برگزیده های پرشین تولز

Admin پريد :( كمكم كنيد لطفا!!

reza002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من يك فروم با php (ترجمه آقاي مهدي كرامتي) را مدتي پيش نصب كرده و از آن استفاده كردم ... متاسفانه از ديروز كاربر Admin حذف شده و بجاي نام فروم در بالاي آن عبارت FREEDOM FOR THE BULGARIAN MEDICS IN LIBYA درج شده است :( البته فروم كار مي كند و بقيه كاربران ميتوانند وارد شوند فقط بدليل حذف ادمين ديگر هيچ كنترلي نمي توانم داشته باشم.

آيا مي‌توانم كاربر ادمين را دوباره برگردانم؟
در صورتيكه جواب سوال قبل منفي است (كه اميدوارم نباشد) با توجه به اينكه من از ديتابيس بك‌آپ نگرفتم آيا اين امكان دارد كه اطلاعات را حفظ كنم؟

ممنون ميشوم اگر كسي به من كمك كند.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
اول از همه اینکه باید بفهمی مشکل از کجا بوده و اگه فرومت به روز نبوده اول از همه ارتقائش بدی.
برای اینکه یه یوزر ادمین داشته باشی...
یه یوزر جدید که میخوای ادمین بشه میسازی... میری توی phpmyadmin و از دیتابیس مربوط به فروم تیبل phpbb_users رو انتخاب میکنی... از بالای صفحه روی Browse کلیک میکنی...به صفحه آخر میری و یوزری رو که ساختی پیدا میکنی و کنارش روی دکمه ای edit که به شکل یه مداد هست کلیک میکنی... به دنبال user_level میگردی و مقدارش رو از 0 به 1 تغییر میدی و کلید go رو میزنی.
بعدش باید ببینی اگه یوزرنیم دیگه ای بدون اطلاع شما!! دسترسی ادمین داره حتما پاکش کنی.

بالا