برگزیده های پرشین تولز

ADSL در تهران ؟!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اين رو بخونيد :

موسسه ندا رایانه به عنوان اولین ISP ایرانی و دارنده مجوز ICP از شرکت مخابرات ایران و شرکت عصر انتقال داده ها، دارنده اولین مجوز PAP از شرکت مخابرات ایران، مشترکا" و در راستای دستیابی به اهداف والای خود در ارتقاء سطح کیفی خدمات ارتباطی و اطلاع رسانی کشور تحولی عظیم را در عرصه اطلاع رسانی و خدمات اینترنتی به کلیه علاقمندان در سراسر ایران مژده می دهند. برای نخستین بار در ایران بهره گیری از تکنولوژی جدید ADSL به منظور برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت در تهران آغاز گردیده است و باتوجه به انجام برنامه ریزی دقیق در این رابطه و همچنین تجربه چندین ساله ندا رایانه و عصر انتقال داده ها در زمینه اطلاع رسانی و خدمات مخابراتی پیش بینی می شود سرویس ADSL که هم اکنون در دنیا به یکی از ملزومات خانگی و تجاری افراد مبدل گردیده است در کوتاه ترین زمان ممکن سراسر ایران را نیز پوشش دهد.

اشتراک اینترنت ADSL تک کاربره

سرویس ADSL تک کاربره، دسترسی به اینترنت را با سرعت حداکثر Kbps ٢٥٦ (٨ برابر Dialup معمولی) برای کاربر میسر می نماید. این نوع سرویس برای کاربران خانگی پر مصرف و کاربران تجاری کم مصرف مناسب می باشد.
اشتراک اینترنت ADSL چند کاربره

سرویس ADSL چند کاربره، دسترسی به اینترنت را با سرعت حداکثر Mbps ١ (٣٠ برابر Dialup معمولی) برای کاربر میسر می نماید. این نوع سرویس برای کاربران تجاری دارای شبکه داخلی بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد.

تماس ٢٥٦ Kb/s ٦٤ Kb/s Bridge Modem تک کاربره ADSL-S
تماس ١ Mb/s ٢٥٦ Kb/s Router Modem چند کاربره ADSL-M

• سرویس های فوق شامل یک آدرس پست الکترونیک می باشند.

• سرویس ADSL چند کاربره شامل پنج عدد Static IP می باشد.

• به منظور استفاده از سرویس ADSL تک کاربره یک دستگاه مودم Bridge به صورت امانی دراختیار مشترک قرار می گیرد.

قضيه چيه ؟! كسي خبر داره ؟!

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
بیچاره یکی از دوستام یه همچین چیزی گفته بود به من ها!!! مسخرش کردم:D:D:D

البته اگه این همون باشه که خیلی وقته اومده چون دوستم اول تابستون به من گفتش

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من خيلي تعجب مي كنم.
پارس آنلاين قبلا در خبرهاش گفته بود:
"بشتابيد اينترنت DSL 40 برابر سرعت معمولي كه 5mb/s سرعت داره!"
اما حالا با اينترنت 256kb/s روبرو هستيم!
البته اگه واقعا چنين سرعتي داشته باشه خيلي خوبه اما قاعدتا بايد بيشتر از اين باشه...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب اين كه ربطي به پارس آنلاين نداره ! اين ماله " ندا نت " + "عصر انتقال داده ها " هست كه تو اين پروژه مثل اينكه با هم شريك شدن !

شايد پارس آنلاين هم جدا DSL ميده !

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تا اونجایی که من شنیدم تو کشورهای دیگه دی اس ال سرعتش 768 کیلوبیت پر سکند هست
ولی اگه همین 256 رو هم به ما بدن باید کلامونو بندازیم هوا

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از شايان :
خب اين كه ربطي به پارس آنلاين نداره ! اين ماله " ندا نت " + "عصر انتقال داده ها " هست كه تو اين پروژه مثل اينكه با هم شريك شدن !

نه منظورم كلي بود اخه همه همين طورين پارس آنلاين مثال بود
تا اونجایی که من شنیدم تو کشورهای دیگه دی اس ال سرعتش 768 کیلوبیت پر سکند هست
جدي ميگي؟ فكر ميكردم مال اونا 5mb/s هست آخه توي تبليغات DSL معمولا اين طور ميگن!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اين قسمتش چون جدول بود ... من كپي كردم اين شكلي شد ! :

تماس ٢٥٦ Kb/s ٦٤ Kb/s Bridge Modem تک کاربره ADSL-S
تماس ١ Mb/s ٢٥٦ Kb/s Router Modem چند کاربره ADSL-M

اين شركت دو مدل سرويس ارائه ميده ! " تك كاربره " كه سرعتش حداقل 64 حد اكثر 256 هست .

و " چند كاربره " كه حداقل 256 و حد اكثر 1MB هست !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
مضخرفه... تازه 3 گيگابايت محدوديت دانلود ماهانه داره

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من نميدونم ... تاحالا DSL نداشتم ... ولي مگه 3 گيگا بايت كمه ؟!

قيمتش چنده ؟! من امروز ساعت 7 بود ديدم ... زنگ زدم كسي برنداشت !

Bones

Registered User
لایک‌ها
0
من تجربه 1024 Mbpsرو دارم كه وقتي با سرعت اينترنت ايران عمري كار كرده باشي مثل خوره هر جا هر چي ببيني دانلود ميكني حتي نميگزاري تو كازا فيلمي بمونه حالا 3 گيگ كه .....
راستي ايران اگه همين 256 Kbps رو هم عين ادم داد برين كلاتون رو بندازين هوا !!! مگه همين كارتهاي خودمون نيستن كه روشون نوشته 56 K!!! كي تا الان رنگ 56 K رو ديده؟؟!؟!؟!؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من كه حتي 1% هم فكر نميكنمسودي براي كسي داشته باشه اين سرويسها!! دليلشو ميدونيد ديگه!!
يا قير نيست يا قيف يا كار نميكنه يا راه اندازيش گرونه يا سرعتش مزخرفه يا فيلترش خفنه يا ......
فيلا كه 33.600رو عشق است!!! :D :D :D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نميدونم ! من امروز زنگ ميزنم ببينم قضيه چيه !

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اره فکر کنم در صد ساله اینده بیاد
پسر خالم تو امریکاست میگه اینجا دیگه دی اس ال مبتدیا فقط کار می کنن

aenemamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از شايان :

شايد نه ! پارس آنلاين جدا DSL ميده !
من تحقيق كردم ( رو پارس آنلاين) محدوديت فضا داره كه واقعا افتضاحه ...
تو مناطقه محدودي هم سرويس ميده مثلا پيش شماره 877

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
جريانات از اين قراره:
1. در حال حاضر فقط کساني مي تونن سرويس DSL ارائه بدن که از مخابرات مجوز داشته باشن. مجوزي به نام ندا يا PAP که هيچ ربطي هم به ندا رايانه نداره.
2. ندا رايانه مجوز PAP نداره. بلکه همون طور که يکي از بچه ها نوشته قرار شده ندا سرويس عصر انتقال داده ها رو که اين مجوز رو داره، ارائه کنه.
3. اين سرويس تا حداقل 2 ماه ديگه توي تهران راه نخواهد افتاد.
4. اون سرويسي که پارس توي يک مرکز ارائه مي کنه هم به همين مجوز بر مي گرده. منتها تو يه مقطع زماني مخابرات رو دور زد و تونست که اين کار رو بکنه، اما بيشتر از يک ماهه که مخابرات نامه داده بهش و حق جذب مشتري جديد رو نداره و فقط ملزمه به مشتريان فعليش توي اون مرکز سرويس بده.
5. ADSL از نظر تئوري تا 8 و عملي تا 2 مگابيت بر ثانيه مي تونه پهناي باند داشته باشه. در حال حاضر سرويسي که شرکت ها ارائه خواهند داد، بعيد مي دونم بيشتر از 512 بشه. توانايي ارائة پهناي باند بيشتر وجود داره، منتها قيمتش مي ره بالا و براي همين هم توي ليست قيمت شرکت ها نمي بينين که نوشته شده باشه. اما اگه بخواين بعد از راه اندازي سرويس مي شه رفت و باهاشون صحبت کرد و سرويس با پهناي باند بيشتر و در نتيجه قيمت بالاتر گرفت.
6. 3 گيگا بايت محدوديت پهناي باند ماهانه کم نيست. تا جايي که مي دونم توي سرويس هاي مختلفش هم با هم فرق مي کنه و 3 گيگ حداقلشه. مگه اينکه کسي بخواد صبح تا شب دانلود کنه که اون يه بحث ديگه س.
7. سرعت DSL توي کشور هاي مختلف، بسته به پولي که مي دي و سرعني که مي گيري متفاوته. عين همين جا. قيمت ها هم مشخصاً ايران با امريکا متفاوته. کشورهاي ديگه اي که DSL دارن، زيادن. کره از همه بيشتره، آلمان و ... هم هستن.
مخلصم!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اول اینکه آقا یه مدت نبودی دلمون تنگ شد :p
دوم اینکه ghazmar جان آخه برای هر گیگابایت اضافه برای Bandwith مبلغ 10000 تومن می خوان بگیرن این خیلی ناجوانمردانه است :(

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
اول اينکه خيلي مخلصم!
دوم اين که راستش فکر نمي کنم خيلي ناجوانمردانه باشه. پهناي باند بسيار گرونه. ارزون ترين قيمتي که مي توني پيدا کني (از محل معتبر و مطمئن و اينا) 1200 دلار براي هر مگابايته. تو خود حديث مفصل بخوان...
قصدم دفاع از پارس آنلاين نيس، هيچ ربطي هم با اونا ندارم. ولي از حق هم نگذريم.
ارادت بند!

bpco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما بعد از 2 ماه درخواست از پارس آنلاین سرویس ADSL گرفتیم.
با سرعت 256 که هر بار تست کردم از 192k بالاتر نرفت! ( 24KB/s)
ظاهرا یک ماه اول هم مجانی هست! هیج پولی هم نگرفتند!
تجهیزات هم بصورت امانی هست.
هزینه ماهیانه برای 3 گیگ ترانسفر ماهی 60 تومن هست.
با توجه به اینکه دیگه هزینه تلفن نداریم، قیمت خیلی خوب هست.

بالا