برگزیده های پرشین تولز

6 دروغ بزرگ درباره راه اندازی سیستم همکاری در فروش

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
من اصلا حال و حوصله و وقت کل کل رو ندارم ولی خودتون ادامه میدید و منم چون امشب بیکارم در خدمتتون هستم :دی

به هیچ عنوان اشکال نداره ، هرکسی میتونه هر چیزی حدس بزنه..
به هر حال تو تایپیک های قبلی و پست های قبلیم میتونید ببینید که من شمشاد نیستم و دوستان میدونند.
شما هم مختارید هرجور دوست داشتید بنده را بشناسید .. ( شمشاد یا محمودی یا ... )

قضیه اون جکه شد :دی
میگن به دختره میگن ازدواج میکنی ؟ میگه قصد ازدواج ندارم ، میگن ازدواج که قصد نمیخواد ، خواستگار میخواد!

مثال شما هم مثل اونه !
شما نیازی ندارید که اون کسی که میخواد با شما کار کنه نیاز داره !:دی

من با کسی کار ندارم خودم رو میگم
کسی که تو انجمن ها و بلاگش ادعای روشن فکری و آموزش میکنه و از پست ها کاملا معلومه که ادعاش در حد استیو جابز هم نیست بلکه زیاده حداقل باید 4 تا نمونه کار قوی تو صنف خودش داشته باشه که بهش اعتماد کرد
وگرنه هر کسی میتونه یک وبلاگ بزنه و مطالب کپی یا حتی اختصاصی ادیت شده و ... بنویسه!

به قولی خودتون تو پست اول این تایپیک نوشتید که برنامه نویس اگر بازاریابی بلد بود سیستم میزد خودش!

شما هم اینهمه آموزش و ... یه 2 تا نمونه کار قوی تو حیطه خودتون باید ارائه بدید دیگه!

نمیدونم منظورمو گرفتید یا نه!

ببینید آقای شمشاد، سعی شما در به انحراف کشوندن تاپیکها چه در شاپکیپر و چه در پرشین تولز، ستودنی است ;)

من اگر بخوام اسم ببرم که چه کسانی سراغ من میان و چه کسانی توی شاپکیپر، پرشین تولز، و تماس با مای بلاگم، با من صحبت میکنن و سئوالهایی مطرح میکنند، خب آبرویی برای کسی نمیمونه!!!

جناب آقای شمشاد، نمونه کار میخواید؟ ندارم!!!!!!!!!!!!!!!! اینجوری فک کنم راحت میشید :d

حالا بفرمایید مشکلتون چیه که من نمونه کار ندارم و میام مینویسم؟ و طوری هم مینویسم که منطبق بر واقعیت هست و با اجراش میشه نتیجه گرفت :)

میشه بفرمایید چرا من نباید ادعا کنم؟ میشه دو نفر، نه زیاده، یه نفر رو معرفی کنید که بگه از من مدعی چیزی یاد گرفته که براش ضرر به همراه داشته؟

جناب شمشماد، گویا فراموش کردید که توی شاپکیپر یوزر شما چقدر از نوشته های من درباره همکاری در فروش استقبال میکرد؟

صحبت درباره کلاهبرداری و وعده درآمدهای میلیونی از سوی فروشندگان اسکریپت های همکاری در فروش هست، نه درباره من و نمونه کارهای من.

میدونید از سر شب که این تاپیک رو زدم، چند نفر هویت شما رو تأیید کردن؟ خواهش میکنم بیشتر از این سعی نکنید جریان تاپیک رو منحرف کنید!

صحبت درباره کلاهبرداریهای یه عده سودجو هست جناب شمشاد، نه درباره نمونه کارهای من!!!

homashop

Registered User
لایک‌ها
30
اینجانب محمودی دارم با پست های منطقی و صادقانه همین کار رو میکنم و این کاربران هستند که قضاوت میکنند !
من کاملا واضح و قابل فهم میگم ولی نمیدونم میزان جمله بلد شما چقدره دیگه!

اینجا پی تی - آی لاو یو پی ام سی :دی

از لحن صحبت معلوم میشه با چه کسی طرف هستم. . .
انشالله با سند و مدرک در وقت خودش همه چیز ثابت خواهد شد . . .
فکر نمیکنم دیگه بیش از این ارزش داشته باشید که بیش از این وقت بذارم براتون. . . همین قدر هم زیادتون بود

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
يكي از اون افرادي كه گول اين موضوعات رو خورده ممد فخرايي (1eng) ــه .:D بلاخره بچه هست و گولش زدن گفتن بيا پول تو اين كار خوابيده ميليونر ميشي ميري اسپانيا . ميري زوريخ :D

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
ببینید آقای شمشاد، سعی شما در به انحراف کشوندن تاپیکها چه در شاپکیپر و چه در پرشین تولز، ستودنی است ;)

من تایپیکی را به انحراف نکشیدم! اگر هر پستم در روند تایپیک نبوده گزارش بدید !
این شمایید که کم آوردید از ادامه بحث و میخواید بحث تموم بشه :دی

من اگر بخوام اسم ببرم که چه کسانی سراغ من میان و چه کسانی توی شاپکیپر، پرشین تولز، و تماس با مای بلاگم، با من صحبت میکنن و سئوالهایی مطرح میکنند، خب آبرویی برای کسی نمیمونه!!!

شما میتونید همین الان این کار را انجام بدید و هر مورد خلاف و کلاهبرداری دارید اینجا یا بلاگتون! از آقای شمشاد بذارید و اگر حق با شما بود که شکایت کنید یا هر کاری دوست داشتید ! ولی اگر مدرک کافی نباشه و قصد یه چیزی دیگه باشه بنده از پسر خاله خودم که وکیل هست کمک میگیرم تا شخصا با آقای شمشاد شمارو در دادگاه برای تهمت و نشر اکاذیب زیارت کنیم.

تا الان ساکت بودم ولی چون من شمشاد هستم از این به بعد آقای شمشاد هم بیخیال بشه من بیخیال نمیشم تا ببینیم کی چی کارست !

جناب آقای شمشاد، نمونه کار میخواید؟ ندارم!!!!!!!!!!!!!!!! اینجوری فک کنم راحت میشید :d
حالا بفرمایید مشکلتون چیه که من نمونه کار ندارم و میام مینویسم؟ و طوری هم مینویسم که منطبق بر واقعیت هست و با اجراش میشه نتیجه گرفت :)

من که کاری با شما ندارم نمونه کار هم ازتون نمیخوام ، صرفا مردم حرف کسی را باور میکنه که به جای شعار و نوشتن یه 2 تا نمونه کار قوی داشته باشه تا بشه به حرف هاش و خودش اعتماد کرد !

میشه بفرمایید چرا من نباید ادعا کنم؟ میشه دو نفر، نه زیاده، یه نفر رو معرفی کنید که بگه از من مدعی چیزی یاد گرفته که براش ضرر به همراه داشته؟

مگه وبلاگ شما چند تا بازدید داره که من بخوام اون انگشت شما هیت رو هم بشناسم که معرفی کنم :دی

جناب شمشماد، گویا فراموش کردید که توی شاپکیپر یوزر شما چقدر از نوشته های من درباره همکاری در فروش استقبال میکرد؟

چون شمشاد نیستم در این مورد حرفی ندارم و نمیدونم چی به چیه!

صحبت درباره کلاهبرداری و وعده درآمدهای میلیونی از سوی فروشندگان اسکریپت های همکاری در فروش هست، نه درباره من و نمونه کارهای من

خب روند تایپیک این رو نشون میده و دلیل نمونه کار خواست هم بالا عرض کردم.
منم میگم اگر کسی کلاهبرداره با مدرک کافی و قابل قبول بگید ما هم بدونیم شاید ما هم باهاش قطع رابطه کردیم خب!
ولی نمیشه که الکی اومد با 3 تا دوست تو انجمن یکی رو متهم کرد!

میدونید از سر شب که این تاپیک رو زدم، چند نفر هویت شما رو تأیید کردن؟ خواهش میکنم بیشتر از این سعی نکنید جریان تاپیک رو منحرف کنید!

خب میتونن بیان اینجا هم بگن این افراد و دلیلشون که من شمشاد هستم!
به هر حال عرض کردم کسانی که قراره بشناسن بنده رو میشناسن و شما هرجوری دوست دارید فکر کنید

صحبت درباره کلاهبرداریهای یه عده سودجو هست جناب شمشاد، نه درباره نمونه کارهای من!!!

فقط یک جمله را تکرار کنید تا شاید جمله جدید ذهنتون رسید :دی

از لحن صحبت معلوم میشه با چه کسی طرف هستم. . .
انشالله با سند و مدرک در وقت خودش همه چیز ثابت خواهد شد . . .
فکر نمیکنم دیگه بیش از این ارزش داشته باشید که بیش از این وقت بذارم براتون. . . همین قدر هم زیادتون بود

طبیعتا نوشتار خودتون میزان شخصیتتون را نشون میده!

و اینکه معمولا از قدیم هر کی کم میاورد از دور خارج میشد :دی لووول :D

به سلامت :دی ما هستیم :دی
يكي از اون افرادي كه گول اين موضوعات رو خورده ممد فخرايي (1eng) ــه .:D بلاخره بچه هست و گولش زدن گفتن بيا پول تو اين كار خوابيده ميليونر ميشي ميري اسپانيا . ميري زوريخ :D

:D:D:D
ممد فخرایی که همرو گول میزنه خودش :دی

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
آقای شمشاد، شما عادت دارید همه رو از دادگاه بترسونید؟ خب برید اقدام کنید!!!

البته اول اثبات کتید اینجا یا هرجای دیگه من اسم بردم که شما چنین عملی کردید!!! نه عزیز من، بیخیال شو نمیتونی با این حرفا اصل رو مخفی کنی.

قبلاً هم توی شاپکیپر تهدیدم کردید که شکایت میکنید خب شکایت کنید دیگه!!!

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
من مخالفم :دی
ولی واقعا حس توضیح دادن ندارم این مطلب فقط جهت دانستن یکسری نکات راه اندازی سیستم همکاری در فروش مفیده که جای تشکر هم داره و اصل عنوان و اتهامی که وارد کرده صادق نیست.

اتهام به کی؟ من به کسی اتهام زدم؟

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
آقای شمشاد، شما عادت دارید همه رو از دادگاه بترسونید؟ خب برید اقدام کنید!!!

البته اول اثبات کتید اینجا یا هرجای دیگه من اسم بردم که شما چنین عملی کردید!!! نه عزیز من، بیخیال شو نمیتونی با این حرفا اصل رو مخفی کنی.

قبلاً هم توی شاپکیپر تهدیدم کردید که شکایت میکنید خب شکایت کنید دیگه!!!

من کی ترسوندم :دی؟
گفتم شما مدارک کلاهبرداری از ایشون بذارید اگه درست بود تمام پست های شما درسته ولی اگر هدف تخریب بوده من کمکشون میکنم تا جلوی افرادی مثل شما گرفته بشه..
بدون مدرک نمیشه به کسی تهمت زد!
من حرفم از صبح همینه

خیلی باحالید شما :دی
تا حرف دادگاه اومد 4 صفحه تایپیک و پستاتون را انکار کردید :D ?

چه شهامتی ! looool :D

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
من کی ترسوندم :دی؟
گفتم شما مدارک کلاهبرداری از ایشون بذارید اگه درست بود تمام پست های شما درسته ولی اگر هدف تخریب بوده من کمکشون میکنم تا جلوی افرادی مثل شما گرفته بشه..
بدون مدرک نمیشه به کسی تهمت زد!
من حرفم از صبح همینه

خیلی باحالید شما :دی
تا حرف دادگاه اومد 4 صفحه تایپیک و پستاتون را انکار کردید :D ?

چه شهامتی ! looool :D

البته که من اسمی نبردم جناب شمشاد فقط دارم میگم یه عده هستن که دارن سوء استفاده میکنن و اسمشون هم پیش من محفوظ هست فعلاً. از اول تاپیک هم همین رو گفتم و هیچ جا اسمی از شخصی به عنوان مخاطب تاپیک نبردم فقط همه جا اصرار داشتم که شما، آقای فرشاد شمشاد، مسیر تاپیک رو از اطلاع رسانی به سمت معرفی کلاهبرداران سوق ندید اما متأسفانه رویه شما در تمام انجمن ها یکی هست... .

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
البته که من اسمی نبردم جناب شمشاد فقط دارم میگم یه عده هستن که دارن سوء استفاده میکنن و اسمشون هم پیش من محفوظ هست فعلاً. از اول تاپیک هم همین رو گفتم و هیچ جا اسمی از شخصی به عنوان مخاطب تاپیک نبردم فقط همه جا اصرار داشتم که شما، آقای فرشاد شمشاد، مسیر تاپیک رو از اطلاع رسانی به سمت معرفی کلاهبرداران سوق ندید اما متأسفانه رویه شما در تمام انجمن ها یکی هست... .

ای خداااا :دی بابا جان من محمودی هستم ، شماره شناسنامه بدم ؟! :D

والله از اول تایپیک تا الان کاملا مفهوم هست که منظور شما جناب شمشاد هست ، مگه چند تا شرکت ارائه سیستم همکاری در فروش هست که پر فروش باشه !؟ :دی

الات میگید من فرد خاصی را نگفتم :|
ما که گیج شدیم بالاخره شما منظورتون آقای شمشاد بود یا نه

اگر بود مدرک ارائه بدید اگر نبود که هیچی بریم بخوابیم :دی

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
ای خداااا :دی بابا جان من محمودی هستم ، شماره شناسنامه بدم ؟! :D

والله از اول تایپیک تا الان کاملا مفهوم هست که منظور شما جناب شمشاد هست ، مگه چند تا شرکت ارائه سیستم همکاری در فروش هست که پر فروش باشه !؟ :دی

الات میگید من فرد خاصی را نگفتم :|
ما که گیج شدیم بالاخره شما منظورتون آقای شمشاد بود یا نه

اگر بود مدرک ارائه بدید اگر نبود که هیچی بریم بخوابیم :دی

جناب آقای فرشاد شمشاد، شماره شناسنامه لازم نیست. هویت شما بر کسی پوشیده نمانده!!!

سیستم همکاری در فروش کم نداریم و البته من هم جایی نگفتم درباره پرفروشه صحبت میکنم فقط گفتم فروشنده ی این اسکریپتها دارن دروغ میگن بعضیهاشون و نامردی میکنن و اینجوری اسکریپتشون رو میفروشن!

حالا شما اگه دوست دارید هر جا حرف از دروغ و کلاهبرداری هست رو به خودتون نسبت بدید، به من ربطی نداره ;)

برید بخوابید :))

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

مخاطب شما و نسبت دادن این دروغ ها در متن شما مشخصه که نقل قول میکنم از خودتان که به چه افرادی این موارد رو نسبت دادید:

هرگز و هرگز و هرگز به صحبت های فروشنده بسنده نکنید
فراموش نکنید برنامه نویس، برنامه نویس است و اگر...
فقط یک دروغ کثیف برای فروش اسکریپت از سوی فروشنده آن است! ...

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
جناب آقای فرشاد شمشاد، شماره شناسنامه لازم نیست. هویت شما بر کسی پوشیده نمانده!!!

سیستم همکاری در فروش کم نداریم و البته من هم جایی نگفتم درباره پرفروشه صحبت میکنم فقط گفتم فروشنده ی این اسکریپتها دارن دروغ میگن بعضیهاشون و نامردی میکنن و اینجوری اسکریپتشون رو میفروشن!

حالا شما اگه دوست دارید هر جا حرف از دروغ و کلاهبرداری هست رو به خودتون نسبت بدید، به من ربطی نداره ;)

برید بخوابید :))

به هر حال عقل خودتونه و هرچی فکرشو بکنید من شمشاد نیستم !

بابت جمله قرمزتون هم من شمشاد نیستم به خودم بگیرم! ولی جمله شما باز یه جور تلنگر و تهمت هست به آقای شمشاد..

:دی

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
مخاطب شما و نسبت دادن این دروغ ها در متن شما مشخصه که نقل قول میکنم از خودتان که به چه افرادی این موارد رو نسبت دادید:

ببخشید از اینها چطور یک شخص رو برداشت کردید؟
ما اسکریپتهای مختلفی داریم، حتی روی وردپرس هم سیستم پیاده شده بود، بعد شما با این جملاتی که نقل کردید، نتیجه گرفتید من با شخص خاصی هستم؟!!!

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
به هر حال عقل خودتونه و هرچی فکرشو بکنید من شمشاد نیستم !

بابت جمله قرمزتون هم من شمشاد نیستم به خودم بگیرم! ولی جمله شما باز یه جور تلنگر و تهمت هست به آقای شمشاد..

:دی

بله بله :d

شما شمشاد نیستید.
هیچکس نه یوزر شما، نه ادبیات شما، نه سیاستهای شما و نه برخوردهای قبلی شما رو نمیشناسه ;)

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
بله بله :d

شما شمشاد نیستید.
هیچکس نه یوزر شما، نه ادبیات شما، نه سیاستهای شما و نه برخوردهای قبلی شما رو نمیشناسه ;)

بازهم که دارید بیراهه میرید!

خب شما که از سیاست و برخورد های قدیمی اقای شمشاد اطلاع دارید بفرمایید با سند و مدرک ما هم بشناسیم دیگه !

چرا تفره میرید ؟

sHZdONI

Registered User
لایک‌ها
3

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
ببخشید از اینها چطور یک شخص رو برداشت کردید؟
ما اسکریپتهای مختلفی داریم، حتی روی وردپرس هم سیستم پیاده شده بود، بعد شما با این جملاتی که نقل کردید، نتیجه گرفتید من با شخص خاصی هستم؟!!!

شما یک عده محدود رو دارید متهم می کنید ؛ که مشخص هست چه افرادی هستند خیلی راحت من و اکثر وب مسترهای اینجا می تونند به اسم افرادی که سیستم همکاری در فروش می فروشند راحت اشاره کنند کارتان درست نیست.

اخرین پست من در اینجا بود.

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
بازهم که دارید بیراهه میرید!

خب شما که از سیاست و برخورد های قدیمی اقای شمشاد اطلاع دارید بفرمایید با سند و مدرک ما هم بشناسیم دیگه !

چرا تفره میرید ؟

برخوردهای شما توی شاپکیپر رو عرض میکنم و نوع ادبیاتتون اونجا

برای نحوه برخوردتون باید مدرک بدم؟ یعنی باید از تاپیکهای شاپکیپر لینک بدم؟!!

اصراری نیست ادامه بدید، تاپیک رو خیلی منحرف کردید جناب شمشاد، باور بفرمایید دلیلی نداره هر وقت درباره همکاری در فروش و کلاهبرداریهای اون صحبت میشه، شما به خودتون بگیرید :d

همه میدونیم که کلاهبرداری همیشه بوده و خواهد بود!

بالا