برگزیده های پرشین تولز

_▂▃▅▇█▓▒ ✅ بزرگترین مجموعه بک لینک و رپورتاژ مرتبط با موضوع سایت شما ✅▒▓█▇▅▃▂_

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
بک لینک ارزان | خرید بک لینک دائمی | بک لینک با کیفیت | فروش بک لینک | خرید بک لینک | بک لینک انبوه و گروهی | لینک بیلدینگ | صفحه اول گوگل | بک لینک قوی رنک 5 و 6 ایرانی | فروش بک لینک وبلاگ
سلام دوستان

در زمینه سئو، بحث لینک سازی همیشه از جمله مهمترین مسائل و مواردی هستش که همه وبمسترها و مدیران سایت ها به دنبال انجام اون هستند
اینکه بک لینک و رپورتاژی که شما میگیرین از یک سایت همسو و هم موضوع با سایت شما باشه بسیار موثرتر خواهد بود نسبت به بک لینکهای غیر مرتبط!

ما سعی کردیم اکثر فعالیتهای اینترنتی رو موضوع بندی کنیم (حدود 30 موضوع) و برای هر موضوع , پکیجی با مطالب مرتبط با آن موضوع تشکیل بدیم.این مجموعه حاصل بیش از سه سال فعالیت گروه ما میباشد.

هر پکیج شامل حدود 150 تا 200 وبلاگ (که هر 10 وبلاگ روی یک سرویس وبلاگدهی ایرانی یا خارجی مختلف ایجاد شدند) میباشد

در نظر داشته باشید که برخی از سرویسهای وبلاگدهی دارای چندین دامنه پارک شده هستند که این امر باعث میشه تعداد روت دامین لینک شده به شما افزایش یابد(مثلا با زدن بک لینک توی یک پکیج, حدود 100 روت دامین به حجم بک لینکهاتون اضافه خواهد شد!)

لیست موضوعات :
1-اخبار فناوری و تکنولوژی - معرفی گجت ها 2-اخبار مسکن -ویلا , باغ و منزل 3-اخبار و خواندنیهای خودرو-لوازم یدکی ماشین 4-اخبار و مطالب ورزشی-لوازم ورزشی 5-اسکریپت و قالب-هاستینگ,طراحی و بهینه سازی سایت 6-آشپزی و فست فود 7-آگهی‌ها -نیازمندی‌های استخدام 8-پایان نامه , مقاله ,کتاب الکترونیکی,اخبار کنکور و دانشگاه 9-پزشکی - سلامت - تجهیزات پزشکی 10-تفریحی-جک-اس ام اس 11-تور اروپا 12-تور تایلند 13-تور ترکیه 14-تور چین 15-تور دبی و امارات 16-تور روسیه 17-تور قشم 18-تور کیش 19-تور مشهد 20-تور هند 21-جراحی زیبایی و پلاستیک ,صورت,بینی-پروتز 22-خدمات و تشریفات مجالس 23-خدمات وبمستری 24-دانلود آهنگ 25-دانلود بازی و بازی آنلاین 26-دانلود فیلم و سریال,اخبار سینما 27-دانلود نرم افزار کامپیوتر و موبایل 28-دکوراسیون و مصالح ساختمانی 29-صرافی و خدمات ارز-اقامت و مهاجرت-اخبار اقتصادی 30-صنایع دستی ,فرش ماشینی و دستباف 31-صنعتی و کارگاهی 32-فروشگاه اینترنتی 33-کودک و نوزاد - اسباب بازی 34-گالری عکس و آتلیه 35-گرافیک, چاپ و هدایای تبلیغاتی 36-گیفت کارت و اپل آیدی و ارز اینترنتی 37-مدل لباس,آرایش ,کیف و کفش 38-مذهبی 39-نکات زندگی و همسرداری,روانشناسی و مشاوره

تعرفه قیمتها بابت هر پکیج :
بک لینک : یک ساله به ازای هر پکیج 90.000 تومان
بک لینکها توی بخش لینک دوستان(سایدبار) و بصورت فالو قرار میگیرند.

رپورتاژ: ارسال یک رپورتاژ(پست تبلیغاتی شامل متن و یک عکس و حداکثر 5 لینک خروجی فالو به سایت شما) توی هر پکیج 120.000 تومان

نمونه وبلاگهای پکیج دانلود موزیک :
http://opizo.com/AJ03S3

*********************************************************************************************************************************
نمونه کار:
اکثر کسانی که سفارش بک لینک میدن , تاکید دارند که توی تاپیک اسمی ازشون برده نشه !!
پس لطفا جهت دیدن نمونه کار , پیام خصوصی ارسال کنید

راههای ارتباط:
انجمن پرشین تولز
ایمیل: [email protected]
یوزر تلگرام: Linksh0p@
موبایل: 09300034600

غلامی

پرداخت آنلاین

نظرات برخی از دوستان:
استاتر کاملا تایید می شوند برای کلمه کلیدی گالری عکس سفارش دادیم بهشون و از صفحه 17 به صفحه 7 اومدیم
آقای غلامی کاملا تایید میشن
قبلا از ایشون روش دوم رو گرفته بودم و نتیجه خوبی گرفتم
الان هم روش اول و سوم رو سفارش دادم بهشون
استارتر تایید میشن . قبلا با روش دوم همکاری داشتیم
بنده هم ایشون رو تایید می کنم
روش دوم رو تست کرده و راضی بودم
روش دوم ایشون رو اشتفاده کردیم تایید میشن
اقای غلامی تایید می شن
من از شون 100 تا بک لینک گرفتم در طول دو هفته سایتم برای کلمه کلیدی مورد نظر از صفحه10 رسید به فعلا صفحه 3 گوگل
متشکرم
سلام
آقای غلامی کاملا تایید میشن
هر دو پکیج تاثیر زیادی داره
من از هر دو پکیج استفاده کردم
پکیج اول ( روش اول = بک لینک در چند سایت رنک بالا ) تاثیر خیلی خوبی رو سایت من گذاشت
طوری که سایتم در یک کلمه پر رقابت به صفحه دوم گوگل رسید
امتیاز مثب هم درج شد
با تشکر
آقای غلامی فدات داداشم
بنده هم ازش روش دوم رو به تعداد 400 بک لینک خرید کردم برای کلمه جامعه مجازی ( جامعه مجازی فان کلوب )
از صفحه 32 گوگل در کمتر از یک ماه به صفحه اول گوگل اومدم.
واقعا پیگیره کاره شه و اصولی عمل میکنه کاملا مورد تایید هستن.
من 200 تا از روش دوم سفارش دادم و کمتر از یک هفته از صفحه 39 گوگل به صفحه 5 اومدم...از آقای غلامی ممنونم که خیلی زحمت کشیدند
من هم از رتبه 6 در "دانلود آهنگ بی کلام" به رتبه 4 صعود کردم (صفحه اول گوگل).
ممنون.
سلام
من از ایشون چندین بار لینک خریدم خیلی راضی بودم
برای سایت ای ار تیزر
سایت ای ار تیزر اصلا در صفحه های گوگل نبود الان صفحه 5 هستش
ممنون از ایشون
با سلام
بنده از ایشون 100 تا بک لینک گرفتم ( یک پک صد تایی ) توی کلمه ( دانلود رایگان نرم افزار ) اومدم صفحه 3 گوگل . میتونید بررسی کنید.ادرس سایتم www.empratoor.com هست.
امروزم یک پک صد تایی دیگه خریدم
جناب غلامی لطف کنید برام فعالش کنید
اطلاعات رو پ . خ کردم واستون
با تشکر
سلام
ما نظر ایشون رو در مورد استفاده از پلن‌ها خواستیم و به پیشنهادشون عمل کردیم و نتیجه مثبت بود.
در اصل مشاوره رو از خودشون گرفتیم و کار رو هم به خودشون سپردیم.
امیدوارم باقی دوستان هم بتونن با همکاری دوستمون به خواسته هاشون برسن.
نتیجه برای ما رضایت بخش بوده و همکاری هم ادامه پیدا میکنه
irssd.ir
با سلام
دوستان من از روش دوم استفاده کردم و تو کمتر از یه ماه به صفحه ی اول رسیدم
به نظرم حداقل یه بار استفاده کنید
با تشکر
سلام
من تو انجمن همسایه ازشون خرید داشتم
راضی بودم و کلمه من این بوده
فروشگاه حجاب و چادر
اینارو هم میتونین سرچ کنین
فروشگاه حجاب
فروشگاه چادر
وقتی ازشون خرید کردم و راضی بودم وظیفه ام بود بیام و بگم
فقط مشکلی ک برخوردم این بود ک ایشون لیست وبلاگ هارو برام نفرستادن که البته در گوگل وب مستر مشخص هست
با تشکر از دوست خوبمون
واقعا بازدیدها و رتبه پیشرفت دوبرابری داشته.
@mohaghegh از همون پکیجی که به من دادید یکی دیگه میخوام برای یکی دیگه از سایتام.
اگر موجود دارید بفرمایید تا واریز کنم
سلام
تشکر از دوست خوبمون آقای غلامی
بنده هم از روش دوم سفارش دادم و الان هم تقریبا 1 هفته شده و بازدهی خیلی خوبی تو گوگل داشته و راضی هستم
به سایر دوستان هم پیشنهاد میکنم از پکیج های دوست عزیزمون آقای غلامی استفاده کنند مطمئنا نتیجه خوبی را خواهند گرفت
با تشکر از دوستان عزیز به خصوص آقای غلامی
از ایشون بک لینک خریداری شد و طی یک هفته جواب خوبی گرفتم.
سلام به دوستان گرامی
من از سیستم کاری آقای غلامی استفاده کردم. و نتیجه مناسب گرفتم.
برای کلمات کلیدی سایتم از شیوه دوم استفاده کردم. برای ملاحظه نتایج می تونید در مورد عبارت کلیدی "مشاور بازاریابی و برندینگ" در گوگل برایسایت شخصی خودم در صفحه اول و دوم و حتی گاهی بین 5 جستجوی اول هستم. همچنین برای عبارت کلیدی "مشاور و مجری تبلیغات" برایسایت شرکتم هم بین صفحه اول و دوم قرار دارم. و این خوبه چون من با کم شروع کردم و قصد دارم برای کلمات کلیدی دیگه وب سایتم همین روش را ادامه بدم البته سئوی داخلی و مرتبط بودن مطالب با کلمات کلیدی هم مهمه البته خودتون استاد هستید.
برای یک فروشگاه هم روش سوم را در حال شروع با دوستان می باشم.اگر در این زمنیه هم نتیجه مطلوب بود اعلام می کنم.
البته یک نکته خوب دیگه که در همکاری با دوستان دیدم این بود که به عنوان یک مشاور بازاریابی و تبلیغاتی عملکرد دوستان در شیوه برخورد را هم مدنظر قرار داده بودم که خیلی با حوصله به حدود 20 ایمیل من در این زمینه پاسخ دادند و در نتیجه گیری من را راهنمایی کردند.
مرسی . خسته نباشید.
استاتر تایید میشن به شدت ، قبلآ از حضورشون بک لینک گرفتم پیشرفت خوبی در آمار و آی پی کردم .

Last edited:

khavaj

Registered User
لایک‌ها
221
سلام.رپرتاژ رو بگیریم چند روز زمان میبره تا داخل همه لینک بذارید.و اگه سایت یا وبلاگ داشته باشیم چه زمان باید از تاسیسش بگذره تا براش رپرتاژ بگیریم؟

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
سلام.رپرتاژ رو بگیریم چند روز زمان میبره تا داخل همه لینک بذارید.و اگه سایت یا وبلاگ داشته باشیم چه زمان باید از تاسیسش بگذره تا براش رپرتاژ بگیریم؟
سلام
معمولا ارسال رپورتاژ یا بک لینک واسه هر مجموعه دو یا سه روز زمان میبره
رپورتاژ هم از بدو تاسیس سایتتون میتونید براش بزنید

hastina

Registered User
لایک‌ها
230
سلام عزیز
در خصوص ماندگاری رپورتاژ حداقل تا 2 سال مطمئن باشیم؟ منظورم اینه که قصد فروش هیچ کدوم از سایت ها در این مد رو ندارید که احتمال بروز مشکلی برای رپورتاژها باشه؟

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
سلام عزیز
در خصوص ماندگاری رپورتاژ حداقل تا 2 سال مطمئن باشیم؟ منظورم اینه که قصد فروش هیچ کدوم از سایت ها در این مد رو ندارید که احتمال بروز مشکلی برای رپورتاژها باشه؟
سلام قربان
فروش و واگذاری که مطمئن باشید انجام نمیشه
فقط به احتمال خیلی ضعیف بعضی از سرویسهای وبلاگدهی بسته یا تعطیل بشن که از دست ما خارجه
ولی الحمدلله تا الان مشکلی نبوده

nardon_mn

Registered User
لایک‌ها
17
سلام نمونه کار لطفا بفرستید واسم ممنون میشم

Mohammad MG

Registered User
لایک‌ها
7
سلام، لطفا لیست دومین‌های مرتبط با ورزش و فروشگاه ورزشی رو برای من بفرستید. ممنون

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
با سلام

لطفا شرایط بهترین پکیج ریپورتاژ آگهی فالو تون رو برای بنده ارسال کنید

1 . اسپم اسکور 0 باشن
2 . تضمین تاثیر داشته باشه ( قبلا تست شده باشه )

موضوع سایت ( پنل پیامک )

clickiha

Registered User
لایک‌ها
47
سلام وقت بخیر
لطفا لیست سایت های مرتبط برای رپورتاژ سایت موزیک جهت بررسی کیفیت بفرستید
با تشکر

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
سلام وقت بخیر
نمونه برای دانلود آهنگ دارین؟

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
این دو پکیج شامل چه سایت های می باشد ؟
کودک و نوزاد - اسباب بازی
گالری عکس و آتلیه

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
این دو پکیج شامل چه سایت های می باشد ؟
کودک و نوزاد - اسباب بازی
گالری عکس و آتلیه
اقای غلامی سراوانیم ارادمتمند قبلا اجاره خودرو ازت بک میگیرفتم

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
اقای غلامی سراوانیم ارادمتمند قبلا اجاره خودرو ازت بک میگیرفتم
ارادتمندیم قربان
یه پیام برام بفرستین که چند نمونه از سایتها و وبلاگهای این دو گروه رو براتون ارسال کنم

golten

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
88
سلام.
برای ریپورتاژ سایتها و وبلاگ های نرم افزاری و فناوری تون رو لطفا بفرستید.

golten

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
88
ارسال شد.

بالا