برگزیده های پرشین تولز

about adobe premier

taleghani

Registered User
لایک‌ها
0
من یه کلیپ تو محیط adobe premier کار کردم و حالا فایل exe آن رو می خوام روی وب سایتم بذارم یعنی روی یه نوشته که کلیک می کنم این فایل exe اجرا بشه؟ برای این لینک دستور href باید بدم یا چیز دیگری؟ چون وقتی از href استفاده می کنم بعد از یه مدتی پیغام cgi error میده؛ ضمنا حجم فایل حدود 80 مگا بایت است.
به طور کلی این فایلهای اجرایی (که در محیطهای flash و adobe premier ) کار میشه با چه دستوری میشه با لینک روی وب قابل دسترسی باشه؟:wacko:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگر فایل مورد نظر رو در هاست upload کرده باشید میتونید با همون href یا همون لینک دادن ساده مشخص کنید که فایل مورد نظر قابلیت دانلود داره و به قول خودتون قابل دسترسی هست. error هم احتمالا مربوط به مشکل Host یی که فایل رو در اون upload کردید میشه.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من یه کلیپ تو محیط adobe premier کار کردم و حالا فایل exe آن رو می خوام روی وب سایتم بذارم یعنی روی یه نوشته که کلیک می کنم این فایل exe اجرا بشه؟ برای این لینک دستور href باید بدم یا چیز دیگری؟ چون وقتی از href استفاده می کنم بعد از یه مدتی پیغام cgi error میده؛ ضمنا حجم فایل حدود 80 مگا بایت است.
به طور کلی این فایلهای اجرایی (که در محیطهای flash و adobe premier ) کار میشه با چه دستوری میشه با لینک روی وب قابل دسترسی باشه؟:wacko:

فایل EXE ؟!!! :blink:

کلیپ های Flash با پسوند SWF روی هاست قرار میگیرند که در Explorer قابل نمایشند ...

کلیپ های Primire هم با پسوند Avi یا Mpg روی هاست قرار بگیرند با Windows Media Player قابل نمایشند ...

فکر میکنم من اصلاً متوجه نشدم منظور شما چیه ؟!!! :blush:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فکر کنم 2 تا سوال مختلف رو میخواستن بنویسن !؟
یا شاید هم خروجی exe فایلهای فلش منظورشون بوده.

taleghani

Registered User
لایک‌ها
0
در ابتدا از پاسخگویی شما ممنونم ولی یه نکته : اگه به صورت swf; avi و یا mpg ذخیره کنم ؛ در browser این کلیپ ها قابل نمایشند ولی با توجه به حجم بالای فایل اگر کسی بخواد ابتدا کلیپ را دانلود کنه و بعد نمایش آن رو ببینه ؛ چطور ممکنه؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
swf رو میتونید در براوزر نمایش بدین ضمنا برنامه Flash MX بخشی داره که میتونید فایلتون رو به با PLayer خودش نمایش بدین. البته دقت داشته باشید که فایل شما تقریبا از لحاظ سایز دیگه به کلیپ نمیخوره.
avi. رو هم میتونید در فلش قرار بدین.

taleghani

Registered User
لایک‌ها
0
اگه کسی بخواد اول فایل رو دانلود کنه و بعد اون رو ببینه باید با چه فرمتی فایل رو ذخیره کرد؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه کسی بخواد اول فایل رو دانلود کنه و بعد اون رو ببینه باید با چه فرمتی فایل رو ذخیره کرد؟
با avi. هم میتونید این کارو انجام بدین,
ضمنا میتونید فایل رو چند تیکه هم کنید و برای دانلود بذارید.

بالا