برگزیده های پرشین تولز

Asus P525,P535 Club

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان من یه چند روزیه یه مشکلی با باطری پیدا کردم .
همیشه درصد باقیمانده باطری 89 درصد نشون داده میشه ! وقتی هم به شارژ میزنم هیچ فرقی نمیکنه . الان از دیروز 89 درصد مونده ...!!!
با باطری دوم هم امتحان کردم . اول هیچی شارژ نداشت. وقتی زدم به شارژ درصد درست نشون داده شد تا 100 درصد . ولی اونم وقتی یه مدت کار کرد رو 89% موند !!!!
از چی میتونه باشه !؟
آره دیدم . باید به خود Asus این مشکلو بگم ببینم چی میگه ! ورژن باطری من 1.2 هستش . یکی نوشته ورژن باطریش به 1.3 عوض کرده درست شده . حالا این ورژن باطری نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟!

هر کاری کردم مشکل باطری حل نشد .. خیلی ضد حال شد .. واقعا از همه چیزش راضی بودم فقط نمیدونم این ایراد باطری از کجا نازل شد!
sadsmiley.gif

کل اینترنتو زیرو رو کردم . تو انجمن های خارجی چیزی در مورد این پیدا نکردم . فقط تو سایت خود Asus یه 2 3 نفری همچین مشکلی پیدا کرده بودند که کسی ننوشت آخرش چی شد !!
حالا به تکنیکال Asus میل زدم و مشکلمو گفتم . امیدوارم یه جوابی داشته باشند ..

P525 دارای اینجا خدای نکرده به این مشکل برنخوردند ؟

اینجا شرکت یا دفتر خاصی برای ASUS نیست که بتونه کاری انجام بده ؟ یه نفر نوشته بود ورژن باطری از 1.2 به 1.3 تغییر داده و مشکلش حل شده . حالا نمیدونم این ورژن باطری با تغییر باطری عوض شده یا نه !!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
هر کاری کردم مشکل باطری حل نشد .. خیلی ضد حال شد .. واقعا از همه چیزش راضی بودم فقط نمیدونم این ایراد باطری از کجا نازل شد!
sadsmiley.gif

کل اینترنتو زیرو رو کردم . تو انجمن های خارجی چیزی در مورد این پیدا نکردم . فقط تو سایت خود Asus یه 2 3 نفری همچین مشکلی پیدا کرده بودند که کسی ننوشت آخرش چی شد !!

اینجا شرکت یا دفتر خاصی برای ASUS نیست که بتونه کاری انجام بده ؟ یه نفر نوشته بود ورژن باطری از 1.2 به 1.3 تغییر داده و مشکلش حل شده . حالا نمیدونم این ورژن باطری با تغییر باطری عوض شده یا نه !!!!

آخرین پیشنهاد من به شما دوست عزیز عوض کردن یا دوباره ریختن rom رو گوشی هست:blush:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
sadsmiley.gif

تو همون تاپیک ASUS که لینکشو بهت دادم یه پست بزن بپرس چه جوری ورژن باطری رو عوض کرده اون بنده خدا!:blink:

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
آخرین پیشنهاد من به شما دوست عزیز عوض کردن یا دوباره ریختن rom رو گوشی هست

هم هارد ریست کردم و هم آخرین ورژن ROM دوباره ریختم نشد ...

تو همون تاپیک ASUS که لینکشو بهت دادم یه پست بزن بپرس چه جوری ورژن باطری رو عوض کرده اون بنده خدا!

توی همون تاپیک یه پست زدم . ولی نمیدونم چرا اصلا ID و پست من تو سایت ASUS پاک شد . حالا یه بار دیگه ثبت نام میکنم و یه پست میزنم ...

خود Asus هم جواب میل منو داد :

Dear Customer,
It will be very kind of you to mark this mail to show us your satisfaction so that we can improve our service quality with your kindly feedback.

Thank you for contacting ASUS Customer Service.

My name is Deo. It's a pleasure to help you with your problem.

Thanks for your detail description . The problem maybe caused by battery error . Could you please send your device to the retailer you bought your device from,and they would help you send it to service center have a further check.

Welcome to refer FAQ(Frequently Asked Questions) for ASUS products in ASUS website:

http://support.asus.com/faq/faq.aspx?SLanguage=en-us

If you have any other problems, please don't hesitate to let us know. Let's discuss together.

Thank you for using ASUS products and enjoying services!

Deo

ASUS Customer Service Center (China)​

این بنده خدا نمیدونه اینجا از service center و از این جور داستانا خبری نیست !

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

توی همون تاپیک یه پست زدم . ولی نمیدونم چرا اصلا ID و پست من تو سایت ASUS پاک شد . حالا یه بار دیگه ثبت نام میکنم و یه پست میزنم ...

213.gif
story of my life

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

چه قدر Asus تحویلت گرفته! به من که جواب میدن خیلی خشنه همیشه!:( :(
حالا یه مشکلی که واسه P525 من پیش اومده اینه که main speaker قطع شده:blink: :blink: نمدونم چشه! مجبورم هروقت می خوام تلفن کنم با Loud Speaker حرف بزنم:wacko:
واقعا این گوشی های Asus در زمینه bug و این چیزا شاهکارن!!

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
چه قدر Asus تحویلت گرفته! به من که جواب میدن خیلی خشنه همیشه!
نه بابا اون تعارف ها بصورت امضا هستش و تو همه جوابهاش دیده میشه !

حالا یه مشکلی که واسه P525 من پیش اومده اینه که main speaker قطع شده نمدونم چشه! مجبورم هروقت می خوام تلفن کنم با Loud Speaker حرف بزنم
واقعا این گوشی های Asus در زمینه bug و این چیزا شاهکارن!!
جدی ی ی ی ی؟ این که خیلی بد شد . یعنی مشکلت سخت افزاریه ؟ فعلا با هندزفری استفاده کنی فکر کنم راحتتری.

من یه بار دیگه به این Deo میل زدم وگفتم که چجوری میشه ورژن باطریو عوض کرد. که اونم گفت این کار فقط در service center امکان پذیره .! اینم جوابش!:

The update of battery version only can be down in the service center . As there is no global warranty for PDA Phone product . You'd better contact the retailer where you purchased it from in order to have it repaired .

یعنی توی تهران هیچ نمایندگی Asus یا جایی نیست که سرش بشه بتونن یه کاری بکنن ؟ هم برای باطری من و هم earPhone شما :hmm: یه سر باید برم پلو رمضانی ، خودش که کاری نمیتونه بکنه :happy: ببینم جاییو سراغ داره !

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یعنی توی تهران هیچ نمایندگی Asus یا جایی نیست که سرش بشه بتونن یه کاری بکنن ؟ هم برای باطری من و هم earPhone شما یه سر باید برم پلو رمضانی ، خودش که کاری نمیتونه بکنه ببینم جاییو سراغ داره !

استاد، به هیچ عنوان نزاری ببینه انگلیسی کردی دستگاه رو ها !!!
127fs3556139.gif

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

جدی ی ی ی ی؟ این که خیلی بد شد . یعنی مشکلت سخت افزاریه ؟ فعلا با هندزفری استفاده کنی فکر کنم راحتتری.

من یه بار دیگه به این Deo میل زدم وگفتم که چجوری میشه ورژن باطریو عوض کرد. که اونم گفت این کار فقط در service center امکان پذیره .! اینم جوابش!:

یعنی توی تهران هیچ نمایندگی Asus یا جایی نیست که سرش بشه بتونن یه کاری بکنن ؟ هم برای باطری من و هم earPhone شما :hmm: یه سر باید برم پلو رمضانی ، خودش که کاری نمیتونه بکنه :happy: ببینم جاییو سراغ داره !

آره دیگه آخرش گفتم باید ببری نمایندگی Asus:happy:
یادمه اون قدیم ندیما یه Asus فروشی(!) بود تو پایتخت که فقط محصولات Asus رو داشت چنتا از این PDA های Asus رو هم داشت اگه یه سر بزنی شاید بتونه یکاری بکنه:hmm:
اون مشکل Speaker هم بالاخره Hard Reset کار خودشو انجام داد دیگه:( :wacko:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

قربان اینها همیشه همین رو می گن ، شما نا امید نشو ، بگرد در وب سایت ایسوس باز ها ، شاید راه حل رو گیر بیاری ، چون اینها هر کار مزخرفی رو می گن بیار

در مورد رمضانی ، عرض شود که یک سال پیش یک موبایل کار خبره داشت ، نمی دونم الانم باشه یا نه ، ولی خیلی فعال بود ، من باهاش تماس آنلاین هم داشتم:blink:
شما برو پیگیر اون هم بشو

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
آره دیگه یه خورده ممکنه کف کنن، ولی عوضش مشتری بعدی رو قشنگ پیاده می کنن
آره راست میگی.okay . ( راستی فرهاد استفاده از اسمایلیها توی پست هات خیلی برام جذاب و جالبه. )

آره دیگه آخرش گفتم باید ببری نمایندگی Asus
یادمه اون قدیم ندیما یه Asus فروشی(!) بود تو پایتخت که فقط محصولات Asus رو داشت چنتا از این PDA های Asus رو هم داشت اگه یه سر بزنی شاید بتونه یکاری بکنه
اون مشکل Speaker هم بالاخره Hard Reset کار خودشو انجام داد دیگه
آقا مبارکه مشکلت حل شد.
آره پایتخت هم یه سر میزنم. اونجا یکی 2 تا مغازه PDA باز هستش ...

قربان اینها همیشه همین رو می گن ، شما نا امید نشو ، بگرد در وب سایت ایسوس باز ها ، شاید راه حل رو گیر بیاری ، چون اینها هر کار مزخرفی رو می گن بیار

در مورد رمضانی ، عرض شود که یک سال پیش یک موبایل کار خبره داشت ، نمی دونم الانم باشه یا نه ، ولی خیلی فعال بود ، من باهاش تماس آنلاین هم داشتم
شما برو پیگیر اون هم بشو
دقیقا. حتما پیگیر اونم میشم .
با تشکر

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
رام عربی P525 هم اومده گویا:

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/IA/P525/P525_V3430_WWE3_ARA.zip

جالب اینجاست که مثل همیشه گفته از زبون دیگه به عربی upgrade نکنین!!
کسی از دوستان امتحان کرده اینو؟:hmm: !
اگه بشه با این ROM از دست این فارسی سازها راحت بشیم که خیلی خوب میشه:rolleyes:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
رام عربی P525 هم اومده گویا:

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/IA/P525/P525_V3430_WWE3_ARA.zip

جالب اینجاست که مثل همیشه گفته از زبون دیگه به عربی upgrade نکنین!!
کسی از دوستان امتحان کرده اینو؟:hmm: !
اگه بشه با این ROM از دست این فارسی سازها راحت بشیم که خیلی خوب میشه:rolleyes:

خیلی راحت می شه این کارو انجام داد علیرضا، پستای اول همین ترد رو بخون...
ولی مطمئنی می خوای کل اینترفیس دستگاهت رو عربی کنی!؟
3550.gif

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی راحت می شه این کارو انجام داد علیرضا، پستای اول همین ترد رو بخون...
ولی مطمئنی می خوای کل اینترفیس دستگاهت رو عربی کنی!؟
3550.gif

نه حقیقتا از عاقبت کار می ترسم!:wacko:
فکر نمی کنم کلا فایده زیادی داشته باشه این کار!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
این Trailer همونیه که ما دیدیم!؟
3550.gif

:D movie 1 اونیه که شما دیدین! این trailer ماله فیلم جدیدمه که به زودی داره میاد:cool:
یه حالی به این پستهای off topic هم بده که واقعا مربوط به کلوپ Asus هست!:D

بالا