برگزیده های پرشین تولز

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
https://telegram.me/lioncomputerbot
درود به تمام دوستان گل PT

بعد از مشورت با همکاران و دوستان ما در لیون کامپیوتر برای براورده کردن نیاز کاربران پرشین تولز در زمینه قیمت و مشاوره در خرید قطعات کامپیوتر بر آن شدیم تا در فروم پرشین تولز تاپیک رسمی به این عنوان داشته باشیم .

مشاوره خرید لپ تاپ و کامپیوتر در 5 ثانیه با ربات تلگرام لیون کامپیوتر :
https://telegram.me/lioncomputerbot

tn61o1a74l49nv1wura1.jpg

اخرین قیمتها همیشه در سایت فروشگاه لیون کامپیوتر به ادرس http://lioncomputer.ir/ در حال اپدیت بوده و به بازدید کنندگان عزیز تقدیم میشود .

یکی از دلایل ایجاد این تاپیک به درخواست دوستان این بوده که ما بتونیم به شما دوستداران کامپیوتر نزدیکتر بشیم و بتونیم قیمتهای روز رو با تحفیف در اختیارتون بگذاریم .

برای گرفتن تخفیف و یا قیمت تعداد , ما میتونیم در این تاپیک در خدمت شما دوستان گل باشیم .

بنده و مجموعه لیون کامپیوتر تمام سعیمون رو خواهیم کرد تا سریعا پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز و گرامی باشیم

اگر قیمت کالایی رو بالاتر از قیمتی که از بازار دارید بهتون اعلام کردیم حتما برام پیغام کنید تا بررسی کنیم

هر کالایی که توی ذهنتون هستش رو از ما قیمت بگیرید

در اخر هم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید بنده و تیم لیون کامپیوتر با تمام وجود برای شنیدنش امادگی داریم و پاسخگوی انتقادات شما دوستان خواهیم بود .
در راستای بهبود اطلاع رسانی بین ما و شما بازدیدکنندگان عزیز کانال تلگرام لیون کامپیوتر به آدرس https://telegram.me/lioncomputer ایجاد شد . ما در این کانال تمام سعیمان را خواهیم کرد تا اخبار به روز بازار کامپیوتر و تغییرات مختلف را برای شما عزیزان ارسال نماییم .

برای اولین بار در ایران , کامپیوتر کامل بخرید و 30 روز مهلت تست بگیرید
http://lioncomputer.ir/news/1275/

orginal_output_XaK3PQ.gif

2npy479u9x1j0dvt2gw.jpg

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
سلام آقای حسینی. تبریک میگم بابت تاپیک، از اتفاقات خوب پرشین تولز بود. :)

سوال اول رو با اجازه بنده بپرسم: آدرس فروشگاه رو توی مجتمع ولیعصر من تازه دیدم. آیا اونجا همیشه جنس هایی که در فروشگاه اینترنتی دارید موجود هستش و آیا قیمتش همون قیمت فروشگاه اینترنتیه؟

با تشکر.

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام آقای حسینی. تبریک میگم بابت تاپیک، از اتفاقات خوب پرشین تولز بود. :)

سوال اول رو با اجازه بنده بپرسم: آدرس فروشگاه رو توی مجتمع ولیعصر من تازه دیدم. آیا اونجا همیشه جنس هایی که در فروشگاه اینترنتی دارید موجود هستش و آیا قیمتش همون قیمت فروشگاه اینترنتیه؟

با تشکر.
درود دوست گلم
ممنونم از محبتتون دوستانی مثل شما همیشه به ما لطف داشتن

بنده مبلغ تاپیک مهم رو پرداخت کردم و منتظر تایید هستم که تاپیک مهم بشه

در مورد ادرس فروشگاه باید بگم که همه کالاها در فروشگاه موجود نیستن و بعضی از کالاها بک تو بک فروخته میشن و طی چند دقیقه به مشتری تحویل داده میشه

در مورد قیمت باید بگم که هیچ وقت هیچ چیزی مطلق نیست یعنی ما همیشه برای مشتریهای عزیز انعطاف پذیر خواهیم بود و در مورد قیمت راه میایم تا بازی برنده برنده اجرا بشه ;)

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
خوشحال شدم آقای حسینی از ایجاد تاپیک
تنوع مودم های ADSL تون خیلی تو سایت کم هست، آیا همینها رو دارین یا آپدیت نکردین؟

mohammad gtx

Registered User
لایک‌ها
37
دستتون درد نکنه منتظر بودیم البته در لیون جان هم عضو بودیم
خوب شد اطلاع رسانی کردید

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
اقای حسینی سلام خدمت شما تبریک میگم انشالله در اینجا و همه جا و در تمام مراحل زندگی موفق باشید .
دوستان بنده بیش از چند میلیون از آقای حسینی خرید داشتم بسیار انسان شریفی هستند و نیازی به تعریف بنده ندارند . :)

gosbe

Registered User
لایک‌ها
66
سلام خدمت دوست عزیز خودم آقای حسینی
یه سوال برام پیش اومده. بعد از خرید تقریبا تمام قطعات از شما و با تشکر از لطف شما و همچنین ارسال سریع و بی نقصتون. الان به فکر خرید یه رایتر هستم.
چکار کنم؟ یه رایتر ایسوس سری d داریم که داره صدا میده و رایتشم خوب نیست. به طور مثال فایل های زیپ رو برای دوستان میفرستم و وقتی دستشون میرسه درست اکسترکت نمیشن و داغ میکنه و .... . شاید کلا 40 تا رایتم نداشته !!!
از اهل فن پرسیدم گفتن سری b ایسوس خیلی جواب دهی خوبی دارن و البته قیمت مناسبی هم دارن.
شما موجود ندارید؟ نمیتونید برام گیر بیارید؟
مدل دقیق 24b3st
پلکستور اک اصلی چی؟ L890sa
متشکر

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام خدمت دوست عزیز خودم آقای حسینی
یه سوال برام پیش اومده. بعد از خرید تقریبا تمام قطعات از شما و با تشکر از لطف شما و همچنین ارسال سریع و بی نقصتون. الان به فکر خرید یه رایتر هستم.
چکار کنم؟ یه رایتر ایسوس سری d داریم که داره صدا میده و رایتشم خوب نیست. به طور مثال فایل های زیپ رو برای دوستان میفرستم و وقتی دستشون میرسه درست اکسترکت نمیشن و داغ میکنه و .... . شاید کلا 40 تا رایتم نداشته !!!
از اهل فن پرسیدم گفتن سری b ایسوس خیلی جواب دهی خوبی دارن و البته قیمت مناسبی هم دارن.
شما موجود ندارید؟ نمیتونید برام گیر بیارید؟
مدل دقیق 24b3st
پلکستور اک اصلی چی؟ L890sa
متشکر
درود دوست گل و مهربونمون

متاسفانه اکثرا odd ها که به مشکل بر میخورن زیاد ارزش تعمیر ندارن چون خیلی وقتها مشاهده شده دوباره به مشکل برخوردن

این مدلهایی که مد نظرتونه رو متاسفانه موجود نداریم فعلا

spear

Registered User
لایک‌ها
649
بسیار عالی .
واقعا جای اقای حسینی اینجا خالی بود .
اقای حسینی X99 چیزی دارید ؟

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
با سلام وعرض ادب ‎:)
بنده هم افتتاح تاپیک و فروشگاه اینترنتیتون در پرشین تولز رو تبریک عرض میکنم ‎:)

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,346
جناب حسینی لطفا محصولات انرژی سیستم رو موجود کنید. خیلی مقرون به صرفه و با کیفیت.

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
سلام خدمت همه دوستان گل و آقاي حسيني عزيز
دوستان همه ليون رو ميشناسن و نيازي به تعريف نداره
و همينجا از آقاي حسيني خيلي خيلي تشكر ميكنم بابت سايت بسيار زيبا و متنوعشون كه هم قيمتهاش نسبت به بازار خوبه و هم تنوع محصولاتشون خيلي زياده و از سرعت ارسال هم خيلي راضي هستم
فقط٣ انتقاد داشتم
اول اينكه لطفا سعي بشه براي هر محصول يه نقد و بررسي وجود داشته باشه
دوم اينكه حد الامكان سعي بشه برا خريدهاي بالاي ١ ميليون تومان هزينه پستي رايگان بشه
سوم اينكه نوع گارانتي با شركت گارانتي كننده جلو محصول نوشته بشه كه شما فقط مينويسين گارانتي دار است

Sent from my iPad using Tapatalk

بالا