برگزیده های پرشین تولز

افزایش پرداختی کاربران تا 210 ریال از هر آیپی ( پاپ آپ پلاس )

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
((بسم الله الرحمن الرحیم))

افزایش پرداختی برای بار پنجم در سیستم کسب درآمد پاپ آپ پلاس نشان دهنده میزان تعهد ما به سودآوری شما نمایش دهندکان عزیز میباشد.

با افتخار اعلام میکنیم که توانسته ایم شرایطی بهتر از قبل جهت پرداخت به نمایش دهندگان عزیز داشته باشیم به نحوی که :

در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران ویژه تا 210 ریال یعنی هر نمایش 70 ریال

و

در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران عادی تا 180 ریال یعنی هر نمایش 60 ریال

پرداختی داشته باشیم که این شرایط و پرداختی فوق العاده ممکن نبود مگر با همکاری همیشگی و بسیار عالی شما دوستان عزیز که در تمامی مراحل و مشکلات پیشرفت کاری ما را همراهی کردید.

برای شفاف سازی کاربرانی که در رابطه با نمایش تبلیغات ابهامی دارند عرض میکنیم که تبلیغات پاپ آپ دارای تبلیغات سایت و محصولات و اپلیکیشن های اندرویدی در مواردی میباشد که همگی قانونی و شرعی بوده و از طرف سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس تایید شده است .

یک تبلیغ آیفرم هم موجود میباشد که در یک سری از اندروید ها دانلود میشود که درآمد آن به صورت مجموع بر تمام آی پی های سیستم اضافه میشود یعنی در ازای آن حتی در آی پی های pc هم پرداختی شما بیش از حد معمول است.

انشالله که تمامی کاربران رضایت کافی را داشته باشند و آن دسته از کاربرانی هم که تمایلی به نمایش تبلیغ آیفرم ندارند میتوانند به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی درخواست حذف آیفرم را نمایند که با کاهش 10 ریال از هر نمایش همراه خواهد بود .

و نکته مهم در این رابطه این است که هیچ تبلیغی یا شرایط دیگری به سیستم اضافه نشده و افزایش پرداختی بدون هیچ عوض جدیدی صورت گرفته است .

*رضایت شما سرمایه ماست*​

Last edited:

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
سلام و درود بر شما دوستان عزیز و گرامی , با توجه به درخواست مکرر کاربران برای شفاف سازی و اعلام کلی از نحوه کاربر ویژه شدن در سیستم پاپ آپ پلاس لازم دانستیم که شرایط را مفصلا شرح دهیم :

شرایط کاربری ویژه :
1- دارای 10 هزار ای پی به بالا در روز ثبت شده در پنل کاربری پاپ آپ پلاس
2- استفاده تنها از کد سیستم پاپ آپ پلاس که باعث افزایش تعداد پاپ آپ های باز شده و افزایش کیفیت تبلیغات می شود
3- قصد همکاری دائمی و اطلاع رسانی قبلی در صورت تمایل به برداشتن کد
4- عدم وجود هیچ تبلیغ ایفریمی در سایت شما
5- در صورت موجود بودن و موافق بودن با شرایط میتوانید درخواست پشتیبانی ثبت کرده و کاربر ویژه شوید

از جمله مزایا کاربری ویژه عبارت است از :
1- پیش پرداخت بابت آی پی هایی که در 20 تا 30 روز آینده از طریق سایت شما به سیستم ارسال می شود
2- افزایش پرداختی 5 ریال بابت هر نمایش در تمامی دستگاه ها

رضایت شما سرمایه ماست

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
با عرض سلام و درود خدمت دوستان گرامی
مفتخر به اعلام این موضوع میباشیم که با پیگیری های تیم فنی توانستیم امکان باز شدن ایفرم در سایت های اس اس ال دار را نیز فراهم کرده و باعث افزایش پرداختی کاربرانی که از کد اس اس ال استفاده میکنند هم تا 40 و 45 ریال که در هفته های گذشته افزایش پرداختی بوده بشویم.
تماس با ما :
: @popupplusinfo
: @popupplus
09129484181 عبادی​

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
حدود یک ماهی میشه از سیستم ایشان استفاده میکنم , واقعا از نحوه برخورد ایشان و سیستمی که دارند راضی هستم و براشون آرزوی موفقیت روز افزون میکنم

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
حدود یک ماهی میشه از سیستم ایشان استفاده میکنم , واقعا از نحوه برخورد ایشان و سیستمی که دارند راضی هستم و براشون آرزوی موفقیت روز افزون میکنم
سلام و درود بر شما
نظر لطف شما هست
انشاالله که بتونیم رضایت شما رو برای همیشه داشته باشیم

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45

⚛️⚛️بیشترین پرداختی در ازای یک آیپی در 24 ساعت در بین تمام سایت های ایرانی ⚛️⚛️

❗️افزایش پرداختی کاربران ویژه تا 60 ریال در ازای هر نمایش و در ازای 3 نمایش در 24 ساعت از هر آی پی تا 180 ریال ❗

‼️افزایش پرداختی کاربران عادی تا 50 ریال در ازای هر نمایش و در ازای 3 نمایش در 24 ساعت از هر آی پی تا 150 ریال ‼️

ادامه مطلب در :
http://popupplus.ir/news/view/amazing_payment

تماس با ما :
: @popupplusinfo
: @popupplus
09129484181 عبادی
02144661392 عبادی​

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
برای اینستاگرام برنامه ای ندارید ؟ مثلا برای استوری ؟ چون پیج من روزانه بیش از 10 هزار بازدید برای استوریش ثبت میشه بازار خوبی میتونه باشه برای تبلیغات و ...

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
برای اینستاگرام برنامه ای ندارید ؟ مثلا برای استوری ؟ چون پیج من روزانه بیش از 10 هزار بازدید برای استوریش ثبت میشه بازار خوبی میتونه باشه برای تبلیغات و ...
سلام و درود بر شما دوست عزیز
متاسفانه در حال حاضر برای مواردی که فرمودید ظرفیتی وجود ندارد
انشاالله در آینده نزدیک پیگیری خواهیم کرد
سپاس

nextaraneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

با افتخار اعلام میکنیم که توانسته ایم شرایطی بهتر از قبل جهت پرداخت به نمایش دهندگان عزیز داشته باشیم به نحوی که :

در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران ویژه تا 135 ریال یعنی هر نمایش 45 ریال

و در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران عادی تا 120 ریال یعنی هر نمایش 40 ریال

پرداختی داشته باشیم که این شرایط و پرداختی فوق العاده ممکن نبود مگر با همکاری همیشگی و بسیار عالی شما دوستان عزیز که در تمامی مراحل و مشکلات پیشرفت کاری ما را همراهی کردید.

برای شفاف سازی کاربرانی که در رابطه با نمایش تبلیغات ابهامی دارند عرض میکنیم که تبلیغات پاپ آپ دارای تبلیغات سایت و محصولات و اپلیکیشن های اندرویدی در مواردی میباشد که همگی قانونی و شرعی بوده و از طرف سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس تایید شده است .

یک تبلیغ آیفرم هم موجود میباشد که در یک سری از اندروید ها دانلود میشود که درآمد آن به صورت مجموع بر تمام آی پی های سیستم اضافه میشود یعنی در ازای آن حتی در آی پی های pc هم پرداختی شما بیش از حد معمول است.

انشالله که تمامی کاربران رضایت کافی را داشته باشند و آن دسته از کاربرانی هم که تمایلی به نمایش تبلیغ آیفرم ندارند میتوانند به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی درخواست حذف آیفرم را نمایند که با کاهش 10 ریال از هر نمایش همراه خواهد بود .

و نکته مهم در این رابطه این است که هیچ تبلیغی یا شرایط دیگری به سیستم اضافه نشده و افزایش پرداختی بدون هیچ عوض جدیدی صورت گرفته است .
لینک خبر » http://popupplus.ir/news/view/afzayesh_pardakhti_vije

*** نکنه مهم دیگر این است که این پرداختی ها در حالیست که یک تبلیغ تلگرامی هم در کل سیستم موجود نمیباشد ***

عالییییی
فکر کنم نزدیک دو سالی هست که باهاتون همکاری میکنم
هم تو زمینه واریزی و شمارش آی پی بهترینید هم پشتیبانی
چه تو سایتتون چه تو تلگرام
خسته نباشید و ایشالا بهتر از اینا هم ادامه بدید

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
عالییییی
فکر کنم نزدیک دو سالی هست که باهاتون همکاری میکنم
هم تو زمینه واریزی و شمارش آی پی بهترینید هم پشتیبانی
چه تو سایتتون چه تو تلگرام
خسته نباشید و ایشالا بهتر از اینا هم ادامه بدید
سلام و درود بر شما
لطف دارید انشاالله که بتوانیم به همین منوال پیش پریم
سپاس

delfarib_info

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
6 ماه هست درحال همکاری با پاپ آپ پلاس هستم.
قبلا با 7 سایت پاپ آپ دیگه همکاری میکردم که یا تعداد شمارش خیلی افتضاح کم میشموردن یا هزینه رو دیرپرداخت میکردن یا اصلا پرداخت هم نمیکردن.
بالاخر به پاپ آپ پلاس رسیدم که شیوه ی پرداخت - نوع شمارش - پشتیبانی فوق العاده هست.
فقط یکبار عضو بشید و تست کنید پشیمون نمیشید.
موفق باشید

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
6 ماه هست درحال همکاری با پاپ آپ پلاس هستم.
قبلا با 7 سایت پاپ آپ دیگه همکاری میکردم که یا تعداد شمارش خیلی افتضاح کم میشموردن یا هزینه رو دیرپرداخت میکردن یا اصلا پرداخت هم نمیکردن.
بالاخر به پاپ آپ پلاس رسیدم که شیوه ی پرداخت - نوع شمارش - پشتیبانی فوق العاده هست.
فقط یکبار عضو بشید و تست کنید پشیمون نمیشید.
موفق باشید

سلام و درود بر شما
نظر لطف شما هست انشاالله که بتونیم به همین شکل ادامه بدیم
سپاس

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
ی کد پاپ اپ از یک سایت گذاشتم یک صفحه مزاحم هربار ناخاسته کلیک میکردم باز میشد دیگه برداشتمش

Last edited by a moderator:

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
ی کد پاپ اپ از یک سایت گذاشتم یک صفحه مزاحم هربار کلیک میکردم ناخاسته باز میشد دیگه برداشتمش
سلام و درود بر شما
عزیز تبلیغ پاپ آپ صفحه ای است که با کلیک کاربر بر روی سایت شما باز میشود و این روش تبلیغ پاپ آپ است که شما مزاحم تلقی میکنید
یک روند جا افتاده و دارای مزایای بسیاری است
سپاس

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
من از مشتریای قبلیتون بودم ولی از وقتی تسویه حساب رو از سایت دخلستان انجام میدین دیگه همکاری نمیکنم باهاتون.دلیلشم اینکه نمیخوام اطلاعات شخصیم رو جایی بنویسم.

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
من از مشتریای قبلیتون بودم ولی از وقتی تسویه حساب رو از سایت دخلستان انجام میدین دیگه همکاری نمیکنم باهاتون.دلیلشم اینکه نمیخوام اطلاعات شخصیم رو جایی بنویسم.
سلام و درود بر شما
عزیز تسویه حساب ها به تعدادی چند برابر قبل رسیده که زمان بسیاری برای آن باید گذاشته شود و در نهایت هم سرعت لازم را نخواهد داشت
اما با این روش تسویه حساب های شما پس از درخواست کمتر از 2 ساعت دارد انجام میشود
ثبت نام و ارائه مدارک در سایت های درگاه واسط پرداخت یک چیز ساده و جا افتاده ای هست برای تمام وبمستر ها و اینکه نمیخواهید اطلاعات شخصیتون در اختیار کسی باشه کامل رد میشه عزیز
تمامی کاربران رضایت داشته در حال همکاری میباشند و برای کاربران ویژه هم که پرداخت مستقیم در نظر گرفته شده جز 1 یا 2 مورد تمام کاربران ویژه هم همچنان از سیستم واسط استفاده میکنند به دلیل مزایا و خدمات و سرعت تسویه حساب
انشاالله که توضیحات کامل بوده باشه
سپاس

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
سلام و درود بر شما
عزیز تسویه حساب ها به تعدادی چند برابر قبل رسیده که زمان بسیاری برای آن باید گذاشته شود و در نهایت هم سرعت لازم را نخواهد داشت
اما با این روش تسویه حساب های شما پس از درخواست کمتر از 2 ساعت دارد انجام میشود
ثبت نام و ارائه مدارک در سایت های درگاه واسط پرداخت یک چیز ساده و جا افتاده ای هست برای تمام وبمستر ها و اینکه نمیخواهید اطلاعات شخصیتون در اختیار کسی باشه کامل رد میشه عزیز
تمامی کاربران رضایت داشته در حال همکاری میباشند و برای کاربران ویژه هم که پرداخت مستقیم در نظر گرفته شده جز 1 یا 2 مورد تمام کاربران ویژه هم همچنان از سیستم واسط استفاده میکنند به دلیل مزایا و خدمات و سرعت تسویه حساب
انشاالله که توضیحات کامل بوده باشه
سپاس
تشکر.

javad_razvini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بسیار ممنونم از سایت خوبتون
پاسخگویی و پشتیبانی به موقع و اولویت دادن به رضایت کاربران از مزیت های بالقوه این سایت است
پیشنهاد میکنم وب مسترهای عزیزاز این موقعیت و سایت خوب بهره ببرند
به امید موفقیت روزافزون شما

popupplus

Registered User
لایک‌ها
45
بسیار ممنونم از سایت خوبتون
پاسخگویی و پشتیبانی به موقع و اولویت دادن به رضایت کاربران از مزیت های بالقوه این سایت است
پیشنهاد میکنم وب مسترهای عزیزاز این موقعیت و سایت خوب بهره ببرند
به امید موفقیت روزافزون شما
سلام و درود بر شما
نظر لطف شما هست انشاالله که بتوانیم همیشه رضایت شمارو داشته باشیم
سپاس

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
ببخشید پاپ اپ هم میخرین ینی پاپ اپ یه سایتی رو یکماهه بخرین و پولشو اول بدین

بالا