برگزیده های پرشین تولز

5 مزیت داشتن اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار

dosantosdp

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
10 نوامبر 2015
نوشته‌ها
19
لایک‌ها
4
سن
32
محل سکونت
mashhad
5 مزیت داشتن اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار شما :

آیا شما واقعا نیاز به یک اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود دارید ؟ فرقی نمی کند که کسب و کارشما کوچک ، متوسط یا بزرگ است ، باید وارد دنیای موبایل شوید.

مردم ، بخصوص جوان ها دائما از طریق موبایل برای جستجو و چرخیدن در دنیای وب استفاده می کنند و اگر شما در این تکنولوژی حرفی برای گفتن نداشته باشید این فرصت را از دست خواهید داد .

اما داشتن یک سایت رسپانسیو برای تلفن همراه کافی است ؟ خیر .

با یک اپلیکیشن اندروید ، شما نتایجی بدست خواهید آورد که هیچ وقت نمی توانید تنها با یک وب سایت ریسپانسیو بدست آورید .

نکته اول اینکه زمانی که یک اپلیکیشن اندروید دانلود می شود در موبایل کاربر باقی می ماند در حالی که وب سایت خیر !

چرا شما نیاز به طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود دارید ؟

رسیدن به درک مزایای واقعی ساخت یک برنامه اندروید برای کسب و کار ، شما را در رسیدن به پاسخ کمک می کند :
1- افزایش جذابیت برای مشتریان :
هنگامی که شما یک اپلیکیشن اندروید دارید ، این امکان برای شما فراهم است که به سادگی محصولات و خدمات خودتان را به مشتریان نمایش دهید . هر زمان که آن ها بخواهند می توانند با چند لمس ساده تمام اطلاعاتی را که میخواهند بدست آورند .
و هنگامی که محتوی شما بروزرسانی می شود ، مشتری با یک نگام اجمالی از محصولات یا خدمات جدید شما مطلع می شود . این روند جذابیت و هیجان برای اینکه چک کنند چه چیزی بروز شده است برای مشتریان بوجود می آورد.
2- افزایش تعامل با مشتریان :
بیشتر مشتریان نمی توانند در مقابل وسوسه یک قیمت خوب یا تخفیف بزرگ مقاومت کنند .و این دقیقا همان چیزی است که شما میتوانید با نرم افزار اندروید خود انجام دهید .
تعاملات خود را با مشتریانتان از طریق تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز در زمان های مشخص افزایش دهید .شما میتوانید از اطلاعات فردی و مکانی مشتریانتان برای دادن پیشنهاد های موثر تر استفاده کنید .
3- ارتقا و ترویج کسب و کار :
فرض کنید شما یک بوتیک لباس در یک مکان پر رفت و آمد دارید . شما می دانید که بسیاری از مشتریان هر روز در بازار ها در حال راه رفتن هستند . چگونه باید مشتریان جدید بدست آورد و مشتریان قدیم را نگه داشت ؟
داشتن اپلیکیشن اندروید شما و کسب و کارتان را در رسیدن به این هدف یاری می کند .داشتن برنامه اندروید یک راه ساده برای ترویج کسب و کار شماست .
4- ارائه پشتیبانی مناسب :
اغلب پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات مشتریان کار دشواری است . در صورتی که شما یک اپلیکیشن اندروید داشته باشید این کار خیلی آسان می شود .ساخت یک اپلیکیشن اندروید ارتباط مشتریانتان را با شما راحت تر می کند و این در نهایت رضایت مشتریانتان را در پی خواهد داشت .

5- تضمین سهولت :
کاربران امروز به دنبال دسترسی سریع و بی دردسر هستند . آنها برای جستجو بجای اینکه کامپیوتر خود را روشن کنند و به اینترنت متصل شوند ترجیح میدهند از گوشی هوشمند خود استفاده کنند . شما برای برآورده کردند این نیاز مشتریان نیاز دارید با طرح و برنامه وارد این عرصه شوید .
قبل از اینکه به فکر ساخت اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارتان بیفتید باید تصمیم بگیرید میخواهید اپلیکیشن چه کاری برای شما انجام دهد .
و هنگامی که تصمیم گرفتید ابتدا محتوی اولیه شامل : تصاویر ، محتوا ، لوگو و ... را آماده کنید . سپس طراحی حرفه ای اپلیکیشن خود را به ما بسپارید .
ازین به بعد به دنبال تامین محتوای بروز برای اپلیکیشن موبایل خود باشید تا هرروز بر جذابیت و تازگی شما برای مخاطبانتان افزوده شود .
منبع : موبایل پروگرام
 
بالا