برگزیده های پرشین تولز

ADSL . سعادت آباد

rok

Registered User
لایک‌ها
16
کسی با پیش شماره 2211 یا 2212 تونستهadsl بگیره. برای پیش شماره های 2206،2207،2208،2235 و... میدن اما نمیدونم چرا برای 2211 و 2212 نمیدن. کسی دلیلش رو میدونه؟
راهی نیست؟!!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
کسی با پیش شماره 2211 یا 2212 تونستهadsl بگیره. برای پیش شماره های 2206،2207،2208،2235 و... میدن اما نمیدونم چرا برای 2211 و 2212 نمیدن. کسی دلیلش رو میدونه؟
راهی نیست؟!!

برای بقیه شماره ها هم نمیده من 2208 هستم و ADSL ندارم! شاتل و بقیه شرکت هایی که اینجا هستند روی خطوط فیبر نوری ما کلا ADSL نمیدن فقط افروز هست که اونم قیمتش برای کاربر خانگی اصلا به صرفه نیست!

rok

Registered User
لایک‌ها
16
تو این منطقه پیش شماره ای وجود داره که فیبر نوری نباشه؟!!!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بعد از عید شده . کسی جایی پیدا کرده برای 2211؟

E-Commerce

Registered User
لایک‌ها
1
جهت پبگیری و اعتراض به بالا بودن قیمتها و سلیقه ای بودن در این منطقه با این شماره تماس بگیرید و با بخش بازرسی مخابرات صحبت کنید و گزارش بدید . با این کار امیدوارم در این مناطق حداقل بشه قیمتها رو کاهش داد
تلفن : 88291

isbn84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید ما شمارمون 2209 هست نمی دونید کدوم شرکت سرویس میده؟
از کجا بپرسم
البته 8 ماه پیش از هر جا پرسیدم گفتن نداریم؟؟؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید ما شمارمون 2209 هست نمی دونید کدوم شرکت سرویس میده؟
از کجا بپرسم
البته 8 ماه پیش از هر جا پرسیدم گفتن نداریم؟؟؟

اگه بهت بدن فقط این شرکت داره بقیه الکی میگن صبر کن!!
afrooz
توی سایتش شماره تماس و قیمت هست

pdvhbr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی بالاخره تونست واسه پیش شماره ی 8868 و8869 سرویس adsl پیدا کنه؟؟ من الان بیشتر از یک ساله که دارم می گردم اما هیچ جاییو بغیر از افروز پیدا نکردم ،اونم که قیمتاش خنده داره ! به این شرکت ها تا الان زنگ زدم اما همشون گفتن که نمی شه :شاتل ،پارس آنلاین ،داتک،آسیانت،فن آوا ...تا حالا چند بار هم مخابرات نهری رفتم اما هر دفعه جواب سر بالا بهم دادن یا افروز رو معرفی کردن...خواهش می کنم اگه کسی جاییو می شناسه معرفی کنه :( :(

Just Mohamad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
کسی بالاخره تونست واسه پیش شماره ی 8868 و8869 سرویس adsl پیدا کنه؟؟ من الان بیشتر از یک ساله که دارم می گردم اما هیچ جاییو بغیر از افروز پیدا نکردم ،اونم که قیمتاش خنده داره ! به این شرکت ها تا الان زنگ زدم اما همشون گفتن که نمی شه :شاتل ،پارس آنلاین ،داتک،آسیانت،فن آوا ...تا حالا چند بار هم مخابرات نهری رفتم اما هر دفعه جواب سر بالا بهم دادن یا افروز رو معرفی کردن...خواهش می کنم اگه کسی جاییو می شناسه معرفی کنه :( :(

اگه واسه سعادت آباد می خواهی، اوراکل هست

Last edited:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من چند روز پیش رفتم سلمان فارسی شماره تلفنم رو چک کردن نه فیبر بود نه pcm!! خیلی جالبه بعد از اینهمه که گفتن فیبره...شاتل بعد از 3-2 ماه انتظار به من گفته بودن فیبره ولی ظاهرا صرفشون نمیکرده با قیمت معمولیشون توی این منطقه پورت بدن و پورت ها رو به نمایندگی ها میفروشن اونا هم با قیمت بالاتر میگن همینه که هست...
اسم چند تا شرکت رو هم بهم دادن گفتن از اینا میتونید بگیرید.منم تماس گرفتم گفتن الان پورت نیست بازم! اسم توی لیست انتظار یه شرکتی نوشتم که گفتن مشکلی نیست و کپی شناسنامه و آخرین قبض رو فرستادن مخابرات تا پورت آزاد بشه.ولی گرونه نامحدود 128 رو میدن ماهی 34 تومان...

nickart

Registered User
لایک‌ها
1

درسته ولي اين را در نظر داشته باشيد كه قيمتهايي كه اوراكل در سايتش گذاشته براي سعادت آباد نيست و مثلاً من چند ماه پيش سوال كردم گفتند كه براي سعادت آباد حداقل 128K و به قيمت 34 تومن ميديم. فكر كنم در اين منطقه واسطه هستند.
دوستاني كه به دنبال ADSL در اين منطقه هستند، پيشنهاد مي كنم كه در نوبت انتظار شاتل ثبت نام كنند چون ليست انتظارش واقعي هست و به محض اينكه نوبتتون بشه باهاتون تماس مي گيرند. من خودم كه سعادت آباد هستم، 10 ماه در ليست انتظار شاتل بودم تا اينكه چند ماه پيش تماس گرفتند و اومدند وصل كردند.
اگر خط تلفن شما پي سي ام يا فيبر نوري هست، پيشنهاد مي كنم كه يك خط ديگر كه اين مشكل را نداشته باشد بخريد و بعد اين خط را بفروشيد و يا اينكه به مخابرات تقاضا بدهيد تا در صورت امكان خط شما را به روي يك خط بدون اشكال منتقل كنند.
اميدوارم مشكل تمام دوستان عزيزي كه در اين منطقه مخابراتي پر اشكال به دنبال ADSL هستند به زودي برطرف بشه :)

Just Mohamad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
درسته ولي اين را در نظر داشته باشيد كه قيمتهايي كه اوراكل در سايتش گذاشته براي سعادت آباد نيست و مثلاً من چند ماه پيش سوال كردم گفتند كه براي سعادت آباد حداقل 128K و به قيمت 34 تومن ميديم. فكر كنم در اين منطقه واسطه هستند.
دوستاني كه به دنبال ADSL در اين منطقه هستند، پيشنهاد مي كنم كه در نوبت انتظار شاتل ثبت نام كنند چون ليست انتظارش واقعي هست و به محض اينكه نوبتتون بشه باهاتون تماس مي گيرند. من خودم كه سعادت آباد هستم، 10 ماه در ليست انتظار شاتل بودم تا اينكه چند ماه پيش تماس گرفتند و اومدند وصل كردند.
اگر خط تلفن شما پي سي ام يا فيبر نوري هست، پيشنهاد مي كنم كه يك خط ديگر كه اين مشكل را نداشته باشد بخريد و بعد اين خط را بفروشيد و يا اينكه به مخابرات تقاضا بدهيد تا در صورت امكان خط شما را به روي يك خط بدون اشكال منتقل كنند.
اميدوارم مشكل تمام دوستان عزيزي كه در اين منطقه مخابراتي پر اشكال به دنبال ADSL هستند به زودي برطرف بشه :)

شما چند گرفتید؟

nickart

Registered User
لایک‌ها
1

pdvhbr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند روز پیش رفتم سلمان فارسی شماره تلفنم رو چک کردن نه فیبر بود نه pcm!! خیلی جالبه بعد از اینهمه که گفتن فیبره...شاتل بعد از 3-2 ماه انتظار به من گفته بودن فیبره ولی ظاهرا صرفشون نمیکرده با قیمت معمولیشون توی این منطقه پورت بدن و پورت ها رو به نمایندگی ها میفروشن اونا هم با قیمت بالاتر میگن همینه که هست...
اسم چند تا شرکت رو هم بهم دادن گفتن از اینا میتونید بگیرید.منم تماس گرفتم گفتن الان پورت نیست بازم! اسم توی لیست انتظار یه شرکتی نوشتم که گفتن مشکلی نیست و کپی شناسنامه و آخرین قبض رو فرستادن مخابرات تا پورت آزاد بشه.ولی گرونه نامحدود 128 رو میدن ماهی 34 تومان...

آخه مشکل ما اینه که مرکز مخابراتیمون اصلا سلمان فارسی نیست،منطقه ی بین بلوار دریا و نیایش جزو ریموت های مرکز نهریه که پیش شماره هاش 8868 و 8869 هستش.شما پیش شمارت همین بود رفتی اونجا؟

مطمئنی به 8868 و 8869 می ده ؟ بالا نیایش با پایین نیایش فرق داره !

_MZOF_

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بعضی از شماره های مرکز سلمان فارسی توسط سپنتا ساپورت میشه.

ve57yp.jpg

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آخه مشکل ما اینه که مرکز مخابراتیمون اصلا سلمان فارسی نیست،منطقه ی بین بلوار دریا و نیایش جزو ریموت های مرکز نهریه که پیش شماره هاش 8868 و 8869 هستش.شما پیش شمارت همین بود رفتی اونجا؟

مطمئنی به 8868 و 8869 می ده ؟ بالا نیایش با پایین نیایش فرق داره !

آهان شما از اون سری شماره ای هستی که چند سال پیش تغییر کرد.من 208 هستم
بهترین کار اینه که بجای گوش دادن به حرفهای فروشنده ها که هر کدوم هم یه چیزی میگن خودت بری مخابرات نهری. اونجا بگو میخوام خطم و چک کنم برای ADSL توی شبکه میزنن همون موقع بهت میگن مشکل داره یا نه که اگه داشت حداقل تکلیفت رو بدونی.اگر هم ایشالااااااا مشکلی نداشت خودشون شماره شرکت هایی که اونجا پورت داره رو بهت میدن منم فکر میکردم فقط افروز هست ولی یه سری اسم دادن که توی نت قبلا گشته بودم نبود!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
بعضی از شماره های مرکز سلمان فارسی توسط سپنتا ساپورت میشه.

ve57yp.jpg

من امروز تماس گرفتم گفتن 3-2 هفته دیگه راه اندازی میشه تماس میگیریم.
اگه کسی میخواد فکر کنم تا دیر نشده باید ثبت نام کنه اینجا متقاضی بسیار بسیار زیاده!

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
من امروز تماس گرفتم گفتن 3-2 هفته دیگه راه اندازی میشه تماس میگیریم.
اگه کسی میخواد فکر کنم تا دیر نشده باید ثبت نام کنه اینجا متقاضی بسیار بسیار زیاده!
اگه بشه كه عاليه:)من داييم اونجاست بيچاره بچه هاش الان چند ساله تو حسرت adsl هستن

بالا