برگزیده های پرشین تولز

4کاره و رنگی بخرم یا نه؟

ali_mohammad1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.
1- من قصد دارم برای دفتر کار یه پرینتر 4 کاره بگیرم (لیزری معمولی).البته فکر میکنم فکس و کپی و پرینت برام مهم باشه و اسکنر نیاز نباشه.ولی 3 کاره ای ندیدم که اسکنر نداشته باشه و فکس داشته باشه.درسته؟؟؟؟
میخواستم بدوم بنظرتون پرینتر استوک با صرفه هست؟؟؟قابل اطمینانه؟؟؟
راستش خرید نو برام مقدور نیست.

2- در نظر دارم یه سری تبلیغات رنگی روی کاغذ بزنم و به در و دیوار شرکت بزنم یا قاب کنم یا ...
(شامل عکس و جملات انگیزشی و تاثیر گذار و ...)
میخواستم بدونم برای این کار پرینتر رنگی دست دوم بگیرم برام به صرفه هست؟؟اینجوری تعداد بیشتری میتونم کار کنم.هر از چند گاهی عوضشون کنم و از طرفی قدرت انتخاب و مانور بیشتری هم دارم تا بخوام بدم بیرون برام پرینت بگیرن.
درسته؟؟
بنظرتون به صرفه هست؟؟
تا اونجا که میدونم رنگی لیزری خیلی گرونه
و جوهر افشانم زود خشک میشه

ولی جایی خوندم که یکی میگفت من با مخزن و فلان مقدار سی سی جوهر (خیلی کم) انقدر چاپ میکنم و ...
راستش چون اطلاعاتی در مورد پرینتر علی الخصوص رنگی اونم از نوع جوهر افشانش ندارشتم و ندارم منظورش رو نمیفهمیدم.
در کل میخواستم بدونم راهی هست که بشه از همون پرینتر ارزون قیمت ها استفاده بهینه تری کرد و مجبور نباشم تند تند ازش استفاده کنم؟؟

یه سوال دیگه اینکه پرینتر رنگی میشه فقط به عنوان سیاه سفید ازش استفاده کرد با همون کیفیت پرینتر های تک رنگ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

pzt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوست عزیز امیدوارم این اطلاعات بدردتون بخوره
اگر پیرنیتر رنگی می خواهید پرینتر جوهر افشان به صرفه تر از لیزریشه وگرنه پرینتر لیزری سیاه سفید بگیرید خیلی بهتره اذیت هم نمیکنه.
پرینتر های جوهر افشان دست دوم زیاد جالب نیست مخصوصا اگر کارتریجش تموم یا خشک شده باشه و هزینه تعویض کارترج به عهده خودتون باشه، پرینتر های جوهر افشان تقریبا70درصد قیمتش همون کارتریجشه بعنوان مثال پرینتری که نوش 120 تومنه حدود 80 تومن قیمت کارتریجشه حالا بماند که اگر یه هفته از پرینتر جوهر افشانتون استفاده نکنید جوهرش خشک میشه و کلاً کارتریج غیرقابل استفاده میشه و مشکلات دیگه... ولی پرینتر لیزری کارتریجش قابل شارز و استفاده مجدده، میتونی با 15 تومن یا کم و بیش شارژش کنی که عین روز اولش پرینت بگیره برات اگر هم بخوای میتونی با قیمت مناسب کلا کارتریج رو عوض کنی با مهلت شارژ دوباره، خوبیش نسبت به جوهر افشان اینه که لازم نیست هر هفته چندتا پرینت بگیری تا جوهر نخشکه، جوهر پس نمیده خلاصه از این قبیل مشکلات نداره

بالا