برگزیده های پرشین تولز

50% درصد تخفیف برای ارسال ایمیل تبلیغاتی به 525 هزار نفر فقط برای کاربران پرشین تولز

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوستان
جاوید هستم و از سال 2010 گروه اینتنرنتی یاهو دارم
در حال حاضر هم بزرگترین گروه یاهو ایرانی (یا دومین گروه از نظر اعضا) را بنده در اختیار دارم
گروه های من جز گروه های یاهو با سابقه هستند ( روزنه و خورشید )
دیگه قدیمی های اینترنت میدونن که تو ایران یکی از بهترین راه ها برای ارسال ایمیل از گروه های یاهو هست
میتونید آمار دقیق گروه ما را در سایت زیر ببینید
www.khorshidgroup.org
من پس از بررسی های زیاد دو تا تعرفه واسه ایمیل هامون گذاشتم
تعرفه اول واسه اونهایی هست که صرفا میخوان سایتشون، خدمات و محصولات شون را معرفی کنند و برند سازی کنند (ایمیل های تجاری)
تعرفه دوم مختص کسانی هست که میخوان بازدید سایتشون بره بالا و رتبه آلکسا سایتشون کاهش پیدا کنه ( خبرنامه و ایمیل های بازدیدی)

واسه ایمیل های تجاری ما 90 هزار تومن میگیریم ( با تخفیف 50 درصد برای کاربران پرشین تولز فقط 45 هزار تومن )
واسه خبرنامه ها و ایمیل های بازدیدی ما 180 هزار تومن میگیریم ( با تخفیف 50 درصد برای کاربران پرشین تولز 90 هزار تومن )

دوستانی که تمایل داشتن ایمیل ارسال کنن میتونن توی تلگرام به من پیام بدن یا تو همین تاپیک اعلام کنن
پس از ارسال ایمیل دوستان همین جا بازخورد را برای سایرین هم می نویسن
هر گونه سوالی بود بنده در خدمت شما هستم
آمار باز شدن ایمیل ها به صورت تضمینی برای ایمیل های تجاری : بین 5-10 هزار بار طی یک هفته اول
آمار باز شدن ایمیل های برای خبرنامه ها و ایمیل های بازدیدی : بین 7-11 هزار بار طی هفته اول

تضمین ما روی حداقل مقدار هستش

Last edited:

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوستان
جاوید هستم و از سال 2010 گروه اینتنرنتی یاهو دارم
در حال حاضر هم بزرگترین گروه یاهو ایرانی (یا دومین گروه از نظر اعضا) را بنده در اختیار دارم
گروه های من جز گروه های یاهو با سابقه هستند ( روزنه و خورشید )
دیگه قدیمی های اینترنت میدونن که تو ایران یکی از بهترین راه ها برای ارسال ایمیل از گروه های یاهو هست
میتونید آمار دقیق گروه ما را در سایت زیر ببینید
www.khorshidgroup.org
من پس از بررسی های زیاد دو تا تعرفه واسه ایمیل هامون گذاشتم
تعرفه اول واسه اونهایی هست که صرفا میخوان سایتشون، خدمات و محصولات شون را معرفی کنند و برند سازی کنند (ایمیل های تجاری)
تعرفه دوم مختص کسانی هست که میخوان بازدید سایتشون بره بالا و رتبه آلکسا سایتشون کاهش پیدا کنه ( خبرنامه و ایمیل های بازدیدی)

واسه ایمیل های تجاری ما 90 هزار تومن میگیریم ( با تخفیف 50 درصد برای کاربران پرشین تولز فقط 45 هزار تومن )
واسه خبرنامه ها و ایمیل های بازدیدی ما 180 هزار تومن میگیریم ( با تخفیف 50 درصد برای کاربران پرشین تولز 90 هزار تومن )

دوستانی که تمایل داشتن ایمیل ارسال کنن میتونن توی تلگرام به من پیام بدن یا تو همین تاپیک اعلام کنن
پس از ارسال ایمیل دوستان همین جا بازخورد را برای سایرین هم می نویسن
هر گونه سوالی بود بنده در خدمت شما هستم
آمار باز شدن ایمیل ها به صورت تضمینی برای ایمیل های تجاری : بین 5-10 هزار بار طی یک هفته اول
آمار باز شدن ایمیل های برای خبرنامه ها و ایمیل های بازدیدی : بین 7-11 هزار بار طی هفته اول

تضمین ما روی حداقل مقدار هستش

بالا