برگزیده های پرشین تولز

4890 Sapphire

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M 1 K 4 1 L

Registered User
لایک‌ها
536
در تست اولیه ومشاهده ظاهری کارت که دارای مشکلاتی که من در جریان انها نبودم بود کارت رو تست کنم وایرادات اون رو به صورت لیست شده خدمتشون ارایه کنم .

سلام عزیز میشه چند نمونه و مشکلاتی که این کارت داشت بفرمایید تا خریدار بعدی با مشکل پس فرستادن مواجه نشه ؟؟؟

vermin

Registered User
لایک‌ها
1
سلام عزیز میشه چند نمونه و مشکلاتی که این کارت داشت بفرمایید تا خریدار بعدی با مشکل پس فرستادن مواجه نشه ؟؟؟
عزیز کارت مشکلی نداره چیزی که باعث فسخ معامله با دوستمون شد این بوده که من به ایشون گفتم تضمین می کنم کارت تا حالا باز نشده ولی صاحب قبلی کارت خمیرش رو عوض کردن البته ایشون توی تاپیکی که برای کارت زده بودن این موضوع رو گفته بودن ولی من اون موقع چون عجله برای خرید داشتم فقط شماره دادم و معامله تلفتی انجام شده بود و این موضوع رو ندیدم و بعدا هم کارت رو چک نکردم تا اینکه دوستمون کارت رو گرفتن و موضوع رو متوجه شدن بتده هم به محض اطلاع پولشون رو برگردوندم و ازشون خواهش کردم کارت رو تست کنن و اگه مشکل دیگه ای داشت قبل از ارسال به من اطلاع بدن

Last edited:

M 1 K 4 1 L

Registered User
لایک‌ها
536
عزیز کارت مشکلی نداره چیزی که باعث فسخ معامله با دوستمون شد این بوده که من به ایشون گفتم تضمین می کنم کارت تا حالا باز نشده ولی صاحب قبلی کارت خمیرش رو عوض کردن البته ایشون توی تاپیکی که برای کارت زده بودن این موضوع رو گفته بودن ولی من اون موقع چون عجله برای خرید داشتم فقط شماره دادم و معامله تلفتی انجام شده بود و این موضوع رو ندیدم و بعدا هم کارت رو چک نکردم تا اینکه دوستمون کارت رو گرفتن و موضوع رو متوجه شدن بتده هم به محض اطلاع پولشون رو برگردوندم و ازشون خواهش کردم کارت رو تست کنن و اگه مشکل دیگه ای داشت قبل از ارسال به من اطلاع بدن

پس مشکلی نیست.
فکر کردیم خرابی سخت افزاری چیزی بوده ! .
پیشنهادم رو پ خ کردم .

seyyed.minoo

Registered User
لایک‌ها
114
عزیز من میخوامش
فقط چون یه بار باز شده 270
اگه اکی بود پخ بدید

hamed911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
دوستان کارت توسط بنده در سایت lioncom خریداری شد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا