5 سوال از مسئولان سایت

alieseraj

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 فوریه 2003
نوشته‌ها
345
لایک‌ها
3
سن
36
بسم الباسط
سلام
1. من بعضی وقت ها از سایتتان sign out نمی کنم. دفعه ی بعد که میام هنوز خارجم نکرده. خیلی از سایت ها وقتی چند وقت از سایت استفاده نکنی یا این که DC بشی اون خودش sign out ت می کنه. شما چرا این کار را نمی کنید؟
2. ما هم می تونیم مثل know how از Announcement استفاده کنیم؟ چه طوری؟
3. حساب بانکی هم بدید. همه که Credit card ندارن.
4. این poll که همین زیر ه (add poll ) چیه و چه طوری استفاده می شه؟
5. این جا FAQ نداره؟
منتظر ظهوریم
یا علی
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,479
لایک‌ها
21
سلام
اگه من مسئول سايت نيستم ولي مسئولين سايت رو خيلي دوست دارم

واسه همين :

1- اين سايت هم شما رو sign out می کنه ولی بعد از فکر کنم یک ماه. شاید هم کمتر این قابل تنظیمه نمی دونم احسان چند روز گذاشتتش.
در واقع با کار شما لازم نیست هر دفعه password رو بزنید. و خوبیش هم به همین است. ولی شما اگه از یک کامپیوتری استفاده می کنید که دیگران به آن دسترسی دارند. باید هر دفعه که کارتون تموم شد logout کنید.

2- Announcement فقط برای admin باز است و من هم اشتباه کردم که ازش استفاده کردم. یه جورایی پارتی بازی کردم آخه این موضوع برام خیلی مهم بود. (احسان جان ببخشید)

3- این رو که باید احسان بده

4- Poll یک سیستم نظر سنجی و منظور اینه که شما وقتی یه مطلبی رو نوشتی چند گزینه هم می نویسی که خوانندگان انتخاب کنن و نظر بدن و در نهایت آمار اون رو ببینی.مثل همونی که رو صفحه اول سایت هست و گفته که نظرتون راجع به این سایت چیه ؟!

5- داشتنش که فکر کنم داره ولی انگلیسی است. فارسی کردنش هم وقت می بره. شاید بعد از عید این کار رو کردم و یا احسان خودش شاید بکنه.

علی یارت
 

alieseraj

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 فوریه 2003
نوشته‌ها
345
لایک‌ها
3
سن
36
بسم القابض
با سلام دوباره
1. اين كه sign out نشیم برای ما خوبه, ولی بدیش اینه که اولا اسمت را همیشه اون گوشه online نشون می ده ولی تو online نیستی. این برای دیگران خیلی جالب نیست. ثانیا: من نمی دونم ولی فکر کنم یه ضضری هم برای سایت داشته باشه( مثلا یه مقدار از ترافیک سایت را به اون اختصاص می ده. شاید.
2 و 3 و 4: متشکر
5. FAQ انگلیسی ش کجاس؟ اگر دیدم "حال" دارم شاید خودم فارسیش کردم.
به امید ظهور
یا حق
 

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
تاریخ عضویت
5 دسامبر 2002
نوشته‌ها
7,935
لایک‌ها
3,825
محل سکونت
Internet
در مورد سوال دوم بايد بگم كه اون هم يه بعد از حدود 10-15 دقيقه اگه فعاليتي از شما نبينه از ليست حذفتون ميكنه... مگرنه بايد الان اسم همه افرادي كه تاحالا logout نکردن اون کنار رديف ميموند. خود من هيچ وقت LogOut نميکنم...

در مورد FAQ هم اينجاست:
<a href='http://persian.ehsanix.com/modules.php?name=Forums&file=faq' target='_blank'>http://persian.ehsanix.com/modules.php?nam...Forums&file=faq</a>
 

alieseraj

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 فوریه 2003
نوشته‌ها
345
لایک‌ها
3
سن
36
بسم الحمید
سلام
این FAQ را دیدم. زیاد خوشم نیومد ازش. اول خواستم ترجمه کنم, ولی دیدم که نمی ارزه. چیز کاملی نیست. خیلی از موارد را نگفته.
یه سوال دیگه: شما چه "ابزار" هایی ارائه می کنید که اسمتان "ابزار های فارسی" ه؟ اون وقت چرا سایتتون را redirect می کنید به persian.ehsanix.com ؟ این ix بعد از ehsan یعنی چی؟
جمعه برای ظهور دعا کنید
یا حق
 
بالا