برگزیده های پرشین تولز

6630 به کامیوتر وصل نمیشه !

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان ! این نوکیا 6630 منو دیوونه کرده ! یه کابل USB برای وصل کردن به کامپیوتر همراهش هست .. به کامپثوتر وصلش میکنم و برنامه نوکیا سویت هم نصب میکنم اما در تنظیماتش فقط اتصال از طریق پورت کام رو داره... یه راهنمایی بکنید منو خدا اجرتون بده !

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
آره .. فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه... ممکنه برنامه جدید تری بخواد ؟؟ کابل تبدیل USB به COM هست تو بازار ؟ یا کابل COM خالی ؟

البته موبایل اضافه میشه به Mycomputer اما تو پوشه هاش خالیه !

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
شما بعد از نصب برنامه pc suit براتون یه درایو ساخته میشه، بعدش باید با گوشیتون رو با usb به دستگاه وصل کنید ، بعدش شروع میکنه به شناختن گوشی و حدودا 6-7 تا چیز رو میشناسه و از رو سی دی نصب میکنه

بعدش میتونید استفاده کنید، برای شما هم این مراحل طی شد؟؟؟

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Danial-Dabiri :
شما بعد از نصب برنامه pc suit براتون یه درایو ساخته میشه، بعدش باید با گوشیتون رو با usb به دستگاه وصل کنید ، بعدش شروع میکنه به شناختن گوشی و حدودا 6-7 تا چیز رو میشناسه و از رو سی دی نصب میکنه

بعدش میتونید استفاده کنید، برای شما هم این مراحل طی شد؟؟؟

آره طی شد همه مراحل و هیچ مشکلی نگرفت ! اما وقتی سویت رو اجرا میکنم و مثلا میخوام از گوشی بک آپ بگیرم میگه گوشی شما پیدا نشد ! و بعد میره تو صفحه تنظیمات میگه گوشی رو به پورت های زیر وصل کنید... گزینه هاش کام پورت و مادون قرمزه !!! USB تووش نیست :blink:

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeed_violinist :
آره طی شد همه مراحل و هیچ مشکلی نگرفت ! اما وقتی سویت رو اجرا میکنم و مثلا میخوام از گوشی بک آپ بگیرم میگه گوشی شما پیدا نشد ! و بعد میره تو صفحه تنظیمات میگه گوشی رو به پورت های زیر وصل کنید... گزینه هاش کام پورت و مادون قرمزه !!! USB تووش نیست :blink:
خوب پس مراحل نصب رو كامل انجام نداديد، وقتی گوشی رو با usb وصل کنید اعلام میکنه دستگاه جدیدی پیدا کرده و شروع به نصب usb میکنه

اما اینطور که شما میگید هنوز usb نصب نشده!

bluerosy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم 6630 دارم. پدر منو هم دراورد.:blink: منم مشكل شما رو داشتم. يه بار برنامه را كامل UNINISTAL كن. يعني يه بار REMOVE كن. دوباره نصب كن.من اين كارو كردم درست شد. البته بعد از رواني شدن.:blush: فقط يادت باشه دوباره روي همون برنامه REPAIR نكني بلكه كامل برنامه را اول REMOVE كن. اگه باز نشد توي CD گوشيت ،قسمت PCSUIT لينك داده براي دانلود رايگان نسخه جديد PCSUIT. اونو دان لود كن. بهتره. من اين كارو كردم .مشكلم حل شده:) :D

بالا