برگزیده های پرشین تولز

5000 تومان سرمايه گذاري بيش از 27 ميليون تومن سود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باور كنيد .
فقط با 5 هزار تومن مي شه !!!!

در دنیای امروز عبارت Network Marketing به عنوان یک علامت سوال جالب ومهیج در آمده است چطور ممکن است که با یک سرمایه گذاری نا چیز به سودی قابل توجه رسيد به گونه ای که قادر به حل بسياري از مشکلات بزگ خود شويم .
در ریاضیات عبارت هرم و رشد پله ای از مباحثی است که در طی چند دهه گذشته مستقیما و با تغییری بسیار اندک وارد اقتصاد پیشرفته امروزی گردیده است.
ما با توجه به اين اصل و بهره برداري از آن شما را ياري مي كنيم كه به درآمدي بيش از 27 ميليون تومان با فقط 5000 تومان سرمايه گذاري برسيد . باور كنيد .

تجارت در كل یعنی سیاست خرید و فروش اما راه حل ما

تجارت بدون خرید ، بدون فروش + یک عمل خیر

آنچه در این حرکت به آن توجه شده است تنها عبارت Network و در مورد خاص ما زنجیر است.یعنی گردش پول در یک زنجیر بزرگ که موجب قدرتمند شدن همه دانه های زنجیر می شود.

یک دانه زنجیر اگر خراب باشد زنجیر را ضعیف می کند اما در یک چرخه زنجیری دانه ضعیف توسط دانه های دیگر ترمیم می گردد.
شما با عضويت در طرح 5000 تومان وارد زنجيره اي از افراد مي گرديد كه به دنبال ياري رساندن به يكديگر هستند .
نحوه عضويت در طرح به صورت معرفي شدن از سوي يكي از اعضا طرح مي باشد .
شما پس از معرفي شدن توسط يكي از اعضا قبلي طرح يكي از اعضا جديد خانواده 5000 تومان مي شويد .
براي ورود به طرح بايد مبلغ 5000 تومان را به معرف خود بپردازيد و همچنين مشخصات يك حساب بانكي معتبر و يك آدرس پست الكترونيكي را به معرف خود بدهيد .
پس از انجام مراحل فوق ايميلي از طرف گروه 5000 تومان براي شما ارسال مي گردد كه شامل يك ليست 9 نفره مي باشد . كه نام شما در رديف اول و نام معرف شما در رديف دوم قرار دارد .
شما براي ادامه طرح بايد 3 نفر عضو جديد را به طرح معرفي كنيد و از هركدام از اعضا جديد مبلغ 5000 تومان دريافت كنيد . سپس از وجه دريافتي ابتدا مباغ 5000 تومان ورودي خود را بر مي داريد و سپس از 10000 تومان باقيمانده مبلغ 8000 تومان را به ترتيب به افراد مشخص شده در رديفهاي 4 و 7 هركدام 2000 تومان و رديف 9 4000 تومان واريز مي كنيد .
از 2000 تومان باقي مانده نيز مبلغ 500 تومان را به حساب معرفي شده خيريه و 1500 تومان را نيز به حساب معرفي شده گروه واريز مي كنيد .
و مشخصات فيشهاي واريزي و اعضا جديد را براي گروه ارسال مي كنيد .
پس از انجام اين كار وظيفه شما تمام شده است و از حالا به بعد نيز افراد عضو شده از طرف شما به نحو گفته شده زنجير را ادامه مي دهند .
با اين كار زنجيره ادامه پيدا مي كند و شما در ليستهاي مختلف در مراتب مختلف قرار مي گيريد .
زماني كه نام شما در دريف چهارم جدول قرار بگيرد مبلغ 54000 تومان و زمنكي كه نام شما در رديف هفتم قرار بگيرد مبلغ يك ميليون و چهارصدو پنجاه و هشت هزار تومان و زماني كه رديف نهم قرار بگيريد مبلغ بيستو شش ميليون و دويست و چهل و چهار هزار تومان به حساب معرفي شده شما واريز مي گردد .

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سايت طرح 5 هزار تومن

هر كسي سوالي داره همينجا مطرح كنه .
باور كنيد خيلي سريع به سود خوبي مي رسيم . پول هم مستقيماً به حساب تو ايران واريز مي شه .
امكان بسته شدن طرح هم نيست

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
اگه ممكنه از اون 27 ميليون 5 هزار تومن مساعده به من بدين وقتي درآمدم زياد شد حساب ميكنيم.
21.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از daftarekhaterat :
اگه ممكنه از اون 27 ميليون 5 هزار تومن مساعده به من بدين وقتي درآمدم زياد شد حساب ميكنيم.
21.gif

منم همينطور :D

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبول من حاضرم اينكار رو بكنم .
به شرطي كه شما دو نفر هم بعد از پيدا كردن اون 3 نفر يا 5 هزار تومن رو به حساب من بريزيد يا اعضا جديدي رو كه وارد مي كنيد به همين صورت عضو كنيد . فقط بايد مرد و مردونه دنبال برنامه رو بگيريد .
من حاضرم اين كار رو بكنم چون سود چرخيدن زنجيره خيلي بيشتره .
شما شماره حساب و ايميل و نام و نام خانوادگيتون رو براي من بفرستيد .

اما خدايي شما قصد مسخره كردن داريد اما من نه . چون دارم نتيجه چرخيدن اين زنجيره رو هم مي بينم .
اين پولي رو هم كه از شما نمي گيرم از جيب خودم نمي دم از سود چرخيدن زنجيره هاي قبليم مي دم .
باور كنيد اگر اين زنجيره رو بين خودمون بچرخونيم خيلي موفق مي شيم .

منتظر هستم .

arubarzan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید حرفت راست باشه اما دیگه اونقدر بی اعتمادی زیاد شده که کسی با این جور حرفها نمیاد از پولش بگذره حتی اگه کم باشه.موفق باشی

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Daroghe :
قبول من حاضرم اينكار رو بكنم .
به شرطي كه شما دو نفر هم بعد از پيدا كردن اون 3 نفر يا 5 هزار تومن رو به حساب من بريزيد يا اعضا جديدي رو كه وارد مي كنيد به همين صورت عضو كنيد . فقط بايد مرد و مردونه دنبال برنامه رو بگيريد .
من حاضرم اين كار رو بكنم چون سود چرخيدن زنجيره خيلي بيشتره .
شما شماره حساب و ايميل و نام و نام خانوادگيتون رو براي من بفرستيد .

اما خدايي شما قصد مسخره كردن داريد اما من نه . چون دارم نتيجه چرخيدن اين زنجيره رو هم مي بينم .
اين پولي رو هم كه از شما نمي گيرم از جيب خودم نمي دم از سود چرخيدن زنجيره هاي قبليم مي دم .
باور كنيد اگر اين زنجيره رو بين خودمون بچرخونيم خيلي موفق مي شيم .

منتظر هستم .
ببين جانم. كسي نميخواد شما رو مسخره كنه. اما حرفي كه شما ميزني و ادعايي كه شما از بابت 27 ميليون سود از 5 هزار تومن ميكني نه تنها عجيب، نه تنها غيرقابل باور و نه تنها غيرممكن بلكه يك مقدار ادعايي ... است!
به جاي اينكه به دنبال پول در اينجور كارها باشيد به دنبال معناي واقعي تجارت الكترونيك و ديگر روش ها برويد.
موفق باشي عزيز.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا