برگزیده های پرشین تولز

A potentially dangerous Request.Form....

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
HTML:
Server Error in '/cpanel' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client (txtdistribute="<a href="http://tend..."). 
Description: Request Validation has detected a potentially dangerous client input value, and processing of the request has been aborted. This value may indicate an attempt to compromise the security of your application, such as a cross-site scripting attack. You can disable request validation by setting validateRequest=false in the Page directive or in the configuration section. However, it is strongly recommended that your application explicitly check all inputs in this case. 

Exception Details: System.Web.HttpRequestValidationException: A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client (txtdistribute="<a href="http://tend...").

Source Error: 

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.  

Stack Trace: 

[HttpRequestValidationException (0x80004005): A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client (txtdistribute="<a href="http://tend...").]
   System.Web.HttpRequest.ValidateString(String s, String valueName, String collectionName) +240
   System.Web.HttpRequest.ValidateNameValueCollection(NameValueCollection nvc, String collectionName) +99
   System.Web.HttpRequest.get_Form() +121
   System.Web.UI.Page.GetCollectionBasedOnMethod() +70
   System.Web.UI.Page.DeterminePostBackMode() +128
   System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +2112
   System.Web.UI.Page.ProcessRequest() +218
   System.Web.UI.Page.ProcessRequest(HttpContext context) +18
   System.Web.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication+IExecutionStep.Execute() +179
   System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +87

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

سلام
موقع افزودن خبر به سایت در قسمت عنوان خبر یک لینک گذاشتم این لینک در حالت لوکال هاست به دیتا بیس اضافه می شود و بعد هم به درستی نمایش داده می شود در حالی که وقتی این کار رو روی سرور انجام می دهم این پیغام خطا را نمایش می دهد و این لینک رو به دیتا بیس اضافه نمی کند
اگه ممکنه به من بگید این خطا رو برای چی می ده
متشکرم​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
نمیدونم چرا رو لوکال جوا میده
توی اینجا
txtdistribute="<a href="http://tend..."
اون " های توی <a></a> رو وردار و فقط " های اول و آخر استرینگ رو بزار بمونه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یا به طور کلی برای حل شدن مشکل برو توی کد اچ تی ام به <page # %> این رو اضافه کن
ValidationRequest=False

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اون کوتیشن رو نگذاشتم حالا نمی دونم چرا موقع خطا دادن اون طوری نشون می ده !!!!
اون دستوری رو هم که گفتید متوجه نشدم که کجا باید اضافه کنم
این دستور اصلا چه کار می کنه؟
اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید
متشکرم​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
برید تو قسمت دیزاین بعد سورس رو بزنید که کد های اچ تی ام ال صفحه بیاد
خط بالای صفحه رو پیدا کن اینه
کد:
<%@ Page  Debug="true" Language="VB" AutoEventWireup="false" CodeFile="Addfile.aspx.vb" Inherits="Admin_Addfile" %>
به این خط
کد:
ValidationRequest=False
رو اضافه کن
این کار باعث میشه که بدون اینکه کد رو بخونه و بخواد ایراد بگیره هرچی هست رو میفرسته بره
از اسمش معلومه که میگی ارزیابی و اعتبار سنجی نکن

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از توضیح کاملتون بسیار متشکرم
ولی مشکل اینجاست که من همیشه اون خط اول رو که شما فرمودید delete می کنم و بعد کدهام رو می نویسم چرا که در غیر این صورت همیشه پیغام خطا می ده
الانم طبق گفته شما این کار رو کردم ولی بازم error داره
شما همیشه این خط اول رو توی برنامه هاتون دارید؟
PHP:
Server Error in '/' Application.

Parser Error 
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately. 

Parser Error Message: The 'CodeFile' attribute is not supported by the 'page' directive.

Source Error: 

Line 1:  <%@ Page  Debug="true" Language="VB" AutoEventWireup="false" CodeFile="Addfile.aspx.vb"  ValidationRequest="False"%>
Line 2:  <%@ Import Namespace="System.Data.OleDb"%>
Line 3:  <%@ Import Namespace="System.Data" %>

Source File: c:\inetpub\wwwroot\website\cpanel\news.aspx    Line: 1 

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.0.3705.0; ASP.NET Version:1.0.3705.0

PHP:

Parser Error 
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately. 

Parser Error Message: Could not load type 'cpanel.WebForm3'.

Source Error: 

Line 1:  <%@ Page Language="vb" AutoEventWireup="false" Codebehind="WebForm3.aspx.vb" Inherits="cpanel.WebForm3"%>
Line 2:  <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
Line 3:  <html>

Source File: c:\inetpub\wwwroot\website\cpanel\webform3.aspx    Line: 1 

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.0.3705.0; ASP.NET Version:1.0.3705.0

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شما نباید اون خط رو پاک کنی
اونوقت میفرستی رو سرور بازم کار میکنه؟ قاعدتا نباید کار کنه درست
بله من همیشه این خط رو دارم
شرمنده الان متوجه شدم یه اشتباه کوچیک کردم
ValidationRequest نیست
validaterequest هست

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز خط اول صفحه های ASPX که به Directive مشهور هستند در واقع به Engine تکنولوژی ASP.net میگه که کلاس این صفحه چیه و البته در هنگام دیباگ میگه که سورس VB یا #C این صفحه کدام صفحه است و اگر این خط را پاک کردید چجوری برنامه شما اجرا می شه ؟ این که این خط را پاک کنید و صفحه درست کار کند غیر ممکن است .
بعد هم این خطائی که شما می بینید مربوط به نکات امنیتی که دات نت پیش فرض در نظر می گیرد و این کار را برای جلوگیری از ارسال کدهای مخرب در فرم ها انجام می دهد .
آقا شروین درست گفتند شما ValidateRequest=False قرار بده برای این صفحه تا دیگر این مشکل برای شما پیش نیاید . البته در خود خطا هم گفته که برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام دهید .

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
از راهنماییهاتون متشکرم ولی می خوام بهتون بگم که من کل سی پنل سایتم رو با ای اس پی دات نت طراحی کردم و توی هیچکدوم از صفحات این خط رو نگذاشتم و تا حالا هیچ مشکلی هم نداشتم و الان روی سرور داره به درستی اجرا میشه این که می گید این کار غیر ممکنه خیلی برام جالبه
در هر صورت به خاطر خطاهایی که همیشه روی این خط دارم هیچوقت نتونستم ازش استفاده کنم​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خب بستگی داره صفحاتت چیا توش باشه
من خودم یه بار امتحان کردم بعضی صفحات کار میکرد بعضی صفحات که پیجیده تر بود بعضی قسمتاش کار نمیکرد
حالا ربطشو دقیق نمیدونم و دوستای دیگه مثا مهدی و حسین بهتر میتونن ریز نظر بدن که دقیقا چی باعث این میشه
ولی خلاصه طبق تجربه شخصی یه ذره که صفحاتت پیچیده بشه اونوق گیر میکنی

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک فرم جدید به نام webform3.aspx توی فلدر cpanel ساختم و هیچ چیزی هم بهش اضافه نکردم یعنی بلافاصله بعد از ایجاد این صفحه اون رو سیو کردم و بعد اجرا گرفتم
حالا خودش از این خطی که خودش به برنامه اضافه کرده داره ایراد می گیره اگر ممکنه به من بگید این خط رو چطور اصلاح کنم تا بتونم اجراش رو ببینم​
کد:

Parser Error 

Parser Error Message: Could not load type 'cpanel.WebForm3'.

Source Error: 

Line 1:  <%@ Page Language="vb" AutoEventWireup="false" Codebehind="WebForm3.aspx.vb" Inherits="cpanel.WebForm3" ValidateRequest="False"%>

Source File: c:\inetpub\wwwroot\website\cpanel\webform3.aspx    Line: 1 

راستی یک چیز دیگه : من از دیتا گرید برای ویرایش اطلاعات دیتابیسم استفاده کردم ظاهرا همه چیز درست و مرتبطه ولی وقتی روی ویرایش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و هیچ چیزی توی دیتابیسم تغییر نمی کنه البته هیچ پیغام خطایی هم نمی ده ممکنه دلیلش حذف کردن همین خط در برنامم باشه؟؟؟؟​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
مطمئن باش دلیلش همینه
یه سوال کجا اجرا میکنی؟لوکال یا رو هاست؟
اگه رو لوکالی چجوری اجرا میکنی ؟ میزنی ران کنه یا آدرسو تو مرورگرت مینویسی؟

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورتون سوال اولم هست یا دومی؟
اون پیغام اول رو که فقط رو لوکال می ده و چون پیغام می ده من آپلودش نکردم نمی دونم رو سرورچطوری میشه
به نظرتون ممکنه رو سرور این پیغامو نده؟
دیتاگرید رو هم روی لوکال اجرا کردم
ضمنا من آدرس میدم واین پیغامو می ده
آدرس :localhost/website/cpanel/webform3.aspx​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من درست متوجه نشدم شما برای اجرای صفحات روی لوکال مرورگز رو باز میکنید و آدرس رو تایپ میکنید؟
اگه اینکارو میکنید ایرادتون همینه
چون یه سری فایل دی ال ال هست که باید ساخته بشه و هر تغییر میدی اونا مجدد تنظیم میشه وقتی که شما آدرس رو تایپ میکنی اون دی ال ال ها به همون صورت قبلی میمونه واسه همین یا اون ارور رو میده یا درست کار نمیکنه مثل همون دیتا گریدتون
باید از داخل خو ویژوال استودیو صفحات رو بازسازی و اجرا کنید که این مشکل درست نشه
اگرم از خود ویژوال دات نت بازسازی و اجرا میکنید که یه ذره گیج کننده میشه
ولی فکر میکنم که تایپ میکنید

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید از داخل خو ویژوال استودیو صفحات رو بازسازی و اجرا کنید که این مشکل درست نشه
خواهش می کنم به من بگیید منظورتون از این حرف چیه؟؟؟ مگه شما صفحاتتون رو روی IE یا همون مرورگرتون اجرا نمی کنید؟
در غیر این صورت چطوری میشه اجرای صفحات رو دید؟
من همیشه از همین روش استفاده کردم اگر دارم اشتباه می کنم لطفا راهنماییم کنید
متشکرم​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بله راهتون اشتباه هست
شما اول توی پنجره سلوشن اکسپلورر روی یکی از سفحاتتون که میخوای موقع اجرا باز بشه کلیک راست کنت و گرینه ی Set As Start Page رو بزن
بعد CTRL + F5 رو بزن اگه F5 رو بزنی دیباگ هم میکنه بعد اجرا میشه
اون کنترل اف 5 بدون دیباگ اجرا میکنه
با زدن این دکمه صفحه ی مرور گر باز میشه و صفحه اجرا میشه حالا حتما مشکلتون حل میشه
فقط اون خط کذایی رو پاک نکن
اگه با F5 اجرا کردی باید حتما اول مرورگر رو ببندی تا بتونی به ادامه ی برنامه نویسیت ادامه بدی ولی اگه با کنترل اف 5 صفحه رو ساختی نبستیش هم میتونی کد نویسی کنی
برای دیدن بقیه صفحات تا قبل از ایجاد تغییر میتونی تو همون صفحه آدرسشونو بنویسی و لازم نیست کلیک راستی کنی و ست از استارت پیج رو بزنیو ....
نتیجه رو اینجا لطفا اعلام کن

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا همه کارایی رو که گفتی مو به مو انجام دادم ولی بازم می گه:​
کد:

Parser Error 

Parser Error Message: Could not load type 'cpanel.test'.

Source Error: 

Line 1:  <%@ Page Language="vb" AutoEventWireup="false" Codebehind="test.aspx.vb" Inherits="cpanel.test"%>

Source File: c:\inetpub\wwwroot\website\cpanel\test.aspx    Line: 1 

فکر نمی کنید مشکل از جای دیگس؟
مثلا شاید باید یک چیزیرو توی خط اول تغییر بدم یا یک چیزی شبیه این؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
توی اینکه اون کار شما غلط بود و با اون کار شما صفحات درست اجرا نمیشن شکی نیست ولی نمیدونم چرا این ارور رو میده
من تاحالا چنین مشکلی نداشتم

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متشکرم ظاهرا هیچکس دیگه ای هم نمی دونه باید چیکارش کنم ! البته من خودم توی یک سری فوروم های خارجی هم اینو سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم
به هر حال از راهنماییهاتون ممنونم​

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی نمی دونه چرا خط خط اول برنامه های من ایراد دارد و error می ده؟؟؟​

بالا