برگزیده های پرشین تولز

4 راه برای بازاریابی ترجمه به صورت موثر

hezargooyesh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
26 آپریل 2017
نوشته‌ها
31
لایک‌ها
0
سن
44
3. ارائه سبکی برای راهنمایی و واژه نامه هایی برای موارد بازازیابی خود
تکرار کلمات یا عبارات برای هویت شرکت شما و در اصل ایجاد محتوای بازاریابی ترجمه ای به یاد ماندنی و جالب مهم است. بنابراین تبادل این اطلاعات به مترجم کمک می کند تا به سبک وو کیفیتی یکسان برای زبان های دیگر برسد. هدف شما باید حفظ انسجام نام تجاری به عنوان هرکونه محدودیت های فرهنگی باشد.

4. آموزش مترجمان درباره نام تجاری شما
مترجمان بیشتر در مورد نام تجاری شما، دقیق بودن و موثر بودن کار شما آگاهی دارند. نقش مترجم به عنوان زبان شناس است در خصوص مارک و شخصیت شما. آنها این امر را به منظور انتقال این موارد به افراد مورد نظر انجام می دهند به طوریکه پیام ها به طور دقیق با آنها در ارتباط هستند. برای شما این امر حائز اهمیت است که بتوانید ارزش واحد تجاری خود را به افراد مورد هدف خود در غالب ارتباط مرتبط فرهنگی ارائه دهید.

به طور خلاصه، هنگامی که شما به دنبال یه ترجمه برای موارد بازاریابی ترجمه برای یک بازاریابی جدید هستید، انتخاب یک مترجم متخصص حائز اهمیت است، ارتباط فرهنگی خود را از نام مارک و شعار خود چک کنید، راهنمای سبک و مترجمان تحصیل کرده را استخدام و گسترش دهید. قرار دادن این پیشهادات در اینجا این اطمینان را به شما می دهد که موارد بازاریابی ترجمه کیفیتی واحد دارد.
 
بالا