برگزیده های پرشین تولز

8 آذر 76 کجا بودید؟

donotgo

Registered User
لایک‌ها
90
از صبح برق کل شهرمون رفته بود .دقیقه 30 نیمه اول برق ها اومد.
یادش بخیر

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من راهتمایی بودم , توی راهرو مدرسه یه تلویزیون 21 اینچ گذاشته بودن و همه بچهای مدرسه رو چپونده بودن توی راهرو , ماهم که آخر راهرو بودیم اصلا توپو نمیدیم و فقط وقتی زوم میکرد روی صورت بازیکنا معلوم بود, بعد از اینکه ایران گل دوم رو خورد من و چندتا از ریفقامون نارحت شدیم و پا شدیم رفتیم توی حیاط مدرسه خودمون یه فوتبالی زدیم که بهو دیدم بچه ها داد زن ایران گل اولو زد ما هم سریع برگشتیم راهرو و بقیه بازی رو نگاه کردیم و وقتی که گل دوم رو زدیم راهرو منفجر شد و همه معلمها و ناظمها پریده بودن توی بغل همدیگه! بازی که تموم شد مدیر مدرسه از خوشحالی مدرسه رو تعطیل کرد و گفت برید خونه هاتون , بعد ما اومدین تو راه دیدم چه خبره همه ریختن توی خیابون , مردم هر جا افغانی میدین پرتشون میکردن روی هوا و داد میزدن خداداد دوست داریم!!!

arman.405

Registered User
لایک‌ها
26
ما امتحان ریاضی ثلث اول داشتیم 5 ابتدایی مراقب ها همه رفته بودن فوتبال ببینن!!! ما هم هرکاری کردیم جز امتحان دادن!!!

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
ما سر کلاس بودیم و نتونستیم بازی رو ببینیم ! :general306:

cadigital

Registered User
لایک‌ها
38
آره بچه بودم اون موقع یادمه رفتیم بیرون

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
بیا بالا

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
کلاس سوم ابتدایی بودم. جزئیات بازی ایران و استرالیا رو دقیق یادم نمی‌آد. یه تلوزیون ۱۴ اینچ پارس داشتیم.
UHF نداشت اون موقع. شبکه‌ی ۳، ۴ و ۵ رو نداشتیم.

ولی یادمه دیدم بازی رو و اخبار هم نشون می‌داد مردم جشن گرفتن. یه چیزایی دستگیرم بود که بازی مهمیه و اولین بارم بود که درک می‌کردم "جام جهانی" چیه.

وقتی جام جهانی شروع شد، خونه‌ی مادربزرگم می‌رفتیم که یه تلوزیون رنگی ۲۱ اینچ چوبی داشتن. دیدن بازیای باکیفیت جام‌جهانی، اونم رنگی خیلی جذاب بود واسم.

بازی ایران و آمریکا رو اگه اشتباه نکنم شبکه‌ی ۲ نشون می‌داد. یه نایلون فریزر کشیده بودم رو صفحه‌ی تلوزیون، همه‌چی آبی شده بود. رنگ پیرهن ایران رو آبی می‌دیدم. :D

همون موقع‌ها بود که یه لباس تیم ملی خریدم که شماره‌ی 10 علی دایی پشتش بود. از همون موقع‌ها دلبستگیم به تیم ملی کشورم و علاقه‌م به جام‌جهانی شروع شد.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
مسابقه تاریخی ایران- استرالیا را در 8 آذر 76 کجا دیدید و بعد از بازی در کدام منطقه از شهرتان به جشن و شادی پرداختید ؟

234009hp2.jpg
توی مدرسه بودیم . اون موقع تازه مدرسه های نمونه مردمی که از صبح تا بعد از ظهر کلاس داشت باب شده بود . کلاس بعد از ظهر تعطیل شد و همه بچه ها همراه معلم ها فوتبال دیدیم و بعد هم مدرسه رو منفجر کردیم و..... دوم راهنمایی بودم اون موقع

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
من بچه بودم ۵,۶ سال هاله هایی از موز و گل یادمه،هر کیول کامل یادمه مادرم میگفت این بچه منه خخخخخ

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
تو خانه بابا ی خداداد در رضائیه مشهد
همه با هم در حال تماشای فوتبال
البته از بازی چیز زیادی متوجه نشدیم اینقدر که شلوغ بود
فقط لحظه گل یادم

ittools

Registered User
لایک‌ها