برگزیده های پرشین تولز

:::::::: Ainol Novo 7 Crystal Wi-Fi 8GB :::::::: قدرتي و حرفه اي . . . 

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دروود !

وسايل كامل ( هندزفري + شارژر + كابل OTG ) + گارانتي تا 92/11/1 + محافظ صفحه از ابتدا تا به امروز ( ال سي دي بدون خط ) + نه ضربه داره نه تو رفتگي ، فقط مقداري خط و خش سطحي پشتش داره كه چيز قابل عرضي نيست.

اين تبلت همه بازي هاي HD‌ رو رنده ميكنه ! حرف نداره . . .

قيمت : 400 مقطوع

خلاصه مشخصات:
- پردازنده: ۲nd Generation Amlogic8726-M6 Cortex-A9 Dual Core 1.5GHZ
- پردازنده گرافیکی: Dual Core Mali 400×2
- حافظه رم: ۱GB DDR3
- حافظه داخلی: ۸ گیگابایت قابل ارتقا از طریق کارت حافظه MicroSD تا ۳۲ گیگابایت
- صفحه نمایش: ۷ اینچ با کیفیت IPS، با رزولوشن ۱۰۲۴x600 پیکسل، مولتی تاچ
- امکانات دیگر: Wi-Fi - HDMI – کارت خوان – وب کم- حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ – قطب نما
- سیستم عامل: Google Android 4.1

Last edited:

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
دروود !

وسايل كامل ( هندزفري + شارژر + كابل OTG ) + گارانتي تا 92/11/1 + محافظ صفحه از ابتدا تا به امروز ( ال سي دي بدون خط ) + نه ضربه داره نه تو رفتگي ، فقط مقداري خط و خش سطحي پشتش داره كه چيز قابل عرضي نيست.

اين تبلت همه بازي هاي HD‌ رو رنده ميكنه ! حرف نداره . . .

قيمت : 400 مقطوع

خلاصه مشخصات:
- پردازنده: ۲nd Generation Amlogic8726-M6 Cortex-A9 Dual Core 1.5GHZ
- پردازنده گرافیکی: Dual Core Mali 400×2
- حافظه رم: ۱GB DDR3
- حافظه داخلی: ۸ گیگابایت قابل ارتقا از طریق کارت حافظه MicroSD تا ۳۲ گیگابایت
- صفحه نمایش: ۷ اینچ با کیفیت IPS، با رزولوشن ۱۰۲۴x600 پیکسل، مولتی تاچ
- امکانات دیگر: Wi-Fi - HDMI – کارت خوان – وب کم- حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ – قطب نما
- سیستم عامل: Google Android 4.1

عكسها تا 15 دقيقه ديگر ساعت ديگر . . .

دلیل فروش؟
خودت چند خریدی؟
بلوتوث بهش وصل کنی بلوتوث دار میشه؟
فلش میخوره بهش؟

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دلیل فروش؟
خودت چند خریدی؟
بلوتوث بهش وصل کنی بلوتوث دار میشه؟
فلش میخوره بهش؟
بلوتوث رو تست نکردیم ، هدیه بوده و فلش هم بهش وصل میشه و همچنین کیبورد و ماوس . . .

شرایط اعتماد سازی و سایرتوضیحات رو پ خ کن

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
این تبلت را من خریدم از ایشون و یک سری مشکلات در هنگام کار برام پیش امده که اعصاب نگذاشته برام
اینجا میگم یا دوستی که به من فروخته یک فکری بکنه یا دوستانی که تبلت دارن و اطلاعات دارند
اول بگم مطمئنم اونی که این تبلت را داشته دهن تبلت را سرویس کرده چرا؟
چون تمام بازی هایی که روش نصب بود را که تعدادشون هم زیاد بود تا مراحل اخر رفته و تمام مراحل را باز کرده بود
دوم نور نمایشگر با اینکه brightness رو 100 درصد هست نور تصویر خیل کمه
جالبه من تو تبلت شاپ خوندم همه از نمایشگرش و کیفیت بالاش شگفت زده بودن ولی اینقدر نور تصویر کمه که من نمیدونم چکار کنم
البته به گفته همین دوستی که ازش خریدم ریست فکتوری زدم ولی نور تصویر فقط مقدار کمی بیشتر شد
سومین مشکل هم اینه که مثلا در هنگام تایپ اکثرا لغات را اشتباه میزنه انگار تاچ اش مشکل داره مثلا همش بجای A کلمه S را تایپ میکنه و من باید ده بار پاک کنم و دوباره بنویسم در مورد این مشکل همین را بگم هنوز نتونستم یوزر پشین تولز را وارد کنم با تبلت بیایم

و اخرین نکته اینکه شما اول گفتی این هدیه هست و بعد گفتی یکی اورده دم مغازه شما تست کردی دیدی سالمه که این دوتا 180 درجه با هم فرق میکنن
خلاصه یکی یک راهی بگذاره تا تبلت را نزدم زمین بشکنم با این اوصاف

alihitman

Registered User
لایک‌ها
1
این تبلت را من خریدم از ایشون و یک سری مشکلات در هنگام کار برام پیش امده که اعصاب نگذاشته برام
اینجا میگم یا دوستی که به من فروخته یک فکری بکنه یا دوستانی که تبلت دارن و اطلاعات دارند
اول بگم مطمئنم اونی که این تبلت را داشته دهن تبلت را سرویس کرده چرا؟
چون تمام بازی هایی که روش نصب بود را که تعدادشون هم زیاد بود تا مراحل اخر رفته و تمام مراحل را باز کرده بود
دوم نور نمایشگر با اینکه brightness رو 100 درصد هست نور تصویر خیل کمه
جالبه من تو تبلت شاپ خوندم همه از نمایشگرش و کیفیت بالاش شگفت زده بودن ولی اینقدر نور تصویر کمه که من نمیدونم چکار کنم
البته به گفته همین دوستی که ازش خریدم ریست فکتوری زدم ولی نور تصویر فقط مقدار کمی بیشتر شد
سومین مشکل هم اینه که مثلا در هنگام تایپ اکثرا لغات را اشتباه میزنه انگار تاچ اش مشکل داره مثلا همش بجای A کلمه S را تایپ میکنه و من باید ده بار پاک کنم و دوباره بنویسم در مورد این مشکل همین را بگم هنوز نتونستم یوزر پشین تولز را وارد کنم با تبلت بیایم

و اخرین نکته اینکه شما اول گفتی این هدیه هست و بعد گفتی یکی اورده دم مغازه شما تست کردی دیدی سالمه که این دوتا 180 درجه با هم فرق میکنن
خلاصه یکی یک راهی بگذاره تا تبلت را نزدم زمین بشکنم با این اوصاف

از گارانتیش استفاده کن خوب.

Stefan_Salvatore

Registered User
لایک‌ها
75
بازیها که مشکلی نیست توی تنظیمات بچرخید بخشی هست برای ریست کردنشون و میتونید از صفر شروع کنید .
در مورد روشنایی نمی دونم در چه حدی هست اما اگه بنظرتون خیلی پایین میاد شاید مشکلی داشته باشه اما در مورد بخش سوم که میگی حروف رو نمیشه خوب زد هم بخاطر تاچش می تونه باشه هم سرعت پایین . یا شاید هم دیکشنریش فعال هست . مثلا دیکشنری انگلیسی روش هست شما بیای بنویسی Salam و تبلت اجازه نمیده چون این حرف تو دیکشنریش ثبت نشده و باید اینم از تنظیماتش خاموش کنی دیکشنریش رو .
من با تبلت کار نکردم اما گوشی اندرویدی زیاد داشتم . امیدوارم مشکلت حل بشه .

بالا