برگزیده های پرشین تولز

adsl2+

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از bhrzk :
نه من اصفهان هستم و اصلا در محدوده adsl نیستم .
اینترنت ماهواره ای قیمتاش چه جوریه ؟
همونطوری که گفتم تجربه ای ندارم ... ولی فکر کنم از ماهی 30 هزار تومان شروع میشه ... فقط دریافتتون از طریق ماهواره است و ارسال باید از طریق دایال آپ و یا غیره باشه .... در این مورد می تونید به بخش > کارتهای DVB و اینترنت ماهواره ای < همین پی تی مراجعه کنید ... آقایی به اسم کیمیا هم از شیراز بودن که سرویس می دادن .. یه سری هم اینجا http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=25917&page=14 آقای esfahanweb سرویس میده ...
دوست عزیزمون Mehrzad6262 هم فکر کنم تجربه کاملی داشته باشن ... ایشون بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه ....

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
به نقل از FireFly :
همونطوری که گفتم تجربه ای ندارم ... ولی فکر کنم از ماهی 30 هزار تومان شروع میشه ... فقط دریافتتون از طریق ماهواره است و ارسال باید از طریق دایال آپ و یا غیره باشه .... در این مورد می تونید به بخش > کارتهای DVB و اینترنت ماهواره ای < همین پی تی مراجعه کنید ... آقایی به اسم کیمیا هم از شیراز بودن که سرویس می دادن .. یه سری هم اینجا http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=25917&page=14 آقای esfahanweb سرویس میده ...
دوست عزیزمون Mehrzad6262 هم فکر کنم تجربه کاملی داشته باشن ... ایشون بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه ....
برای این نوع اینترنت باید از یک isp یک خط سند بگیری و بعدش هم اگر مستر کارتو از این چیزا داری که خودت مستقیم میتونی از شرکتهایی که خدمات رسیو میدن (مثل opensky) خط رسیو بگیری اگرم نداری باید از کسایی بگیری که این کارو انجام میدن و کلا ارزون هم پات در نمیاد چون بازم بنابر پولی که میدی محدودیت bandwidth داری اما خب سرعتش عالیه .
در ضمن کارت dvb هم میخوای .
آون آقا هم اسمشون کیما بود دوست عزیز نه کیمیا .

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
گفتن ایشون که به نظر من فعلا صرف با همون Adsl و Wireless ه اگه البته منطقه تون suport کنه چون یه اکانت ماهواره لااقل 30 تومان یه پول اینترنت دایال اپ اینم 10 پول تلفنم 10 تا 20 یه 60 تومانی اب میخوره که این حداقلشه البته از هزینه های 100~130 تومانیه dvb و دیش و lnb .... بگذریم

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
به نقل از Mehrzad6262 :
گفتن ایشون که به نظر من فعلا صرف با همون Adsl و Wireless ه اگه البته منطقه تون suport کنه چون یه اکانت ماهواره لااقل 30 تومان یه پول اینترنت دایال اپ اینم 10 پول تلفنم 10 تا 20 یه 60 تومانی اب میخوره که این حداقلشه البته از هزینه های 100~130 تومانیه dvb و دیش و lnb .... بگذریم

آره خب , پس باید با همین دیال آپ کوفتی کنار بیایم

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من به هیچی این مملکت اعتراضی ندارم ولی این اینترنتش دهن ما رو .....
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif

آخه این وضع سرعت و قیمت چیه
108.gif
108.gif

بالا