برگزیده های پرشین تولز

فرصت کسب درآمد از یک ارز جدید بدون پرداخت هزینه!

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام
دوستان این روزها ارزهای کریپتوکارنسی جدید داره ارائه میشه .اما نکته ای که داره اینه که باید به خیلی مواردی توجه کنید تا اون ارزها کلاهبرداری فیک و ... نباشه.
امروز یه ارز جدید رو خدمتتون معرفی می کنم که ویژگی های خاصی داره. یکی از ویژگی ها اون داشتن roadmap و whitepaper شفافه
و ویژگی مهم دیگه اش اینه که این ارز هم اکنون در کریپتوپیا در حال عرضه و خرید و فروشه!

ویژگی دیگه اش اینه که هم اکنون هر 900 واحد از این ارز iqt معادل 1 اتریوم است و قیمت اون روز به روز در حال افزایشه

چطوری از این ارز بدون پرداخت هزیچ هزینه ای به درآمد برسید؟

تا عرضه رسمی این ارز شما با معرفی هر نفر به این سیستم که فقط ثبت نام کنند 2 واحد از این ارز رو می تونید به صورت رایگان به دست بیارید!

مراحل ثبت نام هم اینطوره که شما با استفاده از لینک زیر ثبت نام می کنید:

1- برای ورود فرآیند ثبت نام اینجا کلیک کنید. (لطفا حتما از طریق همین لینک ثبت نام کنید تا زیر مجموعه من قرار بگیرید)

2- پس از ثبت نام کد ریفرال خودتون رو دریافت کنید و با اون دوستانتون رو به ثبت نام ترغیب و تشویق کنید!
3- به ازای هر ثبت نام 2 واحد از این ارز به صورت خودکار دریافت خواهدی کرد.
4- در تاریخ 25 دسامبر واحدهایی که دریافت کرده اید رو در ولت خودتون دریافت کنید و می تونید اونها رو یا نگه دارید با بفروشید!

قیمت هر اتریوم امروز 1.400.000 تومانه و قیمت هر iqt امروز 1550 تومانه. شما هرچی بیشتر ثبت نام دریافت کنید مبلغ بیشتری خواهید داشت

به هیچ وجه عقیده ندارم که این ارز می تونه جای بیت کوین رو بگیره اما می تونه رشد خوبی نسبت به قیمت فعلی خودش داشته باشه.
من خودم همین امروز از طریق کریپتوپیا امروز مقداری از این ارز خریداری کردم و عقیده دارم با نگه داری این ارز در بازه های 4 ماهه یا 6 ماهه یا چند ساله می تونید به سود خوبی برسید و سرمایه خودتون رو چند برابر کنید.

دوستان توجه داشته باشن که این فرصت فقط تا 25 دسامبر است و تمدید نمیشه. پس سریعتر اقدام کنید.

بالا