برگزیده های پرشین تولز

_ کاری هستش که تو خونه بشه باهاش پول دراورد ؟ خواهشا بیا _

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام و عرض خسته نباشید .
بجه ها من دانش اموزم و میخواستم بدونم شغلی هستش که تو خونه بشه باهاش پول دراورد ؟ اینترنتی نباشه بهتره ( منظورم سایت زدن و پاپ آپ و ارسال ایمیل تبلیغاتی و...) ،،، مثلا کاردستی خاصی باشه که خوبه .
میتونید کمی راهنماییم کنید ؟ سرمایه زیادی نخواد ، وقت زیادی نخواد و سود اور باشه و بشه تو خونه و بدون نیاز به حرفه خیلی خیلی خاص انجامش داد ...
ممنون میشم پاسخ بدید .

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
چند سالته؟
به چه شغلی علاقمندی؟
علاقه هات چیه؟
اگه اون شغل یه وسیله هایی بخواد هزینه ش رو داری تأمین کنی؟

on-track

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
همه رو باهم میخوای،؟ سرمایه زیاد نخواد و وقت زیادی نگیره،اینا باهم در تضادن

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان من 16 سالمه ،،، احساس میکنم کلاس خصوصی درسی بزارم میتونه خوب باشه ( تعریف نباشه ولی میتونم کلاس بزارم ) این خوبه ؟ یا ...
،،،
دوستان من نمیگم خیلی کم وقت بخواد ... منظورم طوری نباشه که از زندگی بندازه ادمو ... و هزینه نخواد که سرمایه زیاد داشته باشی

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
دوستان من 16 سالمه ،،، احساس میکنم کلاس خصوصی درسی بزارم میتونه خوب باشه ( تعریف نباشه ولی میتونم کلاس بزارم ) این خوبه ؟ یا ...
،،،
دوستان من نمیگم خیلی کم وقت بخواد ... منظورم طوری نباشه که از زندگی بندازه ادمو ... و هزینه نخواد که سرمایه زیاد داشته باشی
آره؛
تدریس خصوصی خیلی خوبه و درآمد خوبی هم داره.
خود من آرزوم بود که بتونم این کارو انجام بدم. چون داری دانشت رو چند بار با کمترین هزینه ی جاری می فروشی. این یعنی سود نزدیک به 100% با درآمد بالا.
شروع کن و خبرشم بده.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
آره؛
تدریس خصوصی خیلی خوبه و درآمد خوبی هم داره.
خود من آرزوم بود که بتونم این کارو انجام بدم. چون داری دانشت رو چند بار با کمترین هزینه ی جاری می فروشی. این یعنی سود نزدیک به 100% با درآمد بالا.
شروع کن و خبرشم بده.

تدريس كه يعني داري دانش خودت رو ثابت نگه ميداري و در جا ميزني! نه؟! ;)

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان تصمیممو گرفتم
تدریس خصوصی رو انتخاب کردم .
خبرشم میدم
تدریس خصوصی بهترینه برای من ...

zooya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به این ایده هم فکر کن که بتونی آموزش هات رو منسجم کنی و اینترنتی بفروشی که سود فراوانی دارد.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
به این ایده هم فکر کن که بتونی آموزش هات رو منسجم کنی و اینترنتی بفروشی که سود فراوانی دارد.
روي اينترنت كلي آموزش رايگان هست! كلا براي خدمات اينترنتي نميشه خيلي روي دريافت مستقيم پول از مشتري حساب باز كرد. ولي خب خيلي سايتا پولاي خوبي از تبليغات در ميارن. يا كلا راههاي درامد غيرمستقيم!!!

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
بله قوی ترین کار دنیا بورس .فارکس.فیوچرز و...

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اینایی که گفتی اصلا کار نیستن. این ها ضدکار هستن.
متاسفانه یکی از مشکلات اقتصادی مملکت ما این طرز فکر هست.اگر این همه سرمایه به جای بانکو بساز بفروشو هزارتا کار دلالی میومد تو بورس اقتصاد ما خیلی قوی تر میشد.برین ببینین تو زاپن و امریکا چند درصد مردم تو بورس هستن

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اینایی که گفتی اصلا کار نیستن. این ها ضدکار هستن.
بله بورس شغل نيست و سرمايه گزاري هست ولي سرمايه گزاري ميتونه جانشين شغل باشه و اتفاقا ميتونه باعث بشه فرد به دليل داشتن وقت بيشتر كيفيت و محتواي غني تري در زندگي داشته باشه. البته همه چيز به فرد بستگي داره نه اينكه همه بتونن

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
متاسفانه یکی از مشکلات اقتصادی مملکت ما این طرز فکر هست.اگر این همه سرمایه به جای بانکو بساز بفروشو هزارتا کار دلالی میومد تو بورس اقتصاد ما خیلی قوی تر میشد.برین ببینین تو زاپن و امریکا چند درصد مردم تو بورس هستن
این بورسو شما از کجا شروع کردی؟ درامدت چقدره از بورس؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
اطلاعات دقیق و حقیقی خودتونو بیشتر کنید.
بله بورس شغل نيست و سرمايه گزاري هست ولي سرمايه گزاري ميتونه جانشين شغل باشه و اتفاقا ميتونه باعث بشه فرد به دليل داشتن وقت بيشتر كيفيت و محتواي غني تري در زندگي داشته باشه. البته همه چيز به فرد بستگي داره نه اينكه همه بتونن
کل بورس های دنیا رو مطالعه کنید و ببینید چه نتایجی در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای جامعه داشتن.
اصلا ساختار بورس، روش جمع آوری پول از مردم و استفاده ای که می شه و روش هزینه و درآمد سهامداران رو مطالعه کنید و بررسی کنید، با اساتید مشاوره کنید و در اینترنت هم جستجو کنید، حسابی بگردید و از حقایق بورس آگاه بشید.

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اطلاعات دقیق و حقیقی خودتونو بیشتر کنید.

کل بورس های دنیا رو مطالعه کنید و ببینید چه نتایجی در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای جامعه داشتن.
اصلا ساختار بورس، روش جمع آوری پول از مردم و استفاده ای که می شه و روش هزینه و درآمد سهامداران رو مطالعه کنید و بررسی کنید، با اساتید مشاوره کنید و در اینترنت هم جستجو کنید، حسابی بگردید و از حقایق بورس آگاه بشید.
واسه مردم یا اقتصاد کشور؟صد در صد خوندم و آمارهارو دیدم بعله اگر بخاطر ضرر کردن مردم هست تو پست بالا عرض کردم اگر کمک به اقتصاد کشور هست از همه جا واجب تر هست تو بورس سرمایه گزاری بشه تا جاهای دیگه.
اتفاقا اطلاعاتم خیلی بروز هست و واقعیت رو هر روز دارم تو بورس میبینم پیشنهاد من به شما اینه بجای سرچ گوگل اطلاعاتتونو برزو و کاربردی کنین

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
این بورسو شما از کجا شروع کردی؟ درامدت چقدره از بورس؟
دوست من بورس تنها نیس بازار های مالی زیادی هست.از جایی نیاوردم بوده و هست و هر روز قوی تر میشه.میتونی شما و هرکی علاقه مند هست شروع کنه.درامد ماهی نیس.بستگی داره از دید سرمایه گذاری.تریدری .یا تحلیل گری نگاه کنی

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
دوست من بورس تنها نیس بازار های مالی زیادی هست.از جایی نیاوردم بوده و هست و هر روز قوی تر میشه.میتونی شما و هرکی علاقه مند هست شروع کنه.درامد ماهی نیس.بستگی داره از دید سرمایه گذاری.تریدری .یا تحلیل گری نگاه کنی
چند سالته ؟:D:rolleyes:

بالا