برگزیده های پرشین تولز

ADSL . سعادت آباد

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
قیمتهاشو دیدی؟ از اوراکل 10 تومان گرونتره

تا جایی که من دیدم وقتی میخوان توی این منطقه ADSL بدن از تعرفه سایت خارج میشه!
128 میشه 34 تومان! پول نصب و هزینه های مخابرات هم 20 تومان میشه! با همه اینا چند ماه هم باید توی لیست انتظار بمونیم...

SiX 1 NiNe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راه اندازی ADSL در مناطق فیبر نوری!!!
برای دریافت اطلاعات بیشتر باشماره 09359513370 تماس حاصل فرمایید
قیمت سرویسها از 9000 تومان تا 75000 تومان

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان سعادت اباد یک محله جالب و مایه داری در اصفهانه
شما هم تو تهران سعادت اباد دارین؟

pdvhbr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آهان شما از اون سری شماره ای هستی که چند سال پیش تغییر کرد.من 208 هستم
بهترین کار اینه که بجای گوش دادن به حرفهای فروشنده ها که هر کدوم هم یه چیزی میگن خودت بری مخابرات نهری. اونجا بگو میخوام خطم و چک کنم برای ADSL توی شبکه میزنن همون موقع بهت میگن مشکل داره یا نه که اگه داشت حداقل تکلیفت رو بدونی.اگر هم ایشالااااااا مشکلی نداشت خودشون شماره شرکت هایی که اونجا پورت داره رو بهت میدن منم فکر میکردم فقط افروز هست ولی یه سری اسم دادن که توی نت قبلا گشته بودم نبود
اتفاقا پارسال یبار رفتم اون مخابرات نهری،اول گفتم می خوام خطمو عوض کنم ،یه آقای چاقالو و چربوچیلی و ریشویی نشسته بود خیلی با بی تربیتی جواب داد نمی شه .گفتم خوب من Adsl می خوام واسه این خط یه سرچ کرد گفت از افروز بگیر گفتم افروز پول خون باباشو می گیره .گفت همینه که هست می خوای بخوا نمی خوای نخوا منم عصبانی شدم اومدم بیرون .حالا دوباره می رم شاید شرکت جدید اضافه شده بود !

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
اتفاقا پارسال یبار رفتم اون مخابرات نهری،اول گفتم می خوام خطمو عوض کنم ،یه آقای چاقالو و چربوچیلی و ریشویی نشسته بود خیلی با بی تربیتی جواب داد نمی شه .گفتم خوب من Adsl می خوام واسه این خط یه سرچ کرد گفت از افروز بگیر گفتم افروز پول خون باباشو می گیره .گفت همینه که هست می خوای بخوا نمی خوای نخوا منم عصبانی شدم اومدم بیرون .حالا دوباره می رم شاید شرکت جدید اضافه شده بود !

صد در صد همانطوری که دوستان هم اشاره کردند دست افروز با مخابرات تو یک کاسه اس;)

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
من امروز تماس گرفتم گفتن 3-2 هفته دیگه راه اندازی میشه تماس میگیریم.
اگه کسی میخواد فکر کنم تا دیر نشده باید ثبت نام کنه اینجا متقاضی بسیار بسیار زیاده!

بابا من قرار داد هم بستم ..با سپنتا ..تاريخ قرداد هم 30 تير بود ..قرار بود ظرف يه هفته وصل كنن ..حتي نامه ران‍ژه هم به مركز سلمان فرستادن ..ولي اين دهن سرويس ها همه نامه ها رو عودت دادن ...

من حتي رفتم يه مودم 602 هم خريدم ..

من هم رفتم پيش معاون مركز سلمان كه اسمش مهندس كاشي بود ..يه ادم اخمالو كه گفت ...اره ما همه نامه ها رو برگشت داديم!!! .:(.سپنتا بايد بياد بشينه با ما مشكلشو حل كنه !!.:blink:.هر چي هم گفتم داستان چيه ..چيزي نگفت .

اينا ديدن اينجا مشتري زياد داره ميخوان از شركت ها حق حساب بگيرن .بي خود نيست اوراكل سرويس اش تو اين مركز 10 تومن گرون تره از بقيه مركز ها است ..

اين لاشخورا به طرز واضحي دستشون با افروز تو يه كاسه است ...:mad::mad::mad:

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
بابا من قرار داد هم بستم ..با سپنتا ..تاريخ قرداد هم 30 تير بود ..قرار بود ظرف يه هفته وصل كنن ..حتي نامه ران‍ژه هم به مركز سلمان فرستادن ..ولي اين دهن سرويس ها همه نامه ها رو عودت دادن ...

من حتي رفتم يه مودم 602 هم خريدم ..

من هم رفتم پيش معاون مركز سلمان كه اسمش مهندس كاشي بود ..يه ادم اخمالو كه گفت ...اره ما همه نامه ها رو برگشت داديم!!! .:(.سپنتا بايد بياد بشينه با ما مشكلشو حل كنه !!.:blink:.هر چي هم گفتم داستان چيه ..چيزي نگفت .

اينا ديدن اينجا مشتري زياد داره ميخوان از شركت ها حق حساب بگيرن .بي خود نيست اوراكل سرويس اش تو اين مركز 10 تومن گرون تره از بقيه مركز ها است ..

اين لاشخورا به طرز واضحي دستشون با افروز تو يه كاسه است ...:mad::mad::mad:
من که گفتم
اون افروز با اون قیمتهای نجومی اشهم حتما خوب سبیل اینا را چرب میکنه;)

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها از شما ها کسی تو سعادت آباد بوده که خطش PCM بوده و مخابرات براش درست کرده باشه؟
خط ما PCM هست و زنگ زدم با قسمت معونت صحبت کردم میگه درست که نمیکنیم هیچ, خط جدید هم بگیری باز هم همینه!

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
بچه ها از شما ها کسی تو سعادت آباد بوده که خطش PCM بوده و مخابرات براش درست کرده باشه؟
خط ما PCM هست و زنگ زدم با قسمت معونت صحبت کردم میگه درست که نمیکنیم هیچ, خط جدید هم بگیری باز هم همینه!

دوست عزيز .سلمان فارسي عمرا با تلفن كار راه بياندازه .بايد حضورا بري..اون معاون مركز (اسمش مهندس كاشي بود )رو هم من باهاش حضوري حرف زدم ..شعورش از كف پاش بالاتر نيومده ! يك ادم بسيار بي ادب و بد اخلاقي هست كه دومي نداره ..وقتي باهاش حرف ميزني انگار ارث باباشو ميخواي ازش بگيري ..و اين دقيقا برعكس بقيه كارمنداي سلمانه كه رفتارشون خوبه و محترمانه است

شما برو سلمان فارسي يه كم داد و بيداد كن (تجربه خودم درباره سلمان فارسي اينه كه هرچقدر تندتر صحبت كني و سيريش بازي دربياري بهتر جواب مي گيري )و اگه جواب نگرفتي تهديد كن كه ميرم بازرسي مخابرات شكايت مي كنم ..و اگه باز هم زير بار نرفتن بر و شكايت كن ...

كلا اين حرفي كه زدن و گفتن pcm رو درست نمي كنيم ...غير قانوني هست و مخابرات بايد درصورت درخواست شما خط شما رو درست كنه ..

البته من خط ام مشكل شما رو نداشت ولي دوستان تو يه فروم ديگه همچين مشكلي داشتندو با همين راه شكايت به بازرسي مخابرات تونسته بودن خط رو درست كنن ..

يا علي

Last edited:

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از جوابت.
امروز هم با بازرسی مخابراط تماس گرفتم گفتن برو اونجا درخواست بده ببینیم چی میشه!

این مهندس کاشی هم که گفتی یه آدم کاملاً بیشعوره! من هنوز حرفم تموم نشده گوشی رو روی من قطع کرد!
فردا میرم خفتشون میکنم.

Assassins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز .سلمان فارسي عمرا با تلفن كار راه بياندازه .بايد حضورا بري..اون معاون مركز (اسمش مهندس كاشي بود )رو هم من باهاش حضوري حرف زدم ..شعورش از كف پاش بالاتر نيومده ! يك ادم بسيار بي ادب و بد اخلاقي هست كه دومي نداره ..وقتي باهاش حرف ميزني انگار ارث باباشو ميخواي ازش بگيري ..و اين دقيقا برعكس بقيه كارمنداي سلمانه كه رفتارشون خوبه و محترمانه است

شما برو سلمان فارسي يه كم داد و بيداد كن (تجربه خودم درباره سلمان فارسي اينه كه هرچقدر تندتر صحبت كني و سيريش بازي دربياري بهتر جواب مي گيري )و اگه جواب نگرفتي تهديد كن كه ميرم بازرسي مخابرات شكايت مي كنم ..و اگه باز هم زير بار نرفتن بر و شكايت كن ...

كلا اين حرفي كه زدن و گفتن pcm رو درست نمي كنيم ...غير قانوني هست و مخابرات بايد درصورت درخواست شما خط شما رو درست كنه ..

البته من خط ام مشكل شما رو نداشت ولي دوستان تو يه فروم ديگه همچين مشكلي داشتندو با همين راه شكايت به بازرسي مخابرات تونسته بودن خط رو درست كنن ..

يا علي

سلام به همه دوستان
من دقیقآ این مهندس الکی کاشی رو ندیدم ولی یکی ادم ریشوی هست که وقتی میریم مرکز مخابرات سلمان فارسی درب اول سمت راست می شینه که خیلی آدم سگیه ! بقیش بماند ....

حالا چند تا سوال داشتم فرق خط PCM با فیبر نوری چیه ؟ کدومه شو راحت تر درست می کنند ؟

دوست عزیز شما این نوع مطمئنی ؟

{ كلا اين حرفي كه زدن و گفتن pcm رو درست نمي كنيم ...غير قانوني هست و مخابرات بايد درصورت درخواست شما خط شما رو درست كنه ..}

ماده ، تبصره اش رو می دونی ؟:blink:

:D

لطفا لینک مطلب این فروم ای را که گفتید بدید و اگه از راه روش شکایت اش اطلاعیی دارید بگیید همه استفاده کنند

ممنون از جوابت.
امروز هم با بازرسی مخابراط تماس گرفتم گفتن برو اونجا درخواست بده ببینیم چی میشه!

این مهندس کاشی هم که گفتی یه آدم کاملاً بیشعوره! من هنوز حرفم تموم نشده گوشی رو روی من قطع کرد!
فردا میرم خفتشون میکنم.

آقا چی شد ؟
جواب داد ؟

دوستان خواهشن تماسشونو قطع نکنند تا این مشکل یا بهتر بگم تبانی زودتر حل بشه

Last edited:

Assassins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این جا می تونن شکایت کنند کاری نداره 5 دقیقه هم طول نمی کشه ولی به امتحانش می ارزه
تعداد که زیاد شه بالاخره یکاری می کنند
لینک این پست هم بهشون بدید که سندی بر صدق حرفامون باشه

http://www.irantelecom.ir/bazresi/complaint.aspx

raptor

Registered User
لایک‌ها
2
ریشه این مشکلات از اراده ی قوی ای که اینا برای عدم ارائه ی adsl دارن. چند وقت پیش برنامه ای در تلوزیون گذاشته بودن برای بررسی مضرات adsl و اینترنت پرسرعت:blink:!!!!!
شانس آوردیم که اواخر دوره ی قبل آقای خاتمی adsl رو به ایران آورد، وگرنه الان خواب همین 128 رو هم نمیدیدیم!(محدودیت 128 هم از افتخارات مسئولان دلسوز ماست که بعد از خاتمی روی کار اومدن).
اگه دوره خاتمی ادامه داشت، روند ارزان شدن اینترنت (هر 6..12 ماه 30 تا 50 درصد کاهش میدادن) ادامه می یافت و الان احتمالا باید 1 تا 6 mbps با قیمت مناسب تو خونه می داشتیم:rolleyes:. چیزی که الان تو پاکستان یک ساله راه افتاده با قیمت 25 تومن ما.
من هم منطقه سلمان هستم( 2211 و 2212 و 2213...) که از بدشانسی تو دوره خاتمی راه نیافتاد و احتمالا هم حالا حالاها راه نمی افته(افروز رو حساب نکنید که تا حسابشون رو پر پول نکنید و ماهی 100 تومن برای 256 ندید، مثل ... می فرستنمون دنبال نخود سیاه)
پس تا آینده ی دور که شاید adsl به این منطقه ی ده برسه، بهتره سعی کنیم از 56k لذت ببریم:wacko:.(چت که میشه باهاش کرد!)

Assassins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چتم من توشکم بشه باهش کرد!!

کسی از دوستان شکایت کرده تا الان ؟
ما رو بی خبر نزارید

Assassins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چتم من توشکم بشه باهش کرد!! :blink::blink::blink: :wacko:

کسی از دوستان شکایت کرده تا الان ؟
ما رو بی خبر نزارید :(

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
ریشه این مشکلات از اراده ی قوی ای که اینا برای عدم ارائه ی adsl دارن. چند وقت پیش برنامه ای در تلوزیون گذاشته بودن برای بررسی مضرات adsl و اینترنت پرسرعت:blink:!!!!!
شانس آوردیم که اواخر دوره ی قبل آقای خاتمی adsl رو به ایران آورد، وگرنه الان خواب همین 128 رو هم نمیدیدیم!(محدودیت 128 هم از افتخارات مسئولان دلسوز ماست که بعد از خاتمی روی کار اومدن).
اگه دوره خاتمی ادامه داشت، روند ارزان شدن اینترنت (هر 6..12 ماه 30 تا 50 درصد کاهش میدادن) ادامه می یافت و الان احتمالا باید 1 تا 6 mbps با قیمت مناسب تو خونه می داشتیم:rolleyes:. چیزی که الان تو پاکستان یک ساله راه افتاده با قیمت 25 تومن ما.
من هم منطقه سلمان هستم( 2211 و 2212 و 2213...) که از بدشانسی تو دوره خاتمی راه نیافتاد و احتمالا هم حالا حالاها راه نمی افته(افروز رو حساب نکنید که تا حسابشون رو پر پول نکنید و ماهی 100 تومن برای 256 ندید، مثل ... می فرستنمون دنبال نخود سیاه)
پس تا آینده ی دور که شاید adsl به این منطقه ی ده برسه، بهتره سعی کنیم از 56k لذت ببریم:wacko:.(چت که میشه باهاش کرد!)

دوست عزيز اگه اشتباه نكنم 2211 بايد فيبر باشه ...
تو اين مركز كسي تونسته خط اش رو از pcm خارج كنه ..؟

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خط ما که PCM هست. رفتم مخابرات به من یک بیلاخ نشون دادن گفتن نه خط رو از PCM خارج میکنیم نه خط جدیدی که میدیم معمولیه!!
چه کار دیگه میشه کرد! با این PCM؟؟؟

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان پارس انلاین تو مرکز سلمان واسه شماره های 2234 و 2211 adsl میده ..من که سپنتا داشتم و لی به خاطر کیفیت بسیار اشغال اش تمدید نکردم ..و از بد شانسی پیش شمامون 2235 هست !

گفتم دوستان و برو بچ بچه محل ! خبر دار باشن ..

این مرکز لعنتی ..کی میخواد مثه بچه ادم سرویس بده ..االه اعلم

راستی کسی از اوراکل خبر نداره ..من که یه ماه پیش زنگ زدم قرار بود 2 هفته بعدش حدود 2000 تا پورت بهشون بدن..

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان پارس انلاین تو مرکز سلمان واسه شماره های 2234 و 2211 adsl میده ..من که سپنتا داشتم و لی به خاطر کیفیت بسیار اشغال اش تمدید نکردم ..و از بد شانسی پیش شمامون 2235 هست !

گفتم دوستان و برو بچ بچه محل ! خبر دار باشن ..

این مرکز لعنتی ..کی میخواد مثه بچه ادم سرویس بده ..االه اعلم

راستی کسی از اوراکل خبر نداره ..من که یه ماه پیش زنگ زدم قرار بود 2 هفته بعدش حدود 2000 تا پورت بهشون بدن..

سپنتا برای شما اینهمه بد بود که اینترنت پیدا نکرده دیگه تمدیدش نکردی؟!

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
سپنتا برای شما اینهمه بد بود که اینترنت پیدا نکرده دیگه تمدیدش نکردی؟!

اره عزیز ..واقعا از دستشون عصبانی ام

حدود 6-7 روز قطعی کامل+پینگ بالای 600+سرعت حداکثر رو 106 و سرعت اپلود رو 60 و دانلود رو بین 8تا 12 و حداکثر 15 اونم برای چند ثانیه + این اواخر هم که رسما محدود کردن تورنت که به نظر من واسه اینترنت نامحدود کاملا بی معنی هست ..

یه روز کامل هم سرعت کانکت من زیر 16 بود ..یعنی دانلود من رو 1 بود !

چراغ لینک مودم هم هر وقت دلش می خواست روشن میشد ...بعضا تا 3 ساعت در روز قطعی داشتم ..

تازه شم ..2 باره از طرف شرکت قرار بود بیان ..قرار گذاشتیم ساعت 2 ..یه بارش که طرف نه اومد نه زنگ زد .نه معذرت خواهی ..هیچی

.سری دوم هم اس ام اس زدن !!! فرمودن من کاری واسم پیش اومده شاید نیام !گفتم خوب یکی دیگه روبفرست بهش گفتم داداش برق ما از 12 تا 2 میره ..اونم دقیقا ساعت 10 دقیقه به 12 اومد و کاری از پیش نبرد!!!!

2 روز بعد یکی از سپنتا ساعت 10 صبح به موبایلم زنگ زد گفت من سر کوچه تون هستم .!.خونه اید بیام چک کنم!! ...منم گفتم اخه ادم نا حسابی من الان شرکتم ..کسی هم خونه نیست ..شما نباید قبل اش یه هماهنگ کنی ..؟

اخر سر هم همین طوری شانسی بعد از 4 روز قطعی وصل شد ..

**
اینجوری شد که دیگه گفتم همون دیال اپ می ارزه به اعصاب خوردیش ...

تو مهر ماه احتمال زیاد رجعت می کنم به شاتل ..اخه تو لیست اولویت شاتل هستم

بالا