برگزیده های پرشین تولز

|||---__ سیستم همکاری در فروش پی پر سل نسخه 3 با امکانات جدید و بروز __--- |||

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
آقا این ایده رو جایی ندیدم یا اگه کسی تو این انجمن مطرح کرده و من خوندم و حالا دارم به شما می گم یادم نیست
اما به فرض مثال خود بنده دربه در یه همچین سیستمی می گردم که مثلا یا 1/3 کنم یا نقدی اما چون همکاری در فروش ها اس ام اس و فروش پستی فعاله سر تمام سفارش ها به سنگ می خوره
بعد یه سری از این بنده خدا ها که جنس خریدن و از کیفیت خوششون نیومده دیگه آی پی ثابت سایت شدن روزی یه سفارش میدن و برگشت میخوره و ضرر برای همه دیگه هیچی
این امکان یک سوم رو بررسی میکنم ولی مشتری که اعتماد کنه کامل واریز می کنه دیگه این کارو نمیکنه
در مورد خرید فقط نقدی رو میشه یک کاریش کرد بررسی میکنمی اگه شد تا فردا یا پس فردا اضافه میکنیم به سیستم
حالا شاید خورد :دی مفت باشه کوفت باشه :دی
فقط محسن جان تو قالبا حتما یکی مخصوص موبایل بزار باشه یعنی موبایل ویو نمیگما مخصوص گوشی باشه یه تون تو وسط هر بندش یه محصول ساده و شیک
منتظرم موودمم بگیرم :دی
اینم خوبه ها :دی http://www.ppsmarket.ir/product/view/67 :دی شاید ارزشش بیشتر از مودم باشه :دی نه غلام ؟:دی
یه فکری هم دارم فردا تو یاهو پی ام بده یا هستی الان هستم بیا یاهو بگم
اینو هم حتما انجام میدیم فرقی نداره ارسال مکنیم برات بهت میگم بعدا حتما

به سلامتی مبارکه :)
ممنون عرفان جان البته شما هم ارتقا دادید برای شما هم ارزوی موفقید میکنم

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
این امکان یک سوم رو بررسی میکنم ولی مشتری که اعتماد کنه کامل واریز می کنه دیگه این کارو نمیکنه
در مورد خرید فقط نقدی رو میشه یک کاریش کرد بررسی میکنمی اگه شد تا فردا یا پس فردا اضافه میکنیم به سیستم
آقا واقعا ممنون

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150

اینو هم حتما انجام میدیم فرقی نداره ارسال مکنیم برات بهت میگم بعدا حتما

ممنون عرفان جان البته شما هم ارتقا دادید برای شما هم ارزوی موفقید میکنم
این کلمه ارتقا به جای انتقال واقعا لایـــــــــــــک داشت :دی

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856

امکان یک سوم یه عامل بازدارنده هستش برای اینکه هر کسی نیاد سفارش بده بعد فردا صبح بیاد ببینه که حسش نیست بگه ول کن اومد میگم نمی خوام
و هم اینکه سفارش پستی افکار نامربوط به اینکه آقا شاید این سیستم بخواهد کلاه برداری کنه و پولمو بخوره اینا از ذهنه خریدار بیرون میره بیرون
ضمن اینکه قید بشه پول پرداخت شده پس داده نخواهد شد اونوقت دیگه کلا با مشتری ها سر و کار داریم و نیروی علکی ازمون گرفته نمی شه

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
امکان یک سوم یه عامل بازدارنده هستش برای اینکه هر کسی نیاد سفارش بده بعد فردا صبح بیاد ببینه که حسش نیست بگه ول کن اومد میگم نمی خوام
و هم اینکه سفارش پستی افکار نامربوط به اینکه آقا شاید این سیستم بخواهد کلاه برداری کنه و پولمو بخوره اینا از ذهنه خریدار بیرون میره بیرون
ضمن اینکه قید بشه پول پرداخت شده پس داده نخواهد شد اونوقت دیگه کلا با مشتری ها سر و کار داریم و نیروی علکی ازمون گرفته نمی شه
این روش رو فکر نمیکنم جواب بده ولی یک بررسی میکنیم حتما

sHZdONI

Registered User
لایک‌ها
3
بنده هم کارشناس فروش و رسیدگی به سفارشات پی پر سل هستم.
در صورت بروز مشکل از طریق تیکت بخش فروش یا با شماره 09361963348 میتونید مستقیم با من در ارتباط باشید.
آماده شنیدن پیشنهادات شما برای اضافه کردن محصولات جدید هستیم.
انشالا در سیستم جدید مثل سیستم قبل بتوانیم روز های پرسودی در کنار هم داشته باشیم.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
همکاران ایرادی دیدن میتونن برای من اس ام اس هم ارسال کنن که برطرف کنیم سریع مشکل رو

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
محسن جان بسته رسید داداش شرمندمون کردی :دی

خیلی اقایی
ضمنا چراغ قوه هم توش بود :O
مرسی

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
محسن جان بسته رسید داداش شرمندمون کردی :دی

خیلی اقایی
ضمنا چراغ قوه هم توش بود :O
مرسی
قابلی نداره دیدم نفرستادن همون روز اینم گذاشتم توش شخصا پست کردم سوپرایز بشی :دی

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
امکان تعین قیمت از کف قیمت محصول به سیستم اضافه شد

همکار گرامی دقت کنید اگر کف قمیت رو با قیمت فروش یکی کنید سود فروش برای شما صفر خواهد شد

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
امکان ویرایش قالب برای همه گروه ها فعال شد
قالب جدید به سیستم اضافه شد
محصولات جدید به سیستم اضافه شد

بالا