برگزیده های پرشین تولز

7 روند برتر فناوری که صنعت مسافرت را تحت سلطه خود قرار خواهد داد

denisegrasso25

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
3 فوریه 2021
نوشته‌ها
10
لایک‌ها
2
سن
31
اینترنت در صنعت مسافرت نقش مهمی دارد. هم اکنون مسافران در طول کل سفر خود از مزایای خدمات مشتری بهتر بهره مند می شوند. برای شرکتهای مسافرتی واقعاً مهم است که از آخرین فنآوری ها برای سرگرمی با اطمینان مشتریان اطمینان حاصل کنند. همچنین ، فناوری جایگزین بسیاری از منابع مورد نیاز شده است. در زیر لیستی از روندهای فناوری که کمک زیادی به صنعت مسافرت می کنند آورده شده است.
برای مسافرت داشتن اینترنت با سرعت خوب بسیار مهم است ، برای بررسی سرعت اینترنت خود ، اینجا را کلیک کنید tm speed test
فناوری شناخت
فناوری تشخیص شامل تشخیص چهره ، شناسایی اثر انگشت و انواع دیگر شناسه های بیومتریک است. این باعث جذب سریعتر می شود و همچنین باعث می شود تجربه مشتری لذت بیشتری داشته و راحت تر شود زیرا آنها مجبور نیستند در صف طولانی منتظر بمانند. همچنین تعامل انسانی وجود ندارد گرچه بسیاری از افراد آن را ترجیح می دهند.
نمونه های آن ورود به اتاق هتل با تشخیص اثر انگشت ، بررسی با تشخیص چهره و غیره است. در آینده ، نوآوری های بیشتری در فناوری وجود دارد که همه چیز را آسان تر می کند.
واقعیت مجازی
ایده واقعیت مجازی بسیار قدیمی است اما محصول نهایی فقط در سالهای اخیر ارائه شده است. اکنون دستگاه های واقعیت مجازی توسط دفاتر مختلف و همچنین خانه ها خریداری می شوند. این یکی از بهترین پیشرفت های فناوری در صنعت سفر است زیرا امکان حمل و نقل مجازی را در عرض چند ثانیه در سراسر جهان فراهم می کند. به عنوان مثال ، شرکت های هواپیمایی اکنون از فناوری VR برای نشان دادن کابین به مسافران پیش از این برای افزایش بلیط استفاده می کنند.
اینترنت چیزها
اینترنت چیزها در حال شکل گیری آینده صنایع مسافرتی است و شرکت های مسافرتی اکنون آن را درک کرده اند. مثالی از این موارد این است که یک بازیکن صنعت از اینترنت اشیا استفاده می کند تا میزان استرس مسافران را به دلیل گم شدن چمدان در سفر کاهش دهد. مسافران اکنون می توانند از طریق پیوندی که در کارت سوار شدن تلفن همراه در برنامه لوفت هانزا وجود دارد ، چمدان های خود را ردیابی کنند.
هوش مصنوعی
هوش مصنوعی در پشت بسیاری از نوآوری هایی است که در صنعت مسافرت و جهانگردی ایجاد کرده است. ما بسته به روشی که به صنعت کمک می کند آن را در سه دسته مختلف طبقه بندی کردیم. یادگیری ماشین ، TravelBots و ربات ها. عملیاتی که معمولاً به قطع شدن انسان و زمان زیادی برای یادگیری مهارت های جدید نیاز دارند ، خودکار هستند ، ما باید از AI برای همه اینها تشکر کنیم زیرا با سرعت بخشیدن به روند کار و بهبود کیفیت و عملکرد ، هزینه ها را کاهش داده است.
فناوری صدا
فناوری صوتی نوآوری دیجیتالی دیگری است که شروع به ایجاد تغییر در بخش مسافرت و گردشگری می کند زیرا مشتریان بیشتری از جستجوی تایپ شده به فناوری گفتار تبدیل می کنند. بسیاری از هتل های معروف اکنون آزمایش دستگاه های فعال کننده صدا را آغاز کرده اند.
اتصال Wi-Fi
در هنگام مسافرت ، همه می خواهند اینترنت پر سرعت داشته باشند تا با عزیزانشان در ارتباط باشند ، راهنمایی پیدا کنند ، مکان های خوبی برای غذا خوردن یا هر چیز دیگری پیدا کنند. بنابراین ، تمام آژانس های مسافرتی اینترنت پرسرعت ارائه می دهند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان آنها احساس راحتی می کنند و از سفر خود لذت می برند. آنها همچنین از ایمن بودن داده های مشتری خود اطمینان حاصل می کنند. اگر سرعت اینترنت شما برای شما مشکل ساز شده است ، می توانید آن را در اینجا بررسی کنید speedtest tm و سپس به راحتی می توانید مشکل را کشف کنید.

دستگاه های پوشیدنی
به جای شروع کند ، شرکت های مسافرتی به آرامی از این فناوری استفاده می کنند تا تجربه متحدتری را به مشتریان خود ارائه دهند. شرکت والت دیزنی از یک باند جادویی پوشیدنی و قابل تنظیم استفاده می کند که به زیرساخت پارک متصل است و میهمانان و فعالیت های آنها را ردیابی می کند. این باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.
این 7 فناوری برتر بودند که به سرعت صنعت مسافرت را تغییر می دهند و باعث راحتی بیشتر آن می شوند. در پایان ، فقط می خواهم بگویم که اینترنت کار را خیلی راحت کرده است. اکنون می توانید بلیط های خود را به صورت نشسته در خانه خود رزرو کنید ، دیگر نیازی به رفتن به بلیط نیست. فقط یک کلیک فاصله دارد. همچنین ، اگر به کشور دیگری می روید و مسیرهای آن را نمی دانید ، جای نگرانی نیست ، فناوری نیز در اینجا به شما کمک می کند. با استفاده از Google Maps می توانید به راحتی از هر مسیری مطلع شوید ، فقط باید نقشه ای را که به شما می گوید دنبال کنید و بروید. اکنون می توانید حتی در حالی که در اتاق هتل نشسته اید کلاه خود را نیز رزرو کنید. بسیاری از شرکت ها این امکانات را ارائه می دهند و مسافرت را بسیار راحت تر کرده اند. فن آوری همان کاری را انجام می دهد که مدتها پیش آن را معجزه می دانیم. بعد از همه اینها ، ما می دانیم که شما در برابر آن مقاومت نکردید ، منتظر چه هستید که فقط بلیط خود را در خانه خود رزرو کنید و با خیالی آسوده به مکان رویایی خود سفر کنید.
 
بالا