنن. خلاصه اینکه هر کی بخره برد کرده مخصوصا اینکه گوشیه ایشون آنلاکه آنلاکه با پارت نامبر mc133ab/a آنلاک امارات یا عربستان باید باشه.
موفق باشید

ممنون از توضیحاتتون
ولی از کسانی که HD2 ای که حتی نیم ساعت هم روشن نبوده شارژر و تمام متعلقاتش هم باز نشده با کسر 40% قیمت میدند بیش از این نمیشه توقع داشت باز این کارکرده و دلم نمیسوزه واقعا پ خ هایی که در رابطه با اون HD2 داشتم داغونم میکرد جوک بودند
برخیشون فکر میکردند گوشی ماله دزدیه حتی پ خ 400 تومنی هم داشتم

حالام بهانه میارند قراره 4g بیاد و 3gs اون موقع 100 تومن ارزون میشه :D کی گفته چی میشه ؟؟؟!

خوب اگه منتظر تکنولوژی باشید که بهش نمیرسید همین 3gs هم زمان ورود 1300 پولش بود

اصلا واسه مدلی که هنوز معرفی هم نشده چجوری نظر میدید خوبه بادتونه تا چند وقت پیش همه در حسرت یک آیفون هفته 40 به قبل بودید تازه جیلبرکش امده

فکر کردید 4g 1 ماه دیگه هم معرفی بشه تا 3 ماهه دیگه هم میرسه ایران ؟؟؟
3 ماه دیگه هم برسه جیلبرک نسخه 4 کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آنلاک های این مدل چنده ؟؟؟ 1200 یا 1500 ؟؟؟؟؟

فقط دنبال یه مورد هستند که تو سر مال مردم بزنند :D اکثرا بدون اطلاع بدون آگاهی کسایی که فرق PPC رو با نوکیا نمی دونند
بارها توی تالار های دیگه دیدم طرف گفته 5800 بخرم یا viva اینقدر حرس میخورم وقتی این تاپیک هارو میبینم
جاهایی که مدیر باشم 3 سوت پاکشون میکنم

شما از این افراد چه توقعی دارید:eek:

king_v

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از توضیحاتتون
ولی از کسانی که HD2 ای که حتی نیم ساعت هم روشن نبوده شارژر و تمام متعلقاتش هم باز نشده با کسر 40% قیمت میدند بیش از این نمیشه توقع داشت باز این کارکرده و دلم نمیسوزه واقعا پ خ هایی که در رابطه با اون HD2 داشتم داغونم میکرد جوک بودند
برخیشون فکر میکردند گوشی ماله دزدیه حتی پ خ 400 تومنی هم داشتم

حالام بهانه میارند قراره 4g بیاد و 3gs اون موقع 100 تومن ارزون میشه :D کی گفته چی میشه ؟؟؟!

خوب اگه منتظر تکنولوژی باشید که بهش نمیرسید همین 3gs هم زمان ورود 1300 پولش بود

اصلا واسه مدلی که هنوز معرفی هم نشده چجوری نظر میدید خوبه بادتونه تا چند وقت پیش همه در حسرت یک آیفون هفته 40 به قبل بودید تازه جیلبرکش امده

فکر کردید 4g 1 ماه دیگه هم معرفی بشه تا 3 ماهه دیگه هم میرسه ایران ؟؟؟
3 ماه دیگه هم برسه جیلبرک نسخه 4 کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آنلاک های این مدل چنده ؟؟؟ 1200 یا 1500 ؟؟؟؟؟

فقط دنبال یه مورد هستند که تو سر مال مردم بزنند :D اکثرا بدون اطلاع بدون آگاهی کسایی که فرق PPC رو با نوکیا نمی دونند
بارها توی تالار های دیگه دیدم طرف گفته 5800 بخرم یا viva اینقدر حرس میخورم وقتی این تاپیک هارو میبینم
جاهایی که مدیر باشم 3 سوت پاکشون میکنم

شما از این افراد چه توقعی دارید:eek:

شرمنده داش سیروس من به شخصه عاشق گوشیت هستم ولی برا 4 جی وایسادم البته اگر 4 جی به اون شکل باشه فک نکنم بخرم ولی اگه فروش نرفت نگه دار من به شخصه طالبشم ولی چون از گوشی بازی بدم میاد و تا به حال کلی ضرر رو دستم گذاشته نمیخوام دوباره پشیمون شم اگه نفروختی من دوماه دیگه مشتریشم شرمنده به خدا ناراحت نشو اگر هم بهت توهین کردم شرمنده به بروبچ هم بگم این گوشی حرف نداره با این قیمت من یه رفیق دارم نکسس وان میخواست بخره آیفون رو 750 همین هفته ی پیش فروخت راستی 4 جی هم قرار 22 ژوین معارفه بشه به احتمال زیاد هم بعد یه ماه قاچاقی میارن و قیمت های زورکی و نجومی بعد دو سه ماه قیمتش به حالت عادی بر میگرده دقیقا مثل آیپد

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
شرمنده داش سیروس من به شخصه عاشق گوشیت هستم ولی برا 4 جی وایسادم البته اگر 4 جی به اون شکل باشه فک نکنم بخرم ولی اگه فروش نرفت نگه دار من به شخصه طالبشم ولی چون از گوشی بازی بدم میاد و تا به حال کلی ضرر رو دستم گذاشته نمیخوام دوباره پشیمون شم اگه نفروختی من دوماه دیگه مشتریشم شرمنده به خدا ناراحت نشو اگر هم بهت توهین کردم شرمنده به بروبچ هم بگم این گوشی حرف نداره با این قیمت من یه رفیق دارم نکسس وان میخواست بخره آیفون رو 750 همین هفته ی پیش فروخت راستی 4 جی هم قرار 22 ژوین معارفه بشه به احتمال زیاد هم بعد یه ماه قاچاقی میارن و قیمت های زورکی و نجومی بعد دو سه ماه قیمتش به حالت عادی بر میگرده دقیقا مثل آیپد

دشمنت شرمنده
چشم عزیزیم واسه خود خودت نگهش میدارم 3 ماه دیگه خوبه ؟ فروش که نمیره کسی آیفون نمیخره این ماله خوده تا اون 3 ماهه دیگه حسابی افت قیمتم کرده 200 یا نهایت 300 میدمش به خودت :lol::lol:

پسر گل آیفون با آیپد فرق داره سیاست های تولید آیفون صرفا برای تبلیغ اپراتور AT&T در نتیجه عرضه و فروشش خیلی راحت نیست باید از چند کانال رد بشه تا بشه آنلاک فکتوریش رو داد بیرون

اگه نمیدونی باید بهت بگم برخی از کشور ها حتی حق فروش این گوشی بصورت آنلاک رو هم ندارند و در صورت اطلاع اپل از فروش توی اون کشور ها جریمه نقدی میشند حتی ممکنه برای همیشه کارشون تعطیل بشه

ولی آپید یا آیپاد رو شما می تونی تو هر کشوری داشته باشی ارزون گرون به ایران هم به راحتی میرسه حتی بعد چند روز از عرضه جهانی ولی آیفون قرار نیست عرضه جهانی بشه بعد از مدت کمی به درخواست اپراتور های دیگه آنلاکش فقط طبق فاکتور فروش اون کشور ها فروخته میشه

قضیه پارت نامبر پس چیه ؟؟؟؟
شما تا حالا آیفون داشتی ؟؟ داریم در مورد آیفون صحبت میکنیم نه Mp3 player

حتی توی همون عربسان هم فقط دو شرکت هستند که حق وارد کردن و فروش آیفون رو دارند

به نظرمن شما بالا بالا نپر به قول گفتی گاماس گاماس :D اول با دوچرخه شروع کن بعد موتور بخره فعلا یه 2g پیدا کن باهاش کار کن شاید اصلا از آیفون خوشت نیومد

پسر گل در مورد چیزی که اطلاعات بالای 30% نداری نه نظر بده نه بحث کن این رو برادرانه بهت میگم

Last edited:

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
دشمنت شرمنده
چشم عزیزیم واسه خود خودت نگهش میدارم 3 ماه دیگه خوبه ؟ فروش که نمیره کسی آیفون نمیخره این ماله خوده تا اون 3 ماهه دیگه حسابی افت قیمتم کرده 200 یا نهایت 300 میدمش به خودت :lol::lol:

پسر گل آیفون با آیپد فرق داره سیاست های تولید آیفون صرفا برای تبلیغ اپراتور AT&T در نتیجه عرضه و فروشش خیلی راحت نیست باید از چند کانال رد بشه تا بشه آنلاک فکتوریش رو داد بیرون

اگه نمیدونی باید بهت بگم برخی از کشور ها حتی حق فروش این گوشی بصورت آنلاک رو هم ندارند و در صورت اطلاع اپل از فروش توی اون کشور ها جریمه نقدی میشند حتی ممکنه برای همیشه کارشون تعطیل بشه

ولی آپید یا آیپاد رو شما می تونی تو هر کشوری داشته باشی ارزون گرون به ایران هم به راحتی میرسه حتی بعد چند روز از عرضه جهانی ولی آیفون قرار نیست عرضه جهانی بشه بعد از مدت کمی به درخواست اپراتور های دیگه آنلاکش فقط طبق فاکتور فروش اون کشور ها فروخته میشه

به نظرمن شما بالا بالا نپر به قول گفتی گاماس گاماس :D اول با دوچرخه شروع کن بعد موتور بخره فعلا یه 2g پیدا کن باهاش کار کن شاید اصلا از آیفون خوشت نیومد

پسر گل در مورد چیزی که اطلاعات بالای 30% نداری نه نظر بده نه بحث کن این رو برادرانه بهت میگم

سیروس جون این دوچرختو میفروشی یا برم موتور بخرم ؟؟؟

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
سیروس جون این دوچرختو میفروشی یا برم موتور بخرم ؟؟؟

گفتم که بیا ببر :D دوچرخه می خوای چیکار آیفون بخر دوچرخه هم داره جدا این آیفون همه چیز داره حتی پنکه :D:D:lol::p

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
به نظرمن شما بالا بالا نپر به قول گفتی گاماس گاماس اول با دوچرخه شروع کن بعد موتور بخره فعلا یه 2g پیدا کن باهاش کار کن شاید اصلا از آیفون خوشت نیومد

میگما سیروس جان بنده خدا رو بد خرابش کردی :goatee:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

آخ تقصیر خودشه من پایه کل کل هستم ولی واسه کسی که لا اقل بدونم اگه از من بیشتر تو سطح بحث نیست لا اقل هم سطح هستیم
نه کسایی که میاند میگند N97 بخریم یا Pro2
من اعتراف میکنم خودم خیلی تا پارسال از آِفون اپل اطلاعات خوبی نداشتم ولی میشه با مدت کمی به اطلاعات زیادی رسید
یه موقعی برای روش آنلاک و جیلبرک کردن این مسائل آیفون 2 شب تمام نخوابیدم
یا مثلا همین فریم ور هایی که آقایون میگند چیز خواستی نیست کسانی که کار کردند میدونند ممکنه 10 تا فریم ور بگیری یکیش جواب بده هر کدوم این فریم ور ها بین 200 تا 330 مگابایته 1 شب من فقط برای 3.1.2 نزدیک به 7 فایل حدود 300 مگ گرفتم

از سال 82 هم بطور ثابت PPC کار میکردم واسه ویندوز موبایل هم خیلی اذیت شدم چه سخت افزاری چه نرم افزاری بدون توقع هر تجربه ای دارم حاضرم در اختیار دیگران بگذارم دوستانی که من رو خارج از PT چه در سایت های دیگه مثل phalls یا سایت های تخصصی مثل هندهلد یوز HU یا موبایلستان و پی سی ورد و......... و چه در محیط واقعی حضوری من رو میشناسند این مورد رو میدونند

در نتیجه اینگونه افراد رو ترجیح میدم زیاد باهاشون بحث نکنم

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دمت گرم!!! قیمتت خیلی خوبه. فقط شانس ما هروقت دستو بالمون خالی میشه بچه ها گوشی خوباشونو رو میکنند!!!

( بالاخره میخرمت، آیفون P: )

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان من 4 شنبه چند تا بسته برای ارسال دارم مجبورم برم پست

اگر کسی تا 4 شنبه صبح ساعت 10 خواست با قیمت خیلی خیلی مناسب

و حالا یک قیمت بسیار مناسب

705 + 5 پست 710
(با شرایط قبل 25 صفحه برنامه نصب شده + 2 دی وی دی از بازی ها برنامه ها دیکشنری ها و.... + 1 دی وی دی حاوی تمامی فریم ور های این مدل جهت ری استور )

دستگاه کاملا تمیزه بدون خش حتی پروتکت اسکرین روز اولش هم برداشته نشده با کاکرد 70 روزه
_

این تغییر قیمت به دو دلیله
1- وقتم برام ارزش داره این دو هفته و نمی تونم مثل قبل برای هر موضوعی برم پست حسابی در گیرم
2-چهارشنبه یه سرمایه گذاری کوچیک دارم و این مبلغی که کسر کردم از پول آیفون اگه بهم برسه به راحتی برام بر میگرده

در غیر اینصورت چون دیگه نمیرسم برم پست و باید فقط واسه این مورد برم قیمت به قیمت قبل برمیگرده شایدم از فروشش منصرف بشم

دوستان اصفهانی با یه تخفیف کوچیک بابت پست + موردی که در آخر در باره گارانتی نوشتم میتونند حضوری خرید کنند
شماره تماسم رو هر کس خواست پ خ بده برای هماهنگی
گوشی تا 1 ماه هم اگه اصفهان باشید گارانتی خودم سخت افزار و نرم افزار

4 شنبه شد 5 شنبه شرایط مثل قبل میشه چون دیگه نه سودی در بین بابت سرمایه گذاری نه من پول لازمم و نه فرصت دارم برم پست و ارسال به پست میوفته به پیک که هزینه پیک پست هم حساب میشه در نتیجه یا اینکه مصرف میشم یا لا اقل قیمت به قبل بر میگرده

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
دوستان من 4 شنبه چند تا بسته برای ارسال دارم مجبورم برم پست

اگر کسی تا 4 شنبه صبح ساعت 10 خواست با قیمت خیلی خیلی مناسب

و حالا یک قیمت بسیار مناسب

705 + 5 پست 710
(با شرایط قبل 25 صفحه برنامه نصب شده + 2 دی وی دی از بازی ها برنامه ها دیکشنری ها و.... + 1 دی وی دی حاوی تمامی فریم ور های این مدل جهت ری استور )

دستگاه کاملا تمیزه بدون خش حتی پروتکت اسکرین روز اولش هم برداشته نشده با کاکرد 70 روزه
_

این تغییر قیمت به دو دلیله
1- وقتم برام ارزش داره این دو هفته و نمی تونم مثل قبل برای هر موضوعی برم پست حسابی در گیرم
2-چهارشنبه یه سرمایه گذاری کوچیک دارم و این مبلغی که کسر کردم از پول آیفون اگه بهم برسه به راحتی برام بر میگرده

در غیر اینصورت چون دیگه نمیرسم برم پست و باید فقط واسه این مورد برم قیمت به قیمت قبل برمیگرده شایدم از فروشش منصرف بشم

دوستان اصفهانی با یه تخفیف کوچیک بابت پست + موردی که در آخر در باره گارانتی نوشتم میتونند حضوری خرید کنند
شماره تماسم رو هر کس خواست پ خ بده برای هماهنگی
گوشی تا 1 ماه هم اگه اصفهان باشید گارانتی خودم سخت افزار و نرم افزار

4 شنبه شد 5 شنبه شرایط مثل قبل میشه چون دیگه نه سودی در بین بابت سرمایه گذاری نه من پول لازمم و نه فرصت دارم برم پست و ارسال به پست میوفته به پیک که هزینه پیک پست هم حساب میشه در نتیجه یا اینکه مصرف میشم یا لا اقل قیمت به قبل بر میگرده

ای بابا. عجب قیمتی شد. خیلی قیمتش عالیه. با کلی نرم افزار و dvd برنامه و محافظ صفحه. به خدا هر کی بخره برد کرده. اگه من 3gs نداشتم به خدا قسم برش میداشتم.

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
سیروس جان الکی هی قیمت کم نکن برادر. قیمتت واسه مصرف کننده خیلی هم خوبه. بچه ها لابود یا لازم ندارن یا مثل من پولشون کمه. یکم تامل کن داداش مشتریش خودش میاد.... (من می گم اصلا نگه دار خودم پول دستم بیاد ازت برش دارم :) )

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
ای بابا. عجب قیمتی شد. خیلی قیمتش عالیه. با کلی نرم افزار و dvd برنامه و محافظ صفحه. به خدا هر کی بخره برد کرده. اگه من 3gs نداشتم به خدا قسم برش میداشتم.

ممنون شما لطف داری

سیروس جان الکی هی قیمت کم نکن برادر. قیمتت واسه مصرف کننده خیلی هم خوبه. بچه ها لابود یا لازم ندارن یا مثل من پولشون کمه. یکم تامل کن داداش مشتریش خودش میاد.... (من می گم اصلا نگه دار خودم پول دستم بیاد ازت برش دارم :) )

قابل شمارو نداره :p

من یه مقدار خرید خارجی دارم که برگشت سرمایه خوبی هم برام داره چون مشتریش رو دارم باید 4 شنبه تا ظهر یه سری مدارک به همراه فیش وجه ارسالی برای یه شرکتی بفرستم در نتیجه هرچی سرمایه بیشتر بگذارم بیشتر بردم
متاسفانه الانم دستم خالیه و در یه حد محدود سرمایه داشتم خوشم نمیاد با کسی شریک بشم یا امانت پول بگیرم در نتیجه هرچی خودم دارم بکار میبرم

منم که قصدم فروش بود حالا کمی ارزون تر هم کار خودم راه میوفته هم اینکه یه نفر رو صاحب 3gs با قیمت مناسب کردم
ولی 5 شنبه بشه دیگه عجله ای ندارم

دوستان پیشنهاد تعویض در پ خ دادند + ما تفاوت
ولی من دقیقا برای هر سرمایه گذاری جدید 1 تومن لازم دارم در نتیجه تعویض الان برام ارزش نداره چون گوشی خودم رو دارم قیمت پائین میدم گوشی شمارو به قیمت معمولی میخرم خوب این اینجا میشه ضرر مگه اینکه کسی پیشنهاد خوب داشته باشه ولی در اونصورت هم باز نمیتونم معامله کنم چون 2 روزه پول می خوام و فرصت اینکه گوشی من برسه گوشی شما برسه من تست کنم شما تست کنی و..... ندارم

اصولا معاوضه پر مشکل ترین نوع معامله اینترنتیه

در نتیجه تا 2 روزه دیگه فقط نقد

2 تا لپ تاپ هم دارم واسه فروش ولی فرصت بک آپ گرفتن ازشون رو ندارم بهترین فروشم همین 3gs چون نیازی بهش ندارم ئلی اگه کسی HD2 رو خیلی خوش قیمت میخره پ خ بده چون 20 روزه کار کرده و مجبورم دوباره آکش رو بگیرم ضررش زیادتر از آیفون میشه واسم

king_v

Registered User
لایک‌ها
0
دشمنت شرمنده

داش سیروس این رسمشه ما رو اینطوری خرای کنی داش الان کسی به شما بگه از پی پی سی خبر نداری و توش خبره نیستی ناراحت نمیشی من الان مک بوک کینگ پرو دارم با مکینتاشم کامل آشنا هستم الان یه مدتیه نکسس دارم قبلش ان900 قبلشم 3جی با این همه سیستم عامل تا به حال کار کردم از استایل اینتر فیس و کلا هم از ویندوز خوشم نمیاد من عشقه مکمبهتم نگفتم تا سه ماه دیگه بزار من اگه 4 جی نخریدم گوشیتو بخرم من گفتم اگه فروش نرفت و طبق گفته ی خودت نگهش داشتی منم 4 جی نخریدم میام سر گوشیه خودت آیپد 3 جی رو یکی از رفیقام آورده تو پایتخت هم مغازه داره کاملا هم آنلاکه و با سیکارت ایرانسل برش داده شده تونست استفاده منه اگه میخوای هم یه سر به این لینک بزن آقا رضا هستنhttp://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101990
من خیلی هم از مک - لینوکس -و آآندرویید حالیمه پس نگو چون گوشیت رو نمیخرم هیچی حالیم نیست خیلی هم بارمه

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
خوب کار من که راه نیوفتاد :D ولی بازم دستگاه واسه فروششه کسی خواست پ خ بده

من نمیدونم قیمت که گفتم واقعا بالاستتتتتتتتتتتتتت !!!
یه نگاه بکنید به آیفون های دیگه یا پر از خش یا ترک داره یا.....

این قیمت واسه 3gs که 32 و 2 ماه کارکرده کارکردشم خیلی کم بوده
کسی که گوشی میاد دستش میفهمه این همه بازی نصب کردم فق و فقط رزیدنتش رو یکم رفتم سیو هاش هست یعنی حتی بازی هم نکردم که بخواد گرم بشه

من اگه آیفون می خواستم رو هوا با این قیمت میزدم

اینقدر تمیز نگهش داشتم که حتی باورتونم نمیشه ( البته گوشی هایی که من میفروشم جز اون تاچ دوال که خط خش داشت همه در حد آک بودند )

من نمی دونم یا بچه ها آیفون رو تحریم کردند یا واقعا قیمت من هنوز در حد حیوانات اهلی مثل بز میش بره گوسفند نشده

تاپیک های دیگرو هم ببنید بعد بیاند نظر بدید به قول معروف یه دوری تو بازار PT بزنید بعد مشتری میشید :D

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا سیروس پک نرم افزاریتو جدا میفروشی ؟ اگه آره با قیمت پست چند ؟!

بالا